Bergama Web Tasarım

Web Tasarım Bergama kurumsal web site hizmeti ile firmanızı uluslararası düzeyde tasarıma kavuşturmaktadır. Avantajlardan yararlanmak için hemen ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Bergama  Web Tasarım

Bergama Web Tasarım

Bergama web tasarım birkaç dil sürümü, kapsamlı bir menü yapısı, kaydırıcı, arama motoru, haber bölümü, blog, haber bülteni, ürün kataloğu, etkileşimli harita, indirilecek belgeler, çizelgeler, istatistikler, sistemlerle entegrasyonu sağlayan web çözümleri sunmaktadır.

 

 

Kendi geliştirdiğimiz CMS içerik yönetim sistemi ile çok seviyeli menü, çeşitli dil sürümleri, arama motoru, blog, haberler, anketler, formlar, indirilecek belgeler, çizelgeler, istatistikler, harici sistemlerle entegrasyon, reklam modülü, çevrimiçi ödemeleri bağlama, kullanıcılar için oturum açma, tanımlanmış yönetici ayrıcalıkları seviyeleri, otomatik görev çağırma (cron) gibi işlevleri kolayla düzenleme imkanı tanıyoruz. Ayrıca CRM, ERP, intranet, jeneratörler, konfigüratörler gibi veritabanı sistemleri ve şirket süreçlerini destekleyen tüm uygulamalar ile desteklenen platformlar oluşturuyoruz. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Bergama Web Tasarım Firmaları

Bergama Web Tasarım Firmaları

Bergama web tasarım firmaları ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkaran ve kitlelere ulaşmanıza yardımcı çözümler üretmektedir. Hedef ürün ve satış sayfası (genellikle Google Adwords gibi belirli bir reklam kampanyası için hazırlanır) ürün hakkında bilgi içeren bir kayan sayfa, bir promosyon kampanyası, bir başvuru formu ve kampanyaya atıfta bulunan bir öğeden (örneğin, şimdi satın alın) oluşur.

 

 

Çevrimiçi ödemeler de bağlanabilir. İçerik yönetim paneli, ürünler, kategoriler, siparişler, kargo ve tüm online satış sürecini içeren bir satış sistemi ni içeren çevrimiçi mağaza çözümleri sunmaktayız. Belirli bir projeyi uygularken, konseptini geliştiriyor, işlevsel bir UX maketi oluşturuyoruz, grafik bir düzen hazırlıyoruz, her şeyi programlıyoruz ve son olarak, bitmiş web sitesini yayınlıyoruz. 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Bergama Web Site Yapan Firmalar

Bergama Web Site Yapan Firmalar

Bergama web site yapan firmalar web sitenizin yayınlanmasının ardından teknik destek ve bakım hizmeti sunmaktadır. Site güncellemelerinizi kendinizin yapabilmesine imkan tanıyan kolay kullanımlı arayüze sahip içerik yönetim sistemlerinin eğitimlerini de vermektedir.

 

 

İster kendiniz veya çalışanınız site yönetimini ele alın ister bize bırakın, hedeflediğiniz başarıya ulaşmanızı sağlayacak uzun vadeli bir iş ortağı olarak yanınızdayız. Web tasarımına başlamak çok zaman almaz, biz işleri basitleştirmek için buradayız. Uzman web tasarım hizmetlerimizle ilgileniyorsanız, bizimle iletişime geçin. İhtiyaç duyduğunuz tasarım ve düzenden geliştirme, bakım ve barındırmaya kadar her konuda size yol gösterebiliriz.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İzmir , Bayraklı Web Tasarım , Beydağ Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al