Ardeşen Web Tasarım

Web Tasarım Ardeşen marka değerinizi yukarı çekecek tüm hizmetleri kaliteli bir şekilde sizler sunmaktadır. Kampanyalar için hemen ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Ardeşen Web Tasarım

Ardeşen Web Tasarım

Ardeşen web tasarım ile çalışırken sayfa tasarım aşamasının rekabete etkisini, uyguladığımız çözümlerin avantajlarını ve dezavantajlarını öğreneceksiniz. Marka oluşturmanın önemli bir unsuru olan logo tasarımıdır. Markanızı sıfırdan oluşturuyorsanız, web sitesi tasarımına başlamadan önce marka imajını oluşturmak için kapsamlı bir yaklaşımla ilgilenmelisiniz. Bu amaçla web sitesinde çalışmaya başlamadan önce öncelikle marka stratejisi, görsel tanımlama ve logo oluşturulmalıdır. Web sitesi tasarımı için ayrıca iş hedeflerini, nihai alıcıyı ve beklentilerini öğrenmeliyiz. Ana rakibin kim olduğunu biliyoruz. Atölye çalışması sırasında yapılan varsayımları hayata geçirmenin zamanı geldi. İyi web tasarımı uygulamaları, UX katmanını oluşturma hakkında işleyişe aşina olmanıza yardımcı olacak bilgi edinmenizi sağlıyoruz. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Ardeşen Web Tasarım Firmaları 

Ardeşen web tasarım firmaları için web sitelerinin kullanılabilirliği önemlidir. Kullanılabilirlik, yani ürünün kullanımıyla ilgili verimlilik, etkililik veya kullanıcı memnuniyeti demektir. Belirli bir görevi veya hedefi gerçekleştirmek için kullanım kolaylığı anlamına gelen işlevsellik sözcüğüyle birbirinin yerine kullanılır. Kullanıcı akışı diyagramları yani Userflow, bir kullanıcının bir hedefe ulaşmak veya bir görevi gerçekleştirmek için bir web sitesinde izlemesi gereken yolun, örneğin web sitesine girmekten bir sorgu göndermeye kadar olan sürecinin görselleştirilmesi olan bir diyagramdır. İyi hazırlanmış bir kullanıcı yolculuğu web sitesinin düzgün çalışması için temel teşkil eder, mümkün olan en yüksek dönüşümü elde etmenizi sağlar, sonraki tasarım aşamalarında hatalardan kaçınmanıza ve zamandan tasarruf etmenize olanak tanır. Düzgün uygulanmamış bir kullanıcı akışı olmadan en güzel web sitesi bile dönüşüm sağlamaz, güzel ama işe yaramaz bir ürün haline gelebilir. ‍

 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Ardeşen Web Site Yapan Firmalar

Ardeşen web site yapan firmalar bir kullanıcı akışı tasarlarken, amaç hakkında, kullanıcının belirli bir kararı verme motivasyonları hakkında, sürecin belirli bir düğümü hakkında gerekli bilgiler hakkında sorular sorarız. ‍Olumlu deneyimler daha yüksek dönüşümü etkilediğinden, benimsenen çözümleri kullanıcı için kullanımı kolay, sezgisel ve sorunsuz hale getirmeye odaklanıyoruz. Hedefe giden en hızlı yol olan kullanım senaryosu diyagramı, müşterinin hedefe giden yolunun olası senaryolarının geliştirilmesine yardımcı olacaktır. Bu noktada, kullanım durumlarını ve kullanıcı senaryolarını, yani kullanıcının mümkün olan en iyi dönüşümü elde etmesi için olası yolları da ele alalım. ‍ Örnek bir sayfa dönüşümü, satın alma işleminin gerçekleştirilmesi, işlemler, sitede mümkün olduğu kadar uzun süre kalma, portala kayıt, haber bültenine abonelik, form doldurmak, web sitesinden iletişim (e-posta veya telefon göndererek), mikro ve makro dönüşümler ve bunların Google Analytics'te izlenmesi şeklinde olabilir.

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Rize , Pazar Web Tasarım , Çamlıhemşin Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al