Çayeli Web Tasarım

Web Tasarım Çayeli firmanız değer katmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm dijital araçlara tek çatı altında yönetme şansını yakalayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Çayeli Web Tasarım

Çayeli Web Tasarım

Çayeli web tasarımda web sitesinin maketinin yapıldığı aşama, kullanıcı yolculuğu sürecini hızlı ve basit bir şekilde görselleştirmenizi sağlayan bir aşamadır. Düşük (lowfi) ve yüksek (hifi) formda uygun şekilde uygulanan maket dizisi, diyagramlardan görsel bloklara kademeli bir geçiş sağlar. Mock-up'ların geliştirilmesi, web sitenizin sonraki aşamalarına geçilmeden önce verimli ürün testi sağlar. Bu aşamada, UX tasarımcısı önceden geliştirilmiş tüm varsayımları ve kullanım durumlarını görselleştirir. Kullanıcı deneyimini tasarlarken sürecin geçişi kullanıcı için basit ve sezgisel mi, süreç daha basit hale getirilebilir mi, kullanıcı istediğini aldı mı gibi soruları cevaplamaya çalışıyoruz. Ve wiframe'den bahsetmişken, bu nedir? Aslında basitçe söylemek gerekirse yapıyı ve kullanıcı arayüzünü açıklayan bir diyagramdır. 

 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Çayeli Web Tasarım Firmaları 

Çayeli web tasarım firmaları sitenizin geliştirilmesine başlamadan önce wiframe ile bir şablon oluştururlar. Bu aşamada yalnızca gri tonlamalı öğeler yani çizgiler ve kutular kullanılır. Video, metin, grafik veya resim gibi öğeler yalnızca sembol biçiminde yerleştirilir. Ancak bir sonraki aşamada bunlar gerçek grafik öğelerle değiştirilecektir. ‍Bir wiframe maketi hazırlamak projeyi görselleştirmenizi ve ona özel şekiller vermenizi sağlar,web tasarımını anlamanızı sağlar, web sitesi tasarımının maliyetinin tahmin edilmesine yardımcı olur, web sitesi tasarımını tamamlamak için gereken iş miktarını tahmin etmeye yardımcı olur, müşteri ile görüştükten sonra düzeltmeler yapmak için büyük bir şans verir ve bu gibi size birçok avantaj sağlar. Web siteniz hedeflerinize ulaşmak için kullanılan bir iletişim aracıdır ve mükemmel olmalıdır.

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Çayeli Web Site Yapan Firmalar

Çayeli web site yapan firmalarla çalışan UX tasarımcıları tarafından yapılan prototiplerin görsel UI katmanına çevrilmesiyle web siteniz son aşamaya gelmiş olur. Tasarlanan grafikler, yani UI katmanı, web sitesinin nihai görünümünden sorumludur. Web sitesi grafik tasarımı (UI) ve web sitesi kullanıcı deneyimi tasarımı (UX) hizmetlerimiz ile müşterilerimize ilhama dayalı web siteleri tasarlamaktayız. Tasarım çalışmasına başlamadan önce, grafik tasarım için ölçüt görevi görecek bazı ilham araştırmaları yapmak iyi bir fikirdir. İlham içeren panolar, UI tasarımcısının müşteriyle konuşurken gitmek istediği yönü göstermesine yardımcı olur. Stil kavramının böyle bir görsel sunumu, projede kullanılan stil, renkler, yazı tipi ve diğer grafik öğelerinin daha hızlı ve genellikle doğru karar verilmesine ve daraltılmasına olanak tanır. Markanızı ve işinizi doğru yansıtabilen web sitelerin ortaya çıkmasında büyük rol oynar.

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Rize , Çamlıhemşin Web Tasarım , Derepazarı Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al