Karaburun Web Tasarım

Web Tasarım Karaburun tecrübeli ekibiyle kurumsal kimlik kazanmak isteyen firmalara dijital hizmet sunmaktadır. Avantajlardan yararlanmak için arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Karaburun Web Tasarım

Karaburun  Web Tasarım

Karaburun  web tasarım ile E-ticaret dünyasına girerken hem online gelirleri artıracak bir platform hem de müşterilerle iletişim platformu olarak bize uzun süre hizmet edecek bir aracı dikkatlice düşünmeli ve tasarlamalısınız. Çeşitli işlevlere ek olarak, kullanım ergonomisine ve gelecekte genişleme olasılığına dikkat edilmelidir. Doğru çözümleri seçme konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz, estetiğe önem veriyoruz, mağazanın kullanımı konusunda eğitimler veriyoruz, mağazanın internette pazarlamasını da halledebiliyoruz.

 

Çevrimiçi mağaza tasarımınızı tasarlarken, müşterilerimizin web sitesindeki içeriği ve fotoğrafları bağımsız olarak düzenleyebildiği, ürünleri, kategorileri ve siparişleri yönetebildiği kanıtlanmış çözümlere güveniyoruz. Her mağazanın mobil cihazlarda doğru bir şekilde görüntüleneceği ve - optimizasyon yoluyla - arama motorları tarafından okunup anlaşılacağı garantidir. Oluşturulan mağazanın GDPR ile uyumlu olduğundan emin olacağız yani web sitenizin uygun belgelere / düzenlemelere sahip olduğundan emin olacağız.  

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Karaburun  Web Tasarım Firmaları

Karaburun  Web Tasarım Firmaları

Karaburun  web tasarım firmaları bir çevrimiçi mağaza tasarlarken, müşteri ihtiyaçlarını, Facebook gibi harici pazar yerleri ile entegrasyonlar ve örneğin harici depo / ERP / stoksuz satış sistemleri ile entegrasyonlar çevrimiçi ödemeler ekleme bir kargo şirketi ile entegrasyon fatura düzenleme imkanlarını dikkate almaktadır.

 

Siteniz için gerekli işlevler, grafik tasarımın düzeni / stili, Google Shopping çevrimiçi mağazanızın olmazsa olmazlarıdır. E-Ticaret projenizde ihtiyaçlarınızın neler olduğuna karar verin, işlevlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesiyle biz ilgilenelim. Gelir getiren çevrimiçi mağaza çözümlerimiz ile yeni müşterilere ulaşarak işlerinizin tahmin edemeyeceğiniz hızda büyümesini vaad ediyoruz.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Karaburun  Web Site Yapan Firmalar

Karaburun  Web Site Yapan Firmalar

Karaburun  web site yapan firmaların amacı, müşterilerine proje tasarımının en erken aşamasında uzmanlığımızı sağlamak ve tarafımızdan yapılan ürünün profesyonel tanıtımına yardımcı olmaktır. Bugün sizler için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Dijital projeleri araştırıyor, analiz ediyor ve tasarlıyoruz. İsimler, logolar ve kurumsal kimlikler oluşturuyoruz. Siteler ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

 

Dijital ürünlerin tanıtım stratejilerini oluşturuyor, reklam kampanyaları yürütüyor, projelere destek veriyor ve geliştiriyoruz. Sorumluluk, akılcılık ve özveri ilkelerimizle güçlü performans sunuyor ve müşterilerimizle uzun vadeli ortaklıklar kuruyoruz. Otomotiv, medikal, seyahat ve IT şirketleri ve daha birçok farklı sektörden referans müşterilerimizle başarıya ulaşmanızı sağlayacak deneyimler elde ettik. 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İzmir , Karabağlar Web Tasarım , Karşıyaka Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al