Web Tasarım İlkadım

Web Tasarım İlkadım farkıyla internet üzerinde yapılan aramalarda öne çıkın. Kurumsal web site ile şirketinizi tanıtarak müşterilerinizi çoğaltın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım İlkadım

İlkadım Web Tasarım

İlkadım web tasarım ile bölgenizde farklı çalışmalara imza atabilirsiniz. Samsun'un en gelişmiş ilçeleri arasında olan İlkadım web tasarım sektörü için önemli konumda yer almaktadır. Birçok firmayı içinde barındırmasının yanında kendi bölgesine üretimi çekmesi de ilçede bulanan iş hayatının canlanma noktasında öneme sahiptir.

İşiniz için pazar olarak İlkadım'ı seçtiyseniz rekabetçi ortamda var olmak için doğru adımları atmaya başlamalısınız. Varlığınızı duyurmak, zaman içinde köklü bir şekilde büyümenizi destekleyecek hamleler yapmak için hazır olun. Önceliğiniz her zaman ürünlerinizi ve hizmetlerinizi iyileştirmek olmalı diye düşünebilirsiniz ancak bunun yeterli olmadığını unutmamanız gerekir. Kaliteli ve hatta belki özgün ürünler, müşterilerinizi fazlasıyla memnun eden hizmetler sunuyor olabilirsiniz. Sadece müşterilerinizin çevresinde duyulmanın etkisiyle yetinmeyip reklamlara başvurmuş olabilir ve bölgenizde büyük bir kitleye ulaşıyor olabilirsiniz. Peki, rakiplerinizin bölgenizle sınırlı kalacağını mı düşünüyorsunuz? Daha fazla kitleye daha fazla potansiyel müşteriye erişmek istemez misiniz?

Genel kanı olarak insanlar anlık çıkış yapan işlerin daha etkili olduğu düşüncesindedirler ancak sürekliliği olan ve belli bir plana sadık kalarak tutarlılığını koruyan çalışmaların uzun vadeli etkisini hafife alırlar. İnternet dünyasında başarınızı korumak ve daha ileriye taşımak için bir anda ilgi odağı olup sonradan unutulmak yerine, çizginizi koruyarak emin adımlarla ilerlemeniz önerilir. Markanızı internetle tanıştıran ve gerçek sonuçlar almanıza olanak veren en etkili araç web sitenizdir. Ücretli reklam platformları maddi kaynaklarınızı zorlayacak düzeyde olması ve kalıcı olmayan müşteri getirisiyle uzun süreli başarı için iyi bir seçenek değildir. Potansiyel müşterilere farklı platformlarda bir anda karşılarına çıkarak hem markanıza güvenmeleri hem de alışveriş yapmaları için ikna etmek gerçekçi bir yaklaşım değildir. Ürün veya hizmetinizi merak ettiklerinde dahi sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinme ihtiyaçları olacaktır. Kurumsal kimliğinizi ve marka güvenirliğinizi karşınızdakine en doğru şekilde aktarmak size ait ve size özel bir web tasarıma sahip bir web sitesi ile mümkündür.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

İlkadım Web Tasarım Firmaları

İlkadım Web Tasarım Firmaları

İlkadım web tasarım firmalarının analizleri takip ederek işinizi geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Ziyaretçilerinizin web sitenize eriştikleri andaki ilk izlenimleri sizinle devam etmeye karar vermelerindeki en belirgin etmendir. Dijital dünya artık her birimizin dahil olduğu ve yıllardır karşılaştığımız seçeneklerle hakkında bazı kanılar oluşturduğumuz bir yer. Hepimiz bir web sitesine ilk girdiğimizde gözlerimiz artık benimsediğimiz özellikleri taramaya başlıyor. Güvenli olduğu hissini uyandırmayan her yerden alakasız reklam ve içeriklerin fırladığı, eski ve unutulmuş gibi görünen acaba karşımda gerçekten bir muhatabım var mı diye düşündüren siteler ziyaretçilerin birkaç saniye içinde sizden vazgeçip yeni arayışlara başlamasına neden olur. Sitenizin gerçekten iyi bir web sitesi sayılması için pek çok şeyi bir araya getirmesi gerekir: güvenlik ve veri koruması, mükemmel web tasarım ve gerçek iletişim, hedeflenen müşteriye uygun tema, netlik ve mükemmel işlevsellik. Ve tabi, hızlı ve her zaman güncel olması tekrar tercih edilebilirliğiniz için gereklidir.

Mirbax, küçük veya büyük, bireysel veya kurumsal olsun, işini bütün ülkeye hatta yurtdışına ulaştırmak isteyen girişimlerinizde profesyonel destek sunmak, bütün dijital ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanımda olan bir dijital dönüşüm ajansıdır. Markanızı kuruluşundan itibaren bütün yolculuğunda destekleyecek iş ortağınızla tanışın. Mirbax, uzun yıllara dayanan tecrübesini bir çok alanda olduğu gibi web geliştirme alanında da sizinle paylaşmaktadır. Denenmiş ve başarısı referanslarımızla kanıtlanmış çözümlerimiz ile potansiyel müşterilere ulaşabilir ve ikna edebilirsiniz. Planımızın ana unsuru - bir dijital varlık olarak - yeni mükemmel web sitenizdir. Bizimle birlikte harika bir başlangıç yapabilir veya küllerinizden yeniden doğmak için web sitenizin yeniden başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Web siteleri, işinizi farklı süreçlerde destekleyecek özelliklere sahip olabilir. Bütün sitelerin odak noktası her ne kadar müşterilere ulaşma ve onları düzenli müşteri olarak tutma gibi düşünülse de aynı zamanda çalışanlarınız, yeni çalışan adaylarınız, şirket içi birim ilişkileri gibi farklı amaçlara da hizmet edebilmektedir. Web sitesi, günlük işlerinizde çok özel süreçleri bile kolaylaştırabilir. Örneğin bir intranet, bilgi veritabanları, çevrimiçi formlar, randevu ve toplantıların çevrimiçi rezervasyonu, veri yükleme veya indirme, e-ticaret işlemleri. Web geliştirme çözümleri işinizi kolaylaştıracak sınırsız olanağa sahiptir. Mükemmel bir web sitesi iletişiminizin merkezinde yer alır ve her şeyi bir bütüne bağlayan işlevsel özelliklerle inşa edilebilir. Projelerinizle uyumlu, teknolojik yenilikleri göz ardı etmeyen, güncel beğenilere göre uyarlanan web tasarımlarımızla işlerinizi yönetmenin hiç bu kadar kolay olmadığını fark edeceksiniz.

Geniş müşteri portföyümüzün bize sağladığı en büyük katkı farklı sektörlerle çalışarak hedef kitleler ve beklentileri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmamızı sağlamasıdır. Sektör bazında başarıyı yakalamanızı sağlayacak doğru tercihler yapabilmemize olanak veren deneyimlerimiz, etkisi kanıtlanmış dijital çözümleri hızla işinize entegre etmemize ve hedeflerinize bir an önce ulaşmanıza olanak vermektedir. Web çözümlerinizi geliştirirken, bu ister web siteniz olsun ister web tasarımınız, güncel teknolojileri, en iyi uygulamaları ve güvenilir yazılım geliştirme ortamlarını tercih etmekteyiz. Web sitenizi hazırlarken sektörünüzü, hedef kitlenizin kullanıcı deneyimini ve rakiplerinizi analiz ederek elde ettiğimiz veriler ışığında profesyonel ekibimizce hazırlanan şablonlarla web tasarımınızı size özel düzenleyerek sitenizi hızlı bir şekilde yayınlayabiliriz. Özgün içeriklerle, marka kimliğinizin akılda kalıcılığını sağlayacak tasarımlar için ekibimizle birebir çalışarak biraz daha süreci genişleten ancak çok daha kalıcı etkiye sahip tasarımlar edinebilirsiniz. Ekibimizin yetenekli üyeleri tasarımda piksel mükemmeliyetine önem verirken sitenizin etkileyiciliğini kaybetmeden hızlı yüklenmesi ile ziyaretçilerinizi bekletmeyen benzersiz teknoloji çözümlerini de projenize dahil etmektedir.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

İlkadım Web Sitesi Yapan Firmalar

İlkadım Web Sitesi Yapan Firmalar

İlkadım web sitesi yapan firmalar arasında olan Mirbax, bir web geliştirme ajansı olarak, etkileyici, eğlenceli ve kullanımı kolay web siteleri benimsemiştir. Günümüz koşullarını ve yenilenen alışkanlıklarımızı düşünürsek, bilgiye anında ulaşma isteğimizin her alanda arttığını görebiliriz. Hakkınızda bir yorum duyduğunda, bir reklamınızı gördüğünde ve bu ilgilendikleri ürün veya hizmetle bağlantılıysa, insanlar size ulaşmak isteyeceklerdir. Bunu hemen yapmak istemeleri hiç de şaşırtıcı olmayacaktır. Teknolojinin sunduğu imkanların kullanılması da şaşırtıcı değil. Burada değinmek istediğimiz mobil cihaz kullanımı. Potansiyel müşterinizin internette sizi araştırdığını ve yeni bir atılım olarak gördüğünüz yatırım yaptığınız ve güvendiğiniz web sitesini bulduğunu düşünün. Ama sonrasında sitenizi kullanamadığını, hiçbir şeyin doğru okunmadığını ve görünmediğini düşünün. Bütün emekleriniz boşa gitmek üzere.. Web site geliştirme işlemleri uzun yıllar büyük ekran cihazlar düşünülerek yapılmaktadır. Ancak günümüzde artık farklı cihaz boyutları mevcut ve insanlar taşınabilir cihazları daha fazla tercih etme eğiliminde. Profesyonel geliştiriciler bunun bilincinde olarak web sitelerinizi duyarlı olarak adlandırılan farklı cihazlara uyumlu olacak şekilde tasarlamaktadır. Mirbax'ın da gücü buradan gelir: tüm cihazlar(akıllı telefonlar, tabletler, ..) ve tarayıcılar için bir web sitesinin tasarımı, web tasarımının uyarlanması ve uygulanması. Çekici tasarım, mükemmel işlev, optimum ekran.

SEO, arama motoru optimizasyonu olarak bilinen ingilizce bir terimdir. Arama motorlarında bir hizmet veya ürün aradığımızda karşımıza farklı seçenekler çıkar. İşte bu seçeneklerin hangi sırada karşımıza geleceğine arama motorları sitenizi farklı algoritmalara ve uyum testlerine tabi tutarak karar verir. Müşterilerinizin karşısına çıkmayacak kadar arka sayfalarda kalacak bir site hedeflerinize ulaşmanızı sağlayamaz. Birçok web ajansı, sitenizi hızlı bir şekilde SEO'ya uyumlu hale getireceklerini iddia eder. Ancak bir çeşit hile gibi düşünebileceğiniz bu yöntemler hem sonuç vermeyebilir hem de arama motorları tarafından kara listeye alınmanıza sebep olabilmektedir. SEO için yapılması gereken belirli ve güvenilir işlem adımları vardır. Deneyimli ekibimiz arama motorlarının talep ettiği ve sevdiği yöntemleri uygulamakta ve daha fazlası için sürekli yenilikleri, istatistikleri ve eğilimleri araştırmaktadır. Sürekli olarak sitenizi optimize ediyoruz, geri bağlantılar kuruyoruz ve böylece uzun vadede sitenizin görünürlüğünü artırıyoruz.

Web siteniz geliştirildikten ve yayınlandıktan sonra onu bir köşede bırakamazsınız. Gerek arama motorlarındaki sıralamanızı korumak gerekse müşterilerinizin gözünde artık hizmet vermeyen bir site gibi görünmemek için sitenizin her daim güncel tutulması gerekir. Veya yeni ürün veya hizmet eklemek, bilgilerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Tabi bunun bir yığın işlem gerektirmesi işlerinizi zorlaştıracaktır. Asıl işinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlamak için Mirbax, web site içeriklerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetilip bakımının yapılabileceği bireysel yönetim paneli çözümleri geliştirmektedir. Site işlevlerinizle uyumlu tasarlanan panellerimiz ile sitenizde kendiniz yenilik ve güncelleme yapabileceğiniz gibi bizden de destek alabilirsiniz. Sitenizdeki içeriklerin sorunsuz olarak görünürlüklerini korumada, talep ettiğiniz güncelleme isteklerinizde de yanınızdayız.

Sunduğumuz web çözümlerimiz ile tüm sektörlerden müşterilerimiz için güvenilir bir ortak konumundayız. İnternetin büyük ve renkli dünyasına profesyonel destek ile adım atın. Mirbax sizlere kalıplaşmış veya standart bir çözüm sunmaz, her zaman bireysel yaklaşımlar üretiriz. Bir web tasarım ajansı olarak dijital dünyada söz sahibi olmanızı sağlayacak konularda uzmanlaştık. Müşterilerimiz için yeterli bilgi birikimimiz yeni fikirler ve konseptler buluyoruz.

İlkadım'da profesyonel ekibimiz ile internette görünürlük, kullanılabilirlik ve erişilebilirlik için eksiksiz bir program sunuyoruz. Kapsamlı bilgi birikimimiz ve deneyimlerimize dayanarak, konum fark etmeksizin müşterilerimize en iyi şekilde destek verebiliyoruz.

"Taşımacılık sektöründe işlerin ne kadar karmaşık olabileceğini bilirsiniz. Eski web sitemiz firmamızı tanıtan ve müşterilerin bizimle iletişime geçmesini sağlayan yeterlilikteydi. Ancak sayı arttıkça çalışan ve müşteri işlemlerini yürütmek kaosa dönmeye başladı. Mirbax ekibi ile sorunlarımızı paylaştığımızda aklımızda olan fikirleri çok daha iyi yapacak öneriler sundular ve işe başladık. Yeteneklerini sınırlamayan bir ajans bulmak çok önemli. Şimdi, dört ay sonra, sonuçtan heyecan duyuyoruz. Yeni web sitesi gerçekten etkileyici. Beklentilerimiz bile aşıldı. Ama sadece bununla kalmayıp bizim için hazırladıkları panel sayesinde iş planlarımızı yapabiliyor ve düzenli faturalandırmalar ve iş takibi yapabiliyoruz. Farklı çözümleri tek çatı altında sunabilen hem de bizim fikirlerimizi dikkate alan bir şirketle çalışmak gerçekten büyük ayrıcalık."

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Canik Web Tasarım , Tekkeköy Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al