Selçuk Web Tasarım

Web Tasarım Selçuk yazılım alanında tecrübeli ekibiyle dijital ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Avantajlardan yararlanmak için hemen iletişim kurun.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Selçuk  Web Tasarım

Selçuk Web Tasarım

Selçuk web tasarım web site geliştirmede kullanılabilirliğin önemli bir ölçüt olduğunu savunmaktadır. Yakın zamanda yapılan araştırmalara göre, çevrimiçi iş için tablet kullanımı %30 arttı. Aynı dönemde akıllı telefonlardan internet kullanımı %78 arttı. Bir web sitesinin kullanıcı dostu olması için, web sitesinin kullanıcılar tarafından kullanılan çeşitli cihazlarla (işletim sistemleri ve tarayıcılar) uyumlu olması gerekir.

 

 

Daha geniş anlamda bu, duyarlı tasarım ve web geliştirme standartları gibi oldukça esnek bir web sitesi yapısına yatırım yapmak anlamına gelir. Duyarlı bir web sitesinde içerik ve biçimi, kullanıcı tarafından kullanılan cihazın boyutuna otomatik olarak uyarlanır. Günün sonunda, sitenizin farklı platformlardaki kullanıcılar için aynı görünmesi değil, kullanıcılar için tatmin edici olması daha önemlidir. Bu, bazı platformlardaki kullanıcılara yabancı olabilecek benzersiz tasarım öğelerini sayfanıza yerleştirmeye çalışmak yerine platforma özgü tasarım kurallarına bağlı kalmak anlamına gelmektedir. 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Selçuk Web Tasarım Firmaları

Selçuk Web Tasarım Firmaları

Selçuk web tasarım firmalarının yıllar boyunca çoğu internet kullanıcısının aşina olduğu belirli web tasarım kuralları vardır. Ana sayfada yukarı veya sola gezinme. Sayfanın sol üst köşesindeki (veya ortasındaki) logo. Logo tıklanabilir olmalı ve kullanıcıyı başlangıç ​​sayfasına geri götürmeli.

 

 

Fare işaretçisini üzerlerine getirdiğinizde renk veya görünüm değiştiren bağlantılar. Ziyaretçilerinize web sitenizde mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için, ziyaretçilerinizin zaten bildiği deneyimlere bağlı kalmalısınız. Bu sitenizin başarısı için  gerçek bir avantaj. Sitede gezinmenize yardımcı olması için bu bilgileri kullanabilirsiniz.  

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Selçuk Web Site Yapan Firmalar

Selçuk Web Site Yapan Firmalar

Selçuk web site yapan firmalar için en önemli husus güvenilirliktir. Web tasarım kuralları, dolayısıyla ziyaretçilerin zaten aşina olduğu tasarım öğeleri/stratejileri web sitenize daha fazla güvenilirlik sağlamak için her zaman yardımcı olabilir. Ziyaretçilerinize en iyi kullanıcı deneyimini sunan bir site oluşturmak istiyorsanız, güven önemsiz değildir. Web sitenizin güvenilirliğini artırmanın en iyi yollarından biri dürüst olmaktır.

 

 

Ürün veya hizmeti dürüstçe ve açık bir şekilde tanımlayın. Ziyaretçilerinizin gerçekte ne sunduğunuzu bulmak için düzinelerce alt sayfayı karıştırmak zorunda kalmamasına izin verin. Hedefinizi/ürününüzü/teklifinizi/tekliflerinizi doğru ve kapsamlı bir şekilde anlatabileceğiniz web sitesinde dürüst olmanız ve teklifinize belirgin bir yer ayırmanız yeterlidir.  

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İzmir , Seferihisar Web Tasarım , Tire Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al