Web Tasarım Ladik

Web Tasarım Ladik işini geliştirmek isteyen her firmaya yazılım alanında hizmet vermektedir. Dijital ortamdaki her sorununuza karşı hemen iletişime geçin.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Ladik

Ladik Web Tasarım

Ladik web tasarım ile üretilen web sitenizi işinizin dijital vitrini gibi düşünün. Mağazanıza gelen müşterileri nasıl güler yüz ve hoş davranarak karşılıyorsanız web sitenizi keşfeden ziyaretçilere de bu duyguyu geçirmeniz samimiyetinizi gösterir. Web siteleri kullanıcılarına birçok şeyi ifade edebilir, tasarımı önemsememizin bir nedeni var. Aynı zamanda siz de bir müşteri veya kullanıcı olarak gezindiğiniz web siteleri hakkında farklı tutumlarda olduğunuzu fark etmişsinizdir. Kullanmakta zorlandığınız, tasarımın boğucu bir düzende olduğu, bir türlü aradığınıza erişemediğiniz veya sadece sizi sayfalar arasında boş boş gezdiren bir siteyi düşünün. Kullanıcının hedefe ulaşmak için hareketleri öngörülmeden inşa edilen bir site kullanıcının sadece kötü bir siteye sahip olduğunuz değil, müşterisine değer vermeyen bir işletme olduğunuzu da düşündürür.

Web sitenizin tasarımı modern, kullanıcı dostu, etkileyici olduğunda, hedef kitleniz sayfanızda iyi karşılandığını, samimi ve güvenilir marka imajınızı hissedecektir. Öte yandan, düşünülmeden tasarlanmış, güncelliği korunmayan bir web sitesi, işletmenizin soğuk, güvenilmez ve ulaşılmaz olduğu izlenimi uyandırır. Kötü tasarımlar, güncel olamayan bilgilerle dolu web siteleri marka güvenilirliğinizi ve rakipleriniz arasından tercih edilmenizi azaltır. Güncel bir web tasarımınız olmadığı için web sitenizi unutulmuş veya kullanmak için tehlikeli olarak görebilirler. Ziyaretçilerinizi web sitenizde kalmalarına ikna etmek için güven oluşturmak son derece önemlidir. Ziyaretçiler web sitenizde daha uzun süre kaldıklarında, potansiyel müşteriler edinmek için daha fazla fırsat yakalamış olursunuz. Unutmayın, insanlar, kendilerine iyi bir ilk izlenim bırakacak kadar saygı göstermeyen bir şirketle etkileşim kurmayı istemezler.

Web tasarıma ihtiyacınızın olduğunu hala düşünmüyorsanız, rakiplerinizin zaten web sitesi kullandığını hatırlayın. Rekabet ortamında müşterilerin hafızasında yer edinmek, öne çıkabilmek için farklılıklara ihtiyacınız var ve web tasarım bunun en etkili yolu. Eski ve kullanışsız bir site, müşterilerinizin rakiplerinize yönelmesine sebep olacaktır. Web sitenizin tasarımı ile rekabet ortamında ikna edici mesajlarınızı daha doğru iletebilir ve müşterilerinizin yeni arayışlara ihtiyaç duymamasını sağlayabilirsiniz. Sektörünüzdeki diğer firmalar rekabet gereği sizinle benzer fiyatlandırmalara ve benzer hizmet içeriklerine sahip olabilir. Peki, sizin farkınız ne? İyi tasarlanmış bir web sitesi, ürün veya hizmetinizin daha kaliteli ve her zaman arkasında olduğunuzu anlatmanıza yardımcı olur.

İşinizi dijitale taşırken web için geliştirdiğiniz çözümlerin kullanıcı dostu olması gerekir. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sunduğunuz web sitenizi/e-mağazanızı/uygulamanızı öne çıkarmak için işimiz, kullanıcı deneyimi ve arayüzünü şekillendirme hakkında düşünmekten ibarettir. Basit bir grafik çalışmasından çok daha fazlasını yapıyoruz, dijital varlığınızı mümkün olduğunca kullanışlı, anlaşılır ve sezgisel olarak tasarlamak için farklı analizler ve senaryolar aracılığıyla kullanıcı hareketlerini tahmin ederek gerekli düzenlemeleri uyguluyoruz. Size, işinize, projenize, hedeflerinize ve bütçenize bağlı olarak farklı profesyonelliklere sahip geliştirme ekibimizle en iyisine ulaşmak çalışıyoruz.

Kullanıcı deneyimini(UX) destekleyecek site haritalandırması, görsel içerikler, açık ve anlaşılır mesajlar kullanılması ve farklı işlevlerin kombinasyonuna izin verilecek şekilde site altyapısının uygun hazırlanması gerekir. Marka analiziniz yapıldıktan sonra belirlenen hedefler doğrultusunda kaliteli bir marka deneyimi sunabilmeniz önemlidir. Kullanıcı arayüzünü(UI) tasarlarken kullanıcı deneyimi göz ardı edilmemeli, deneyimi iyileştirecek ve kolaylaştıracak tasarımlar düşünülmelidir. Tasarımların içerikle boğulmayıp kullanıcıyı aradığı hizmete yönlendirmesi ideal tasarım ölçütüdür. Aynı zamanda tasarımın sizi anlatması, marka mesajlarınızı ziyaretçilerinize tam anlamıyla aktarması için her zaman web tasarımına sadık kalınarak web geliştiricileri ile yakın bir şekilde çalışılması gerekir.

Diğer yandan birçok web tasarım öğesi, sitenizde sunmayı planladığınız içeriklerin yayınlanma tarzını ve dolayısıyla arama motorları gözündeki işlevselliğini de etkiler. Arama motorları üst sıralarda göstermek istediği sitelerde yeni veya güncellenmiş olsun sitenin SEO uyumuna sahip olmasını tercih eder. Harika tasarımlarla ziyaretçilerinizi etkilediğiniz kadar tasarım yapısındaki seçiminiz ile de arama motorlarını etkilemelisiniz. Site içi SEO uyumlarınız en başından işinize dahil edilmelidir. Uygun web tasarım uygulamalarını (ve dolayısıyla arama motoru görünürlüğünü) sağlamanın en iyi yolu, ne yaptığını bilen bir web ajansıyla çalışmaktır. Mirbax ekibi onlarca farklı sektörden edindiği deneyimlerle sizi de başarıya ulaştırmak için yanınızda!

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Ladik Web Tasarım Firmaları

Ladik Web Tasarım Firmaları

Ladik web tasarım firmaları içinde projelerimize müşterilerimizin isteklerini ve hedeflerini öğrenerek başlıyoruz. Bütün süreçte bize rehberlik edecek bu bilgiler doğrultusunda marka imajınızı ve stratejinizi, hizmet sunduğunuz ve sunmak istediğiniz platformları verimliliğini, önceki çalışmalarınızın başarı düzeylerini analiz ederek eksiklerinizi belirliyor ve bir yol haritası çıkarıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz güncellemeler için marka stratejinizi veya marka bilinirliğinizi sizi destekleyen çözüm önerilerimizle güçlendirmeyi teklif ediyoruz. Sahip olduğunuz görsel ve metin içeriklerini (fotoğraflar, videolar, metinler, illüstrasyonlar, grafikler vb.) analiz etmek ve marka kimliğinizle olan tutarlılıklarını, size uygun şekilde uyarlanabilirliğini ve müşterileriniz üzerinde oluşturabilecekleri etkilerini kontrol ediyoruz. İçerik dosyanız yeterli değilse veya güncel değilse size bu konuda rehberlik etmeye hazırız. Kontroller bittikten sonra web tasarımı üzerinde çalışmak için grafik kısmına geçiyoruz. Markanızın görsel kimliğini sitenizle bütünleştirirken bilgilerinizi, içeriğinizi öne çıkarmak için farklı öğeleri, farklı sayfaları modelliyoruz.

Dijital ürününüz için gerekli tüm etkileşimleri, animasyonları ve işlevleri tanımlıyoruz. Arayüzünüzün kullanılacağı medyaya bağlı olarak farklı versiyonlar (masaüstü, mobil, tablet vb.) oluşturuyoruz, böylece siteniz ve web tasarımınız genel uyum korunurken her zaman uyarlanabilir şekilde sunulacaktır.

Web sitenizin kurulum işlemleri tamamlandıktan ve yayına alındıktan sonra arama motorlarının gözünde yeni ve güncel olduğu için bir ivme kazanacaktır. Bu ivmelenmenin kendini tutarlı bir şekilde koruyabilmesi için web sitenizin aralıklı olarak güncellenmesi, zaman içerisinde hataların oluşabileceğini veya içerik desteklemelerinin sonlanabileceği düşünülerek site bakımını yapılması gerekir. Aynı zamanda ziyaretçilerinize sunmak istediğiniz yeni ürün veya hizmetler için güncelleme yapılması gerekmektedir. Ekibimiz proje tesliminden sonra da ihtiyaç duyduğunuz konularda yanınızda olacaktır. Her ne kadar işinizi en kısa sürede gerçekleştirmeyi tercih etsek de basit güncellemeler için beklemek istemediğiniz durumlarda web sitenizi yönetebilmeniz için size özel bir yönetim paneli tasarlıyoruz.

Web sitenizin yönetiminde ve içeriklerin düzenlenmesinde vakit ayırabileceğinizi düşünüyorsanız, panel kullanımı için size sunduğumuz eğitimleri alabilirsiniz. Elbette bu eğitimler sitenizin web tasarımındaki bütünlüğün bozulmaması için içerik değişikliklerinde izlemeniz gereken adımları kapsamaktadır. Daha ileri gitmek isterseniz ve projenizin izlenmesini ve güvenliğini sağlamak hakkında bilgi edinmek isterseniz tüm geliştiricilerimiz size bakım ve barındırma ile dijital aracınızın kalitesi ve gelişimi ile ilgili metrik izleme sunabilmektedir. Ayrıca, üçüncü taraflarla işbirliği yaparak ürününüzün referanslandırılması veya SEO konularında da temel bilgilendirme ve tavsiyelerde bulunabiliriz. Elbette size eğitimleri sunduktan ve tasarımınızı panele entegre ettikten sonra tek başınıza değilsiniz, talep etmeniz durumunda profesyonel desteğimiz her zaman yanınızda.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Ladik Web Sitesi Yapan Firmalar

Ladik Web Sitesi Yapan Firmalar

Ladik web sitesi yapan firmalar bünyesinde projeniz tamamlandığında ve onaylandığında, güvenli ve optimize edilmiş ürününüzü yürürlükteki yasal standartları da karşılayarak size teslim ediyoruz. Geliştirdiğimiz hiçbir projeyi teslim tarihiyle arşive kaldırmıyoruz. Başladığımız her işin uzun bir süreç istediğini ve siz hedeflediğiniz başarıyı yakalayana kadar size desteğimizi sunacağımızı bilmenizi isteriz. Her projenin geliştirilmesi ve amacına hizmet etmesi için sizinle takipte kalıyoruz. Web site geliştirmek kolay bir iş gibi görünebilir, belirli aşamaları gerçekleştirdikten sonra gerçekten bir site sahibi olabilirsiniz ve bu aşamalar ve yönergeleri pek çok kaynakta bulabilir kendiniz oluşturabilirsiniz. Ancak verimli ve gerçekten işlevsel çözümler için profesyonel desteğe ihtiyacınız olduğunu fark edeceksiniz. Web siteleri sizin adınıza dijital dünyada tanıtımınızı yapacak ve hatta işlerinizi yürütmenizi sağlayacak farklı işlevler taşıyacak şekilde tasarlanabilir. 

Hedeflediğiniz başarıyı yakalamak ve dijital platformlarda markanızın imajını iyileştirmek için size sunduğumuz özel çözümlerin uygulanmasından nihai ürünün teslimatına ve bakımına kadar kapsamlı bir profesyonel destek sunuyoruz. Sitenizin her çevrimiçi ortama (masaüstü versiyon web sitesi, mobil, tablet, uygulama vb.) uyumlu olarak çalışması için web tasarımını düzenler, ekibiniz dış hizmet sağlayıcılar ile birlikte çalışarak ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirmeler yapar ve beklentilerinizi karşılayabiliriz. Kaliteli, kullanışlı ve sezgisel bir deneyim oluşturarak ziyaretçilerinizin potansiyel müşterilere dönüşmesini, sizi görünür kılmayı ve marka imajınızı geliştirmeyi sağlamak önceliğimizdir.

Kitlenizle etkileşime geçmenizi sağlamak için bütün zorlukları sizin için aşıyoruz. Profesyonel web tasarımcılarından oluşan farklı bakış açılarına sahip bir ekip olarak özgün fikirler üretmek bizim için hiç zor değil. Dijital dünyanın yerlisi olarak sizi anlatacak en doğru yöntemleri bulabiliriz. Pazarlamaya yönelik çok disiplinli yaklaşımlarımız ile, size tasarımın, web teknolojisinin ve dijital stratejinin sunabileceği en iyi seçeneklerle yol gösterebiliriz. Çünkü ilk işimiz sizi dinlemek, anlamak ve hedef kitlenizi tanımaktır. Böylece hitap etmek istediğiniz toplulukla verimli bir etkileşim kurmanın yollarını tasarlayabiliriz.

"Teknoloji meraklısı biri değilim ve işim için bir web sitesi gerçekten faydalı olur mu emin değildim. Mirbax ile tanışıp bu tarz işler hakkında bilgi edindikçe kararımı verdim. Bizim gibi yerel işletmelerin de tahmin ettiğimden daha fazla getiriye ulaştığını gördüm. Mirbax benim için iyi bir seçimdi, takım son derece destek vericiydi ve bana ne yaptıklarını ve nasıl yaptıklarını net bir şekilde anlattılar. Web sitemin son tasarımından son derece memnun hissediyorum. Zamanla insanların yeni web sitem hakkında olumlu dönüşlerini ve daha fazla müşteri çekebildiğimi gördükçe doğru bir karar vermişim diyorum. Bütün aşamalarda beğenimi göz ardı etmeden bu kadar iyisini beklemediğim bir site hazırladılar. Sizinle ilgilenen, anlayışlı bir şekilde aklınızdaki soruları cevaplayan bir web tasarım ajansı ile çalışmak istiyorsanız, Mirbax'ı gönül rahatlığıyla önerebilirim."

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Kavak Web Tasarım , Salıpazarı Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al