İkizdere Web Tasarım

Web Tasarım İkizdere yapmış olduğu profesyonel çalışmaların farkı ile firmanıza özel kurumsal kimlik duruşuna en etkili şekilde sahip olun.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

İkizdere Web Tasarım

İkizdere Web Tasarım

İkizdere web tasarımda web sitesi planlaması yapılırken en önemli unsur standant çözümlere alışkın kullanıcıların varlığı olduğu düşünülmektedir. Bir web sitesi planlarken bundan yararlanmayı ihmal etmiyoruz. Başka bir deyişle, tekerleği yeniden icat etmemelisiniz çünkü bir web sitesi oluşturduğumuzda, sayfanın alıcı tarafından yanlış anlaşılması şeklinde başarısızlıkla sonuçlanmasını istemeyiz. Web sitesi tasarımına dahil edilmesi gereken bazı kalıcı unsurlar vardır. Sayfanın üst kısmında logo ve klasik menü düzeni (logo solda, gezinme sağda), alt sayfalara verilen dahili bağlantılar standart metinden farklı olmalı, daha büyük sayfalar söz konusu olduğunda, tekrarlanan ayrıntılı bir menü ve GDPR, gizlilik politikası, web sitesine ve projeye ilişkin telif hakları ile ilgili tüm bilgileri içermelidir.

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

İkizdere Web Tasarım Firmaları 

İkizdere web tasarım firmaları site içindeki ögeleri ve konumlarını belirlerken kullanıcı etkileşimini artıran harekete geçirici mesajı (Call To Action) ön planda tutarlar. CTA sadece ana sayfada değil, alt sayfalarda da kullanıcıyı en çok önemsediğimiz bölümlere yönlendirmek için uygun çağrılarla donatılmalıdır. Ziyaretçilerinizin ilgiyle incelediği bir diğer bölüm de sosyal yeterliliklerinizi sunduğunuz alandır. Markalar referansları ve müşteri görüşleri ile güven oluşturmak, düzenli kullanımları durumunda sosyal medyaya bağlantılar vererek güncelliğe önem verdiğini belirtmek için kullanmaktadırlar. Web sitesi tasarımını olması gerekenlerin sıralandığı maddelerle yeterli düzeyde anlatmak imkansızdır çünkü çok fazla faktör ve aşamadan oluşur. Her web sitesinin markanızla özdeşleşen özgün pek çok ayrıntısı olmalıdır ve bunlar projeler arasında genelleme yapılamayacak kadar farklı olabilir.

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

İkizdere Web Site Yapan Firmalar

İkizdere web site yapan firmalar web siteleri oluşturmaya ve tasarlamaya yönelik bir kılavuz oluşturulmuş olsaydı, birkaç kısmi kurstan oluşurdu. Web sitesi tasarımı çok aşamalı bir süreçtir, bu nedenle, örneğin web sitesi tasarımında kesin kurallar vermek zordur, çünkü her biri benzersiz olmalıdır. Ancak ortak noktalardan bazılarından bahsedebiliriz. Kitlenizi tanıyın ve her sayfa için hedefler belirleyin. Potansiyel müşterilerle konuşun. Rakipleri tanıyın ve hangi çözümleri kullandıklarını kontrol edin. Diyagramlar, kişiler ve maketler oluşturun. Projeyi farklı cihazlara uygun olacak çözünürlüklerde hazırlayın. Hedef kitlenizle fikir alışverişinde bulunun, geri bildirim toplayın ve işlemi tekrar edin. Web sitesindeki tüm unsurların ve tasarım sisteminin görsel tutarlılığına özen gösterin.

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Rize , Hemşin Web Tasarım , İyidere Web Tasarım

 

Teklif Al
Teklif Al