Konak Web Tasarım

Web Tasarım Konak internette varlığınızı sürdürmek için ihtiyacınız olan kurumsal web sitesi hizmet sunmaktadır. Fırsatları kaçırmamak için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Konak  Web Tasarım

Konak Web Tasarım

Konak web tasarımda bir web sitesi oluşturduktan sonra, müşteriler genellikle bizi seçilen anahtar kelimeler için arama motorlarında tanıtmamız için görevlendirir. Biz etkileşimli bir ajansız, bu nedenle web siteleri oluşturma ve ilgili ifadeler için müşterilerimiz gibi arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak istiyoruz. Arama motorunda hemen hemen her anahtar kelimeyi üst sıralara yerleştirebiliyoruz.

 

Projeniz için benzersiz bir strateji oluşturacağız ve ardından web sitenizin vizyonunu açıkça yansıtan bir tasarım oluşturmak için teknoloji ve yaratıcılığın doğru karışımını kullanacağız. Ayrıca, web sitenizi popüler arama motorlarında hedeflenebilir hale getirmek için tasarımlarımız SEO için optimize edilmektedir.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Konak Web Tasarım Firmaları

Konak Web Tasarım Firmaları

Konak web tasarım firmalarının geliştirme süreci aşamaları şu şekildedir: Projenin grafik konseptinin belirlenmesi, Öğelerin ve modüllerin mantıksal yapısının ve düzenlemesinin yerleşimi, İşlevsel bir UX modelinin hazırlanması, İşlevsel bir UX modeli tasarlama, Ana sayfa ve alt sayfaların grafik görünümlerinin hazırlanması.

 

Ardından uygulama aşamalarına başlanılır: Grafik tabanlı HTML5/CSS3 Bootstrap önyüzünün hazırlanması, Arka ucun programlanması ve uygulanması (CMS içerik yönetim sistemi, veritabanı MySQL verileri, işlevleri, modülleri ve formları), Kaynak kodun doğrulanması ve optimizasyonu, Dahili testler yapmak. Sitenizin hazırlıkları tamamlandıktan sonra yayınlama ve eğitim sürecine başlanır: Hedef etki alanına ekleme, Hedef sunucuda güvenliği yapılandırma, CMS içerik yönetim panelinin kullanımı ile ilgili eğitim verilmesi, kurulum sonrası destek. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Konak Web Site Yapan Firmalar

Konak Web Site Yapan Firmalar

Konak web site yapan firmalar olarak hizmetlerimizin kalitesi, bize güvenen ve faaliyetleri bize emanet eden müşterilerimiz tarafından kanıtlanmaktadır.  Hem küçük girişimciler hem de büyük, tanınmış şirketler ve devlet birimleri için web siteleri oluşturmaktayız. Web tasarımıyla ilgili ilginç ve iddialı programlama projelerine dönüşen pazarda çok iyi bir itibara sahibiz.

 

Ayrıca ofisler, belediyeler, şehirler ve kurumlar için yüksek güvenlikli web sitelerinin tasarımını ve uygulamasını sunuyoruz. Bir projeyi kabul edip bir an önce bitirmeye ve teslim etmeye çalışmakla kalmayıp müşterilerimizi, onların fikirlerini ve hayal güçlerini tanımayı tercih ettiğimiz için diğer birçok web tasarım şirketinden farklı olmaktan gurur duyuyoruz. 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İzmir , Kiraz Web Tasarım , Menderes Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al