Web Tasarım Çarşamba

Web Tasarım Çarşamba, alanında uzman ekibi ile sizlere güvenli, kurumsal ve hızlı web siteleri tasarlamaktadır. Mirbax olarak Kaliteye önem veriyoruz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Çarşamba

ÇARŞAMBA WEB TASARIM

Çarşamba web tasarım konumdan ayırt etmeksizin hizmet vermektedir. Çarşamba bölgesinde de web tasarım hizmeti veren Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı müşterilerinin kendi bölgesi dışında da isimlerinin duyurmasında etkili rol almaktadır. Günümüzde internet üzerinden ticaretin yaygınlaşması ve neredeyse herkesin cebine girmiş olan akıllı telefonlarla birlikte internet siteleri ve mobil uygulamaların önemi çok daha yükselmiştir. Mirbax olarak her kullanıcının en kaliteli, güvenli ve hızlı sitelere ulaşmasını talep etmekle beraber bu sitelerin olabildiğince uygun olmasına da özen göstermekteyiz. Ön yargıların olmadığı her firmanın kendini internet üzerinde tanıtma şansının olduğuna inandığımız bu politikanın size getirilerinin olması sadece kazancınız artmasına değil, yazılım sektörünün kendi içinde olumlu bir durum haline gelecektir. Çarşamba web tasarım için atılım gerçekleştirmiş ve bu konuda kendi bölgesi adına sürekli yatırım yapan ilçelerimizin arasında yer almaktadır.

Yazılım sektörünün ülke sınırı tanımadığı bir alan olmasını sonuna kadar kullanmakta fayda vardır. Çarşamba web tasarım tam olarak burada örnek verebileceğimiz bir noktadadır. Mirbax aralığı ile internet sitesi oluşturmuş işletmelerin çoğu işinin internet üzerinden gerçekleştirmesi ve bu sayede gelirlerinin genişletmiş olması en net kanıtı olabilir. Yazılım denilince önceden insanların aklına masaüstü uygulamalar geliyor olsa da şuan bir çok kullanıcı internette bulunana ve her yerden erişimi olan online sistemlerin daha faydalı olduğunun bilincinde olması her iki taraf için büyük bir avantaja dönüşmektedir.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı yazılım sektöründe uzun yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Sadece web sitesi olarak değil, kullanıcıların kendi özel taleplerini karşılama konusunda da fark oluşturacak yazılımlar üretmektedir. Kullanıcıların ihtiyaçlarının karşılanmasında bir çok farklı kodlama dili ve program kullanılabilir Öyle ki hazır paket programların yeniden tasarlanması bile anlık durumu kurtarabilir. Fakat bu anlık veya günlü çözülen sorunlar ileride sadece zaman kaybı olarak karşılarına çıkmaktadır. Bu nedenle ihtiyacını net bir şekilde belirleyen ve ne istediğini bilen kullanıcıların özel yazılıma yönelmesi çokta zor olmamaktadır.

Web tasarım üzerinden örnek verecek olursak eğer, standart tasarım ile kısa süreli çözüm bulan kişilerin zamanla sitelerini tekrardan yenilediklerini görüyoruz.(Burada ufak bir parantez açmamız gerekirse Mirbax web tasarım projelerinin tamamında geliştirmeye açık bir şekilde üretimi baz almaktadır. Bu sayede müşteriler istedikleri zaman web sitelerini geliştirebilecekler.) Özel yazılım web tasarım isteyen ve bu şekilde işe başlayan kullanıcılar ise başta yazılım bitmesini biraz bekleyecek olsalar dahi sonradan kazandıkları zaman onları ileriki aşamalarda çok fazla telafi ederek problem oluşturmuyor. Özel yazılımların bir diğer pozitif tarafı programın her noktasına müdahale edilmesi ve firma için nasıl bir kolaylık sağlanmak isteniyorsa tümüyle o şekilde tasarlanabilir olmasıdır.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Çarşamba Web Tasarım Firmaları

Çarşamba Web Tasarım Firmaları

Çarşamba web tasarım firmaları verdiği bir çok çeşit hizmet bulunmaktadır. Reklam Danışmanlığı başlı başına bir hizmet olarak görülmektedir. Birden fazla işlemi aynı anda kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu hizmet destek alan müşterilere çok düzgün bir şekilde anlatılması şart. Reklam dünyasının kuralları geri kalan tüm yazılım işleri arasında en katı kurallara sahip piyasa diyebiliriz. Her ülke, kültür, din, dil, ırk, cinsiyet, duygu ve düşünceye hitap eden bu piyasa kendi içinde kesinlikle olumsuz bir içeriğin oluşmasına izin vermemektedir. İnternet dünyası içerisinde her olayın bir çözümü olabileceğini kabul etmekle birlikte firmaların legal olarak bu hizmeti almaları sırasında belirtilen kurallara uygun şekilde hareket etmesi gerekiyor. Bilinçli olmak tamda burada ortaya çıkmakta. Hazırlanan içeriklerin bu katı kurallara uyması gerektiği gibi çok etkileyici bir şekilde tasarlanmalı. Reklam hesapları ve kontrol edilen sayfaların engellenme durumu da olağan işler arasındadır. Burada en büyük sorun genel olarak müşterilerin reklam yönetimi hizmeti alıp olaya müdahil olmasından kaynaklanmaktadır. Olmaması gereken içerikler ve ürünlerin reklamı kovalandığı vakit yapay zekaya takılan bu içerikler çok kısa sürede tespit ediliyor ve engelleniyor. Engellenen her hesap veya içerik olduğu gibi yok olmuyor. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Başvuru merkezleri ve mercilerin kapısı her daim açık olmaktadır.

Reklam danışmanlığı hizmeti sunan firmaların burada hem fikir olduğu tek nokta geri dönüşlerin takip edilmesidir. Ortaya çıkan başarının tek kanıtı elde bulunana veriler. Sektörden sektöre değişiklik gösterebilmektedir tabi doğal olarak yapılan reklamın artıları ölçülebilir.

Genel olarak müşteriler reklam danışmanlığı hizmeti alırken reklam yapılması ve yönetilmesi değil. Satış yapmak için yapıldığını düşünerek hareket edebiliyorlar. Bu yaşanan sorunların en büyük sorunu diyebiliriz. Yapılan işlemlerin ve hizmetin farkında olmayan bu tür müşteriler kendilerine gelen geri dönüşlerden daha çok kazandıkları paraların miktarını kovalamaktadırlar. Lakin reklam danışmanlığının bu şekilde olmadığı ve gerçekleşmediğini ya zamanla öğreniyorlar yada hizmeti kesip, para kazanamadıkları o mutsuz durumun sebebini hizmet aldıkları firmaya yıkarak pozitif yöndeki tüm gelişmelerinde üstünü çizmiş oluyor. Bu şekilde sorun yaşamamak adına hizmet veren şirketlerin olayın en başında net bir şekilde çerçeve çizmesi her iki taraf için daha sağlıklı olacaktır.

Firmaların genel olarak site yaptırmalarındaki temel amaçlardan biri Google üzerinde reklam vermek diyebiliriz. Yine de azımsanmayacak kadarı reklamların dışında aram motoru ile sitelerinin tanıtımının yapılması konusunda ajanslarla çalışmayı düşünebiliyor. Bu çalışmaya başlamadan önce firma sahiplerinin, sürecek işlemin ne kadar bir zamanı kapsadığını ve çalışmanın ne denli büyük bir emek istediği bilmesi faydalı olacaktır. Bu sebeple hem yazımızda belirteceğimiz gibi hem de birebir iletişim kurduğumuz müşterilerimize konu hakkında bilgi paylaşmak işlerini hızlandıracaktır.

SEO çalışmaları öncelikle çok uzun bir dönemi kapsamaktadır. Ömürlük tabir edilen bir şekilde siteye uygulama yapılsa da değişen teknoloji ve internetin dönem dönem getirdiği kurallar çerçevesinde güncellemeler muhakkak olacaktır. Akıllara takılan soru işaret olabilir. Neden bu kadar vakit almaktadır bu uygulama. Sebebini çok kısa bir şekilde özet geçebiliriz. SEO çalışması hizmeti alan firmanın sektörüne özel ve firmanın sitesi içerisinde de benzersiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Tamamen özgün olması buradaki en ağır iş yükü diyebiliriz. İnternet ortamında sınır bir şekilde içerik olduğunu düşünürsek ve her konuda on binlerce hatta milyonlarca sonuca ulaştığımızı düşündüğümüzde onlardan sıyrılarak temiz bir içerik hazırlanması hem meşakkatli hem de zaman almaktadır.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Çarşamba Web Sitesi Yapan Firmalar

Çarşamba Web Sitesi Yapan Firmalar

Çarşamba web sitesi yapan firmalar her alanda çalışma yürütmektedir. Sosyal Medya artık günümüzün vazgeçilmez bir gerçeği haline gelmiştir. Hiç bir firma bu alanda olmadan ayakta durması pek mümkün görünmemekte veya bütün gücüyle reklam politikası için ciddi bütçe ayırmak durumunda kalmaktadırlar. "Aklın yolu birdir" Sözü tam olarak burada kullanabileceğimiz bir deyim olabilir. Devasa bütçeler ayırarak sadece reklam sektörünün gücü ile firmasını ilerletme çalışan bir mantık işin sonunda tanıtımı olmuş olsa dahi totale bakıldığı vakit zararda olacaktır. bunu yerine Sosyal Medya Gücünü kendi işleri için kullanabilir ve çok daha uygun ve kolay bir strateji ile rahat tanıtım dönemi geçirebilir. Unutulmamalıdır ki sektörden sektöre bu plan değişiklik gösterebilir. Ayrıca yine bir dip not eklemek gerekir ise sosyal medya ve reklam yönetimini aynı anda işleme koyan bir firma başarıya tüm rakiplerinden daha yakın olduğunun bilinmesinde fayda vardır.

Kişisel kullanım ve şirket için yönetimde fayda sağlayacaktır;

 • Ekip arkadaşları ile daha hızlı iletişim kurulmasını sağlar.
 • Projeler ve tasarımlar hakkında geliştirici bilgiye ulaşımı sağlar.
 • Aynı ortamı paylaşan kişiler arasında yardımlaşma ve dayanışma artırır.
 • Kişilerin kendilerini ifade etme yetisini yükseltir ve sonucunda bu özgüven hayatına yansır.

Günümüzde sosyal yaşantının kaçırılmaması adına bir çok kötü sonuçlanan hikayeye şahit oluyoruz. Bu sebeple çalışanların ve yöneticilerin bu konunun üzerinde ekstra eğilmeleri çok önemlidir. Çalışma şeklinin bir plana dahil edilmesi bu işi kolaylaştıracaktır. İnsanların birbirlerine karşı olan bağı bu teknoloji ile ilerletme durumu var ise sonuna kadar kullanmak herkes için olumlu olur. Özellikle üretim konusunda sürekli kafa yoran ve tasarımlar için yüzen bir beyni bir şekilde dinlendirilmesi gerekmektedir. Mental olarak insan modu daima yüksek olamayabilir, burada devreye yardımcı aktörler giriyor. Çağımızın en büyük yardımcı aktörü ise Sosyal Medyanın ta kendisi olmuştur. Bu iletişim aracını desteklemek ve bir şekilde işine monte eden firmalar uzun vadede olumlu geri dönüşlere şahit olacaktır.

Çarşamba web tasarım güvenlik konusunda örnek gösterilecek bir nokta olmaktadır. Mirbax web tasarım içerisinde bizler siber güvenliği ve KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kurumu) çizgileri doğrultusunda ciddi önlemler almaktayız. Sunucumuz üzerinden 7/24 koruma olması ile beraber aralıksız yapay zeka taraması gerçekleştirmekteyiz. Hem güvenliği hem de veri depolamasının en güncel teknoloji ile korunduğunu sizlere paylaşmak istiyoruz.

Siber Güvenlik başlıca yedi katmana ayrılmıştır.

 • Physical (Donanım Katmanı)
 • Data(Veri Katmanı)
 • Network(Ağ Katmanı)
 • Trasnport(Taşıma Katmanı)
 • Session (Oturum Katmanı)
 • Presentation (Sunu Katmanı)
 • Application (Uygulama Katmanı)

Derinlemesine inceleme sağlanan bu koruma şeklinde herhangi bir kaçak olmaması için hem KVKK hem Sunucu firmaları ile kontak halinde olarak canlı koruma sağlıyoruz. Veri kaynaklarının ne denli saldırıya uğradığının farkında olduğumuz için problem yaşamadan engellemiş oluyoruz. Ulusal çapta düzenlenen saldırılara şahit olmuş bir firma olarak hepsinin altından kalktığımızı ve hiç bir şekilde bir bit bilginin dışarı çıkarılmaması ile gurur duyuyoruz..

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Bafra Web Tasarım , Havza Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al