Asarcık Web Tasarım

Web Tasarım Asarcık alanında uzman ekibi ile kurumsal site ihtiyacınızı çok kısa sürede oluşturarak, firmanızı rakiplerinizin önünde çıkmasını sağlar.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Asarcık Web Tasarım

Asarcık Web Tasarım

Asarcık web tasarım çalışma prensibi olarak hızı ve kolay erişimi baz almıştır. Mirbax olarak hızlı, güvenli ve kolay kullanıma sahip web tasarımı oluşturmak her projede yeniden heyecanlanmamıza vesile olmaktadır. Üzerinde çalıştığımız proje hangi sektör olursa olsun tüm bilgi ve tecrübemiz ile giriş yaptığımız gibi, işin ilerleme sürecinde kendimizi ve projenin gelişimi açısından araştırmalara da devam etmekteyiz. Böylelikle müşterilerimizin gözünden kaçan veya o an için projeye dahil edilemeyen özellikler bizlerin uyarması ve konu hakkında bilgilendirme yapmamız ile birlikte projeye dahil edilmektedir. Yaptığımız web tasarıma faydasının olacağını düşündüğümüz her noktanın virgülün peşinden gitmekte kararlıyız. Müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olduğumuz için projeye start verilmesi bizim o projeye değer katmamız için dahi yeterlidir. Başlangıçta temel düzeyde bulunan her projenin muhakkak gelişim sürecini hızlandırıp, üst seviyeye çıkararak memnuniyeti gözetiyoruz.

Asarcık web tasarım konusunda çevre ilçe ve illeri yakalamış bulunmakta. Mirbax web tasarım olarak biz Asarcık web tasarım denildiği vakit hızlı ve kaliteli tasarımların öne çıkmasını arzulamaktayız. Yazılımın en temel kuralı arka planda çalışma şeklidir. Ana hatları sağlam olmayan bir web sitesi zamanla kendini tekrar edeceği için rakiplerinin arkasında kalacaktır. Bu durumların oluşmaması için planlı ve özverili bir kurulum aşaması yapılması gerekmektedir. Yazılım sektöründe boy gösteren Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak web site ve mobil uygulamaların yanında çok fazla özel yazılım oluşturduğu için, bu planlamanın nasıl olması gerektiği hakkında yeterli tecrübeye sahiptir. Asarcık web tasarımda bir adım öne çıkması için tüm bu tecrübeyi kullanarak fark oluşturmayı hedeflemekteyiz. Bu atılımın bölgesel olarak gerçekleşmesi bölgenin çok daha hızlı bir şekilde toparlanmasına neden olacaktır. Site oluşturmak isteyen kişilerin veya firmaların da üzerlerine düşen bazı adımlar bulunmaktadır.

Rastgele bir şekilde sırf olmuş olması adına araştırma yapmadan hemen herhangi bir firmadan destek alıp site açtırmaları kendileri için bir sürpriz kutu haline gelecektir. Bazı firmaların bu konuda şansı iyi gitmeleri durumunda en azından iletişim halinde kalabilecekler ve oluşturulmuş olan sitenin uzun süreli açık kalması yönünde hizmet almış olabilirler. Bu tarz durumlar basit görünse de web tasarım sektörü için çok kötü sonuçlar doğurmaktadır. Sebebi ise insanların satın aldıkları hizmet karşılığında düzgün bir iş görememeleri veya satın alma işlemlerinden sonra hiç bir şekilde hizmet almamaları onların güvensizlik duygusunu bünyelerine oturmasına neden olacaktır. Akabinde bu halde olan kişiler yaşadıkları tecrübeleri ve deneyimleri çevrelerindeki insanlara bu şekilde aktaracaklar. Referans satışın ne denli güçlü oluğunu artık her kesimin kabullendiği düşünürsek bu şekilde kulaktan kulağa yayılan ve negatif olayların çoğalmasına sebebiyet veren kişiler yüzünden işini hakkıyla yapan ve temiz çalışan firmalarda kötü etkilenmektedir.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Asarcık Web Tasarım Firmaları

Asarcık Web Tasarım Firmaları

Asarcık web tasarım firmaları, küresel boyutta işlerin nasıl mobil ortama giriş yaptığına tüm insanlık olarak şahit oluyoruz. Günümüz teknolojisi ile artık şirketler tamamen kullanıcıların her an yanlarında olmaya çalışmaktadırlar. Bunun sebebi müşterilerdeki anlık hizmet alma algısı diyebiliriz. Müşterilerin çoğu internet dünyasının cep telefonları veya tabletler aracılığı ile her zaman yanlarında olmasından kaynaklanan, "Ben her zaman alışveriş yapabilirim" veya "Ben her zaman alışveriş ihtiyacım olabilir" düşüncesi firmaları 7/24 aktif bir şekilde hizmet satmaya yöneltmiştir. Tabi tüm bu gelişmeler ile beraber daha sade kullanıcılarda işlerine bu teknolojiyi monte etmekten kaçınmamıştır. Mobil uygulamalar her yaştan insanın kolaca ulaşılabildiği şekilde sunulduğu için insanlar genel olarak karşılarındaki bu programların hakkında daha basit düşünmektedirler. Aslına bakacak olursak iyi tasarlanmış ve kullanıcı odaklı bir mobil uygulama referans satış ile yayılabilir ve bu yayılma karşılığında projenin nereye kadar hit yapıp yükseleceğini kimse kestiremez. Bir dip not düşmek gerekirse, referans satış dediğimiz olay tüm reklam dünyasının aslında çok fazla zarar gördüğü bir olaydır. Haftalarca belki de aylarca tasarlanıp plan yapılmış bir reklam projesini bir arkadaşın sözü ile yerle bir olması birkaç dakika olabiliyor. Milyonlarca para harcanan, kast ajanları, prodüksiyon, çekimler ve sistemin çok çok kısa bir sürede ve hiç bir maddi karşılığı olmayan ufak tavsiyeler karşısında eriyebiliyor.

Bu sebeple Mobil Uygulamalar insanlara başka kişilerin düşüncelerinden etkilenmeden direk kendilerinin konu hakkında bir tecrübeye sahip olup ona göre hareket etmesini sağlayacak bir sistem. Herkesin elinde veya evinde olan bu mobil cihazlar ile internete ulaşımın katlanmasıyla birlikte bu sektöründe önünde durulamayacak şekilde büyümüştür. Yayılmacı politika izleyen firmaların ve geleceğine yatırım yapmak isteyenlerin vazgeçilmez bir donesi haline gelmiştir.

Asarcık Web Tasarım İncelikleri

-Mobil uyumlu olması,

-Dikkatleri üzerinde toplayan ve özgün bir ara yüz yapısı,

-Kullanıcı tecrübelerine göre tasarımı geliştirilmiş olması,

-Yönetilmesi basit ve kullanımı kolay,

-Arama motoru optimizasyonu olan aynı zamanda en iyi şekilde geri dönüş sağlayabilmesi,

-Tüm cihazlarda ve tarayıcılarda sıkıntısız çalışabilen,

-Yüksek hızlı bir web tasarımını benimsemiş olması,

-W3C kurallarına uyan ve düzenli bir kodlama yapısı olan,

-Yersiz kaynak kullanımı olmayan,

-SEO alt yapısına göre çalışmaya hazır kodlanmış bir web site

Yukarda belirtmiş olduğumuz maddelere uygun bir web tasarımınız yok ise, bir çok konuda eksik olacağınız aşikar. Örnek olarak bir web sitesini yaptırdınız ve işinizi büyütüyorsunuz. SEO çalışması ile web sitenizi üst sıraya taşımak istiyorsunuz, eğer web tasarımınızın alt yapısı SEO'ya uygun değil ise, ya alt yapı düzenlemesi yada yeniden bir web sitesi tasarımı yaptırmanız gerekmektedir.

Tasarım olarak çok kuvvetli bir web sitesi, firmanızı internet ortamında olduğundan bile daha kurumsal görünmesine olanak sağlayabilir. Sitenizi ziyaret eden kişiler sıkılmadan, net ve düzgün bilgiler vererek aynı zamanda kurumsal yapıdan ayrılmadan bir tasarım ile karşılamalısınız.

Web tasarımınız ile ilgili belirtilen özellikler açısından herhangi bir endişeniz var ise, bizimle iletişime geçebilir ve konu hakkında destek alabilirsiniz. Web tasarımınızı hızlı bir şekilde analizini ederek sizn işin en sağlıklı yorumu tarafsız bakış açısı ile size iletebiliriz.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Asarcık Web Sitesi Yapan Firmalar

Asarcık Web Sitesi Yapan Firmalar

Asarcık web sitesi yapan firmalar, web tasarım konusunda belli bir noktaya gelmiş bulunan firmalar Sosyal Medyanın da ne denli etkili bir alan olduğunun farkındalar. Bu konuda bir çok şirketin orta sormuş olduğu bir kaç soru işaretini ortadan kaldırmanın ,Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak fayda sağlayacağını düşünmekteyiz. "Sosyal medyada daha fazla takipçi nasıl elde edilir ?", "Sosyal medya popüler olmanın yolları nelerdir ?", "Sosyal medyada tanınmak için ne yapılabilir ?" veya "Sosyal medyada ne zaman gönderi paylaşılmalı?" gibi soru işaretlerinin cevabını bulunduktan sonra bir firmanın tüm sosyal medya üzerinde etkili olması için bir engel bulunmayacaktır. Sıralı bir şekilde bu sorulara cevap aramakta fayda olacaktır. Sosyal medyada fazla takipçi olmasının en temel olayı insanlara kendini sevdirmek olacaktır. Tabi doğal olarak bu mantalitenin de alt basamakları olacaktır. İnsanlar bir firmaya neden duygu beslemesi gerekiyor ? bu şekilde yola çıkılmasının ardından insan psikolojisi ile nasıl bir yol izleneceği çok daha hızlı sonuç verecektir.

Boş geçilmemesi gereken konulardan biride SEO çalışmasıdır. Bu konu hakkında bilinmesi gereken bazı katı kurallar mevcut. Projenin büyüklüğü ve çalışma kapsamı bakımından bazı soruların her iki taraf için (hizmet alan ve veren) bilinmesinde fayda olacaktır.

SEO arama motorlarının daha kolay bir şekilde anlayabilmesine "taramasına" fayda sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale hazırlayarak "web sayfasının optimize edilmesi" hedeflenen anahtar kelimelere ile arama motoru aramalarında yukarı çekilmesidir. Nasıl yapılır ve ne kadar zamanda yapılır sorularını tümleşik bir şekilde cevaplayabiliriz. Ne kadar zamanda yapılacağı tamamen nasıl yapılacağına bağlıdır. Aynı zamanda nasıl biri işlem olacağı da istenilen talebe göre şekillenecektir. Daha zayıf bir şekilde istekte bulunan bir kullanıcı veya site yahut şirket daha ufak çaplı bir emek harcayacağı için kısa zamanda talebi karşılanır. Lakin Ulaşmak istediği hedef zirve olan bir şirket aylar bu konu üzerinde çalışma yürütmesi kaçınılmazdır. Bu tarz çalışmalarının %100 özgün ve kopyalama işlemi olmayan bir içerikle yürütülmesi gerekmektedir. Temelinde blog sitelerini baz almış olan bu çalışmalar benzersiz olması sebebiyle iş yükünü çok fazla artırmaktadır.

Her işin özgünlüğünü sağlamak en güzel sonucu verecektir. Buradaki ufak detay ise yazılacak olan sektör ve konular hakkında on binlerce kez makale üretilmiş olmasından kasıtla onlardan sıyrılarak tekrar sıfırdan yeni bir içerik üretmek olmasıdır. Mayınlı bir arazide dolanır gibi, hedefe gitmek için kusur bir şekilde tasalanması gerekmektedir. Tabi şunu da unutmamakta fayda var, öyle bir çalışmanın getirisi ve sağlam olarak bir kez yapıldıktan sonrada tekrar tekrar üzerinde çalışma olmayacak olması büyük avantajdır. İnternet ortamında her gün gelişen teknoloji karşısında SEO çalışması uzun ömürlülük bakımından belki de alınacak en güzel hizmetlerden biridir. Bu sebeple SEO hizmeti alacak olan kişilerin veya firmaların bu bilinçle sadece üretim aşamasında dahi ne kadar zaman harcandığını bilmeleri her iki tarafın işini kolaylaştıracaktır. Sonuçları analiz edilirken zaten yeterince tatmin duygusu oluşacak ve verilen emeğin karşılığını birebir görmüş olunacaktır.

 

 

Diğe yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Alaçam Web Tasarım , Ayvacık Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al