Seferihisar Web Tasarım

Web Tasarım Seferihisar yıllardır yazılım alanında çalışmalar yürütmektedir. Web site yazılımı alanında profesyonel hizmet almak için hemen ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Seferihisar  Web Tasarım

Seferihisar Web Tasarım

Seferihisar web tasarım başarısı kesinleşmiş kalıplaşmış ilkelere dayanan, günümüz trendlerini yakalayan tasarımlar geliştirmektedir. Web sitesinin görsel hiyerarşisi Görsel hiyerarşi ilkesi, basitlik ilkesiyle yakından ilgilidir. Web sitesi öğelerinin, ziyaretçileri web sitesinin en önemli öğelerine doğal ve sezgisel bir şekilde yönlendirecek şekilde düzenlenmesi ve organize edilmesinden oluşur.

 

 

Kullanılabilirliği optimize etme ve olumlu bir kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda, amacın insanların belirli şeyleri kendilerine doğal ve rahat hissettirecek şekilde yapmalarını sağlamak olduğunu unutmayın. Örneğin, belirli öğelerin konumunu, rengini veya boyutunu ayarlayarak sayfanızı, ziyaretçileri doğal olarak en önemli öğelerine çekecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Seferihisar Web Tasarım Firmaları

Seferihisar Web Tasarım Firmaları

Seferihisar web tasarım firmaları tasarımda basitlik ve sadeliğin kullanıcı deneyimi üzerindeki olumlu etkilerini önemsemektedir. Mesela, web sitenizdeki yazı tiplerinin okunması kolay olmalı ve renklerde olduğu gibi çok fazla farklı yazı tipi kullanmamalısınız. Tipik olarak, en fazla üç farklı boyutta en fazla üç farklı yazı tipi kullanılması önerilir. Grafikler, yalnızca kullanıcıların belirli bir eylemi gerçekleştirmesine yardımcı oluyorsa veya özel bir işlevi varsa kullanılmalıdır (grafikler eklenmemeli, herhangi bir yere rastgele yerleştirilmelidir). Sitenin sezgisel navigasyonu, ziyaretçilerin aradıklarını hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olur.

 

 

İdeal olarak, ziyaretçiler sitenizi ziyaret etmeli ve bundan sonra nereye ve nasıl gideceklerini merak etmemelidir. Web sitenizde A noktasından B noktasına gitmek kolay olmalıdır. Site gezintinizi optimize etmenize yardımcı olacak bazı hususlar vardır. Ana navigasyonunuzun yapısı basit olmalıdır (tercihen sayfanın üst kısmında). Web sitenizin altbilgisi ayrıca bir gezinme özelliği içerebilir. Ana sayfa dışındaki her sayfada, ziyaretçilerin nerede olduklarını ve oraya nasıl geldiklerini bilmelerini sağlamak için içerik haritalarını kullanın. Sayfanın üst kısmında bir arama fonksiyonu olmalı, teşekkürler ve kullanıcıları kolayca terimleri arayabilecek. Çok fazla gezinme seçeneği verimsizdir. Kategorilerde çok derine inmeyin. Çoğu durumda, navigasyonunuzun üç seviyeden daha derin olmaması en iyisidir.   

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Seferihisar Web Site Yapan Firmalar

Seferihisar Web Site Yapan Firmalar

Seferihisar web site yapan firmalar için tasarımda öncelikli konu sayfa gezintinizin nasıl görünmesi gerektiğidir. Açıklamalar ve bunların konumlandırılması sitenizin her sayfasında aynı görünmelidir. Yalnızca gezinme tutarlı olmakla kalmayıp, sırayla ziyaret edilen her bir alt sayfanın genel görünümü de tutarlı olmalıdır. Metinlerdeki arka planlar, renk şemaları, yazı tipleri ve stil, tek tip bir tasarımın kullanım kolaylığı ve kullanıcı deneyimi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğu unsurlardır.

 

 

Tüm sayfaların aynı düzene sahip olması gerektiğini söylemek istemiyoruz. Belirli sayfa türleri için farklı düzenler oluşturmalısınız (örneğin, açılış sayfaları için farklı, bilgi sayfaları için biraz farklı vb.). Ancak, ziyaretçilerin onlara hangi bilgileri nerede sağladığınızı kolayca görebilmeleri için bu düzenleri tutarlı bir şekilde kullanmalısınız. Her yardım sayfasının, diğer sayfalarla tutarsız farklı bir düzeni olsaydı, sitenizi ziyaret eden biri olarak nasıl hissedeceğinizi bir düşünün.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İzmir , Ödemiş Web Tasarım , Selçuk Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al