Ödemiş Web Tasarım

Web Tasarım Ödemiş markanız için kurumsal ve kaliteli web site çalışması yürütmektedir. Tek çatı altında tüm dijital ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Ödemiş  Web Tasarım

Ödemiş Web Tasarım

Ödemiş web tasarımın sunduğu web sitesi tasarımı ilkeleri, yalnızca web sitesi tasarımcıları, grafik tasarımcıları tarafından değil, aynı zamanda bir web sitesi oluşturmakla ilgilenen müşteriler tarafından da dikkate alınması gereken en önemli hususlardan bazılarıdır. İlkelerimiz web sitesine teklifini ilgili kişilere göstermek ve potansiyel bir müşteri kazanmak için daha iyi bir şans verecektir. Bir web sitesini tasarlarken veya yeniden tasarlarken, estetiğe takılıp kalmak kolaydır. (Yeşilin şu tonu hiç hoş durmuyor... Logoyu sağ üste koysak harika olmaz mı?... Animasyonu sayfanın ortasına koymaya ne dersiniz?).

 

 

Web sitenizi gerçekten iyi tasarlamak istiyorsanız: gerçekten önemsediğiniz mümkün olan en fazla sayıda muhataba ulaşmak (optimal hedefleme profili), ziyaret sayısını artırmak, potansiyel müşteriler oluşturmak vb.), o zaman web sitenizin görünümünden ve verdiği histen daha fazlasına dikkat etmeniz gerekir. Ziyaretçilerin potansiyel olarak erişebileceği bir milyardan fazla web sitesinin olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu nedenle, gerçekten iyi bir tasarımla çalışmanın kolay olması özellikle önemlidir. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Ödemiş Web Tasarım Firmaları

Ödemiş Web Tasarım Firmaları

Ödemiş web tasarım firmaları web sitenizin kullanımının kolay olmasına öncelik verir. Aynı zamanda, doğrudan kullanıcı deneyimi olumlu olmalıdır. Bir web sitesini ziyaret etmek eğlenceli olmalı ve içeriğine bağlı olarak akılda kalıcı olmalıdır. Sitenin işlevselliği ve kullanılabilirliği ile kullanıcılarının tepki ve duygularının başlı başına disiplinler olduğunu söylemeye gerek yok.

 

 

Karmaşıklığını anlamak için yıllarca araştırma yapabilirsiniz. Amaçlarınız için en uygun web sitesini oluşturmak olan amaçladığınız hedefe ulaşmanın yolunu nasıl bulacağınız konusunda bazı net hususlar vardır. Bu noktalara dikkat edildiğinde başarı kendiliğinden gelecektir.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Ödemiş Web Site Yapan Firmalar

Ödemiş Web Site Yapan Firmalar

Ödemiş web site yapan firmalar için her web geliştirme projesinde önemsenmesi gereken kullanıcı (kullanıcı deneyimi) ve olumlu deneyimi için kullanılabilirlik ilkeleri bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi grafik tasarımın sadeliğidir. Büyük bir web projesine başladığınızda, şunları aklınızda bulundurun: Çoğu ziyaretçi sitenizin nasıl göründüğünü umursamaz.

 

 

Ziyaretçileriniz, tasarımınızın ne kadar parlak olduğunu yargılamak için sitenize gelmez. Belli bir aktivite yapmak veya belli bir bilgiyi almak istedikleri için oraya gelirler. Sayfanıza işe yaramayan gereksiz tasarım öğeleri eklerseniz, kullanıcıların sitenize gelme amaçlarına ulaşmalarını zorlaştırırsınız. Kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi açısından basitlik en iyi arkadaşınızdır. Örneğin renkleri çok fazla kullanmayın. Bilgisayar-İnsan Etkileşimi El Kitabı, web sitenizin tasarımında en fazla beş (artı/eksi iki) farklı renk kullanmanızı önerir. Sadelik ve minimal tasarımlar çok işlevi olan siteler için hayat kurtarıcıdır.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İzmir , Narlıdere Web Tasarım , Seferihisar Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al