Güneysu Web Tasarım

Web Tasarım Güneysu sağlamış olduğu yazılım hizmetleriyle şirketinizin marka değerini yükseltin. Diğer hizmetlerimiz için hemen ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Güneysu Web Tasarım

Güneysu Web Tasarım

Güneysu web tasarımda en önemli şey, zaman ayırmak ve ilk aşamaya, yani çalıştaylara ve ilk düzenlemelere büyük bir dikkatle yaklaşmaktır. Bir kez belirlenmiş çalışma yönü boyunca, bu yönün çok fazla değiştirilmemesi daha iyidir, kavramın ve ilk varsayımların yeniden düşünülmesi, atölye aşamasına geri dönülmesine ve kavramların tartışılmasına neden olabilir. Bu da, getirilen kavramsal değişiklikler nedeniyle tekrarlanması gerekecek olan bu ve sonraki aşamaların ek bir maliyetini oluşturacaktır. Peki bir web sitesini nasıl tasarlıyoruz? Bir maket düzeni (düzeni) oluşturmak için bir web sitesi planı yapmakla başlıyoruz. İnternette, sözde web tasarım rehberinin tavsiyelerini açıklayan birçok kurs ve program var. Ancak profesyonel bir web sitesinin en azından birkaç ardışık aşamada oluşturulması gerektiği kanaatindeyiz. Aynı zamanda tüm uygulamayı ve başarısını etkileyecek en önemli aşama acenteden müşteri ile görüşme ve görüşme aşaması olduğunu biliyoruz.

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Güneysu Web Tasarım Firmaları 

Güneysu web tasarım firmalarındaki bir UX ve UI tasarımcısı veya ajansın teknik ekibiyle yapacağınız görüşmeler için, kendi beklentilerinizi önceden hazırlamaya veya ihtiyaçlarınızı anlamanıza yardımcı olacak birkaç örnek sayfa uygulamasına (kıyaslama için) (hatta Google'da bulunan rakip sayfalara) sahip olmak artı olacaktır. Başlamak için bu tür bilgilere sahip değilsek, bunlar atölye çalışmaları sırasında tasarımcılarla birlikte çalışılacak ve ilham tahtalarında toplanacak. Web sitesi tasarımının maliyeti de grafik tasarım oluşturmanın maliyetine göre değişiklik gösterecektir. İşlevsellik miktarına, grafik tasarımın ve mekaniğin karmaşıklığına bağlı olarak, amaçlanan hedefe ulaşmak için her aşamada doğru miktarda zaman harcamalısınız. Ajansımızda, bir web sitesi değerlendirmesi yaparken, her aşamayı ayrı ayrı fiyatlandırırız, böylece tüm çalışma şeffaf olur ve müşteri her aşamanın ne kadara mal olduğunu görebilir. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Güneysu Web Site Yapan Firmalar

Güneysu web site yapan firmalar arasında seçim yaparken kiminle işbirliği yapmak istediğiniz düşünmeye değer bir konudur. Ajanslar, kendini idame ettirmek için freelance çalışanlara veya küçük ölçekli şirketlere göre %30-40 daha fazla maliyet, yani yönetim ve ekibin bakımı, bir serbest çalışan ise esas olarak özgün çalışmanın kendisinin, yani sipariş ettiğimiz ürünün maliyetini içeren bir fiyat teklifi sunacaktır. Bununla birlikte ajansınızı seçerken, öncelikle portföyüne ve yapılan işlere bakarak deneyimini doğrulamalısınız, tasarım ekibinin ortaya koyduğu referansları incelemek sizin bakış açınızı anlayacak bir ekip olduklarınızı anlamanıza yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Rize , Fındıklı Web Tasarım , Hemşin Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al