Narlıdere Web Tasarım

Web Tasarım Narlıdere işletmeniz için profesyonel web site hizmeti vermektedir. Kampanyaları kaçırmamak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Narlıdere  Web Tasarım

Narlıdere Web Tasarım

Narlıdere web tasarım müşterilerimize web üzerinde günlük işlerin rahatlığını sağlamak için teknolojik tarafla ilgileniyoruz. Görsel tanımlama ve grafik tasarım alanında danışmanlık ve kapsamlı hizmet sunuyoruz. Tasarım alanındaki güncel trendleri gözlemliyoruz, bu sayede tasarladığımız web siteleri görsel olarak çekici ve kullanıcıları daha uzun süre çekiyor.

 

 

Grafik mesajının tutarlı olduğundan ve şirketin operasyon bağlamına atıfta bulunduğundan emin oluruz. Görsel iletişimde logotayplar tasarlıyor, yazı tiplerini ve malzemelerin yerleştirilme şeklini öneriyoruz. Web sitelerindeki çekici içerik, web sitesinin Google arama motorundaki konumunun optimize edilmesinde (SEO - Arama Motoru Optimizasyonu) önemli bir rol oynar. Düzgün seçilmiş kelime öbekleri ve anahtar kelimelerin yanı sıra bağlantıların ustaca konumlandırılması, web sitesinin web üzerindeki görünürlüğünü artırır. Oldukça zengin ve ilgi çekici içerik, bir şirketi rakiplerinden ayırabilir ve yeni müşteriler çekebilir. 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Narlıdere Web Tasarım Firmaları

Narlıdere Web Tasarım Firmaları

Narlıdere web tasarım firmaları çeşitli konularda, yapılarda ve karmaşıklık düzeylerinde web portalları tasarlamaktadır. En karmaşık web sitelerini bile, çekici görünümlerinin yanı sıra verimli, W3C standartlarına uygun olacak ve tüm modüllerin ve uygulamaların sorunsuz çalışmasını sağlayacak şekilde oluşturuyoruz. Portalın tüm unsurlarının düzgün çalışmasına ve webde görünürlük ve arama motorlarındaki sonuçlar açısından optimizasyona özen gösteriyoruz.

 

 

Çevrimiçi bankacılık için işlevsel modüller oluşturma konusunda deneyime sahibiz, örneğin; ödeme fişleri veya döviz kurları oluşturucuları, ATMlerin ve POS terminallerinin etkileşimli haritaları. Portallarımız binlerce kullanıcıyı desteklemektedir ve UCD (kullanıcı merkezli tasarım) standartlarının kullanımı sayesinde onların ihtiyaçlarına göre yönlendirilmektedir. UX (kullanıcı deneyimi) tekniğini yani kullanıcı deneyiminin analizini kullanarak kullanıcı dostu arayüzler tasarlıyoruz.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Narlıdere Web Site Yapan Firmalar

Narlıdere Web Site Yapan Firmalar

Narlıdere web site yapan firmalar olarak biz, aynı tutkuyu paylaşan deneyimli bir İnternet teknolojisi uzmanları ekibiyiz. Şirketler için yüzlerce benzersiz proje yaptık. Teklifimizde hem web sitesi tasarım hizmetleri, www mağazaları, bankacılık portalları, konumlandırma, grafik tasarım, barındırma ve web sitesi yönetimi bulacaksınız. Sipariş tamamlandıktan sonra kapsamlı hizmetler ve tam destek garantisi veriyoruz. Projeye özgün bir yaklaşımı ve modern çözümlerin kullanımını önemsiyoruz.

 

 

Sunduğumuz projeler, estetik tasarımı ve yüksek kullanılabilirliği (W3C, Web Kullanılabilirliği) birleştiriyor. Web sitesinin sezgisel ve ücretsiz kullanımına izin veren bir arayüz kullanmaktan oluşan kullanıcı merkezli tasarım yöntemini (UCD - Kullanıcı Merkezli Tasarım) kullanıyoruz. En son teknolojilere (HTML5, CSS3, JS, RWD, WCAG, ISO/IEC 40500:2012) ve arama motoru optimizasyonuna (SEO - Arama Motoru Optimizasyonu) dayalı web siteleri oluşturuyoruz. Bu faaliyetlerin sonucu Google dostu ve kullanıcı dostu projelerdir. 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İzmir , Menemen Web Tasarım , Ödemiş Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al