Ezine Web Tasarım

Web Tasarım Ezine kurumsal web site çalışmaları ile markanızı ileri taşıyacak hizmetleri sunmaktadır. Gelişmelerden haberdar olmak için bize ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Ezine Web Tasarım

Ezine Web Tasarım

Ezine web tasarım ile mi ilgileniyorsunuz? Ancak kafanızda çok fazla soru mu var? Web sitesi nasıl yapılır? Kendi dükkanınızı nasıl oluşturabilirsiniz? Açılış sayfanız nasıl görünmeli? Sizin için buradayız. Profesyonel çözümlerimizle web tasarım danışmanlığı sunmaktayız. Web sitesi tasarımının kimin için yapıldığına bağlı olarak görsel görünümü değişir. Markanız için görsel tanımlama çok önemlidir. Halihazırda kullandığınız bir imaj varsa, ona bağlı kalmak tutarlılık için tercih edilmelidir. Bu sınırlayıcı görünebilir, ancak projeye harcanan zamandan bile tasarruf etmenizi sağlar çünkü artık doğru renkleri ve uyumlu görselleri bulmak için vakit kaybetmemize gerek yok. Ancak tasarlamaya sıfırdan başlarsak, renklerin özünü, insanlar üzerindeki etkilerini ve çağrışımlarını unutmamalıyız. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Ezine Web Tasarım Firmaları 

Ezine web tasarım firmaları için web sitesinin her ayrıntısı önemlidir, yazı tipi ve renk seçimi, karakteri ve içeriğin şeffaflığı açısından son derece önemlidir. Güvenli ve zamansız renklere odaklanabiliriz, ancak aynı zamanda bazı trendleri de düşünmeliyiz. Tipografinin kendisi de bir bakıma web sitesinin ilgili olduğu sektöre ve hatta logoda kullanılan yazı tipine atıfta bulunabilir, ancak her şeyden önce okunaklı olmalıdır. Bu, hem yazı tipi boyutunun kendisi hem de projede kullanılan yazı tipi sayısı ile ilgilidir. Kendinizi iki ile sınırlamak en iyisidir (örneğin, kılavuz başlıklar ve ana başlıklar için kullanılacak olan ve daha uzun metin içeriği, örneğin blog girişleri için ayarlayacağımız). Aksi takdirde, tasarım dağınık görünebilir ve kullanıcılar acemice olduğunu düşünecektir. Tasarımda kuşkusuz ana sayfa neredeyse her zaman en önemli unsurdur. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Ezine Web Site Yapan Firmalar

Ezine web site yapan firmalar kullanıcılarınızda bırakacağınız ilk izlenimi kritik olarak görürler. Ziyaretçilerinizi karşıladığınız ana sayfa ilk olarak bulunması gereken önemli bilgileri koyduğumuz yerdir. Burada hiyerarşi ilkesini uyguluyoruz, en önemli öğeler en üste yerleştirilmiştir, böylece kullanıcılar bunları daha hızlı fark edebileceklerdir. Araştırmalar, kullanıcının dikkatini çekmek ve onları daha uzun süre tutmak için yaklaşık 10 saniyemiz (en fazla 20 saniye) olduğunu gösteriyor. Diğer önemli unsur navigasyondur, herhangi bir web sitesi tasarımında eksik olmamalıdır. Genellikle birkaç öğeden oluşur ve bunların en önemlileri menü ve alt bilgidir. Hem ana sayfada hem de bireysel alt sayfalarda, projeye bağlı olarak, dikey, yatay veya gizli bir sürümde (hamburger menüsü) bir menü eklemek gerekir. Kullanıcıların sitede gezinmesine yardımcı olun. Web sitesi tasarımı genellikle kanıtlanmış çözümlere dayanır. Ana sayfa, teklif, fiyat listesi, iletişim, müşteri yorumları vb. bu menü yapısı, kullanıcıların aradıklarını daha hızlı bulmalarını sağlar.

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Çanakkale , Eceabat Web Tasarım , Gelibolu Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al