Web Tasarım Vezirköprü

Web Tasarım Vezirköprü farkı ile yapacağınız bir web sitesi ile işlerinizi büyütme şansını yakalayın. Fırsatları kaçırmamak için hemen iletişime geçin.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Vezirköprü

Vezirköprü Web Tasarım

Vezirköprü web tasarım her türlü alanda çalışma yürütmektedir. İnsanlar ihtiyaç duyduğu ürün veya hizmet için bir mağazaya ya da bir profesyonelin ofisine gitmeden önce araştırma yapmak ister, dahası bilgi edinmek isteyenler dışında her beş kişiden dördü, rutin olarak çevrimiçi alışveriş yapmayı tercih etmektedir. Bunu şöyle özetleyebiliriz: İşiniz ne olursa olsun , internetin yardımı olmadan bir gelecekte var olmak mümkün değil. Sadece çevrimiçi varlıklarınız yoluyla internetin sunduğu tüm fırsatlardan faydalanabilir ve tüm potansiyel müşterileriniz tarafından bulunabilirsiniz. Web siteleri, etkili ve kalıcı bir çevrimiçi varlığa sahip olmanız için gereklidir. Profesyonel ve modern bir site ile rekabeti yakalayın ve ürünlerinize veya hizmetlerinize ihtiyaç duyan herkes tarafından erişilebilir olun.

Sosyal ağların kolay ulaşılabilir ve hemen herkes tarafından kullanılabilir olması sizi yanıltmasın. Sosyal medya hiçbir zaman tek başına yeterli olamaz. En iyi ihtimalle web sitesi ve sosyal ağlar birbirini tamamlayıcı nitelikte olarak düşünülebilir. Çünkü, sitelerdeki tüm bilgiler organize edilmiş ve yapılandırılmış bir şekilde düzenlenmiştir. Aranılan bilginin kolayca bulunabilecek şekilde oluşturulması ve eklenmesine önem verilmiştir. Sosyal medyada yer alan sayfalarınız ise kronolojik sırada, dağınık bilgiler içerir. Sosyal medyada özellikle bir şeyi bulmak zordur, çünkü platformlar her zaman en yeni ve en önemli olduğuna inandığı içeriği görüntülemeye yönlendirir. Web siteleri, hakkımızda bilgi almak isteyen potansiyel müşterilerimize kendimizi veya şirketimizi tanıtmak için en etkili ve faydalı çözümdür. Sosyal ağlar ise daimi ve potansiyel müşterileriniz ile anlık iletişimi sürdürmek için uygundur.

Marka imajınızı daha samimi ve insanlara daha yakın hale getirmek için mükemmeldirler. Web siteleri üzerinden tekliflerinizi müşterilerinize en doğru şekilde sunabilir, daha geniş bir kitleye ulaşabilir, 24 saat açık olan bir tanıtıma veya mağazaya sahip olabilirsiniz. Arama motorlarında bulunur olmanız hatta sitenizi SEO uyumlu hale getirerek üst sıralarda yer almanız potansiyel müşterilerinizin gözünde seçkin bir konumda olmanızı sağlayacaktır. Web sitenizi çevrimiçi mağazaya dönüştürmek hiç zor değil! E-ticarete atılmak veya herhangi bir web pazarlama faaliyeti başlatmak için sitenizle temeliniz hazır demektir. Sınırsız bilgi paylaşabilme ve işlevselliğe sahip sitenizin yanı sıra kişiselleştirilmiş e-postalarla müşterilerinizle iletişiminizi kolaylaştırın. Sizi anlatan, marka kimliğinize yakışır şekilde özgün web tasarımlarla web siteniz ve markanız müşterilerinizin aklında kalıcı olarak yer edinsin.

Dijital dönüşümde tasarım aşamaları projelerin kalbine yerleştirilir. Görsel ögelerin kullanıcıyı harekete geçirmedeki etkisi diğer ögelere göre oldukça yüksektir. Ancak hiçbir şey bir web sitesinde aradığınızı bulamadan saatler geçirmekten daha sinir bozucu olamaz, bu yüzden ziyaretçileriniz için kullanıcı dostu tasarımlara öncelik verin. Tasarımda her zaman en yeni trendlerin kullanılması zorunluluk değildir. Ancak markanıza ve web projelerinizdeki işlevlere uyum sağlayan modern tasarımları önemsemeniz gerekmektedir. Tüm web geliştirme projelerinde, kullanıcı beklentilerine etkin bir şekilde yanıt vermeyi ve onlara gezinme rahatlığı sunulması hedeflenmelidir. Bir arama yaparken performans ve kullanıcı deneyimi açısından ziyaretçilerinizin gereksinimleri özenle düşünülmelidir. Sitenizin web tasarımında grafik analiz, görsel kimlik ve ergonomi öncelikli olmalıdır. Site kullanıcılarınızı soğutup siteden ayrılmalarını istemezsiniz. Sayfalar ve işlemler arası doğru navigasyon yönlendirmeleri kullanıcıların kolayca aradıklarını bulmalarını ve sizi tercih etmelerini kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda, optimum işlevselliklere ve büyüleyici bir duyarlı tasarıma (cihaz boyutu fark etmeksizin görünümü bozulmayan) sahip siteler kullanıcılar tarafından daha kolay tercih edilmekte olduğunu unutmamak gerekir. Web sitelerinin belirlenmiş standartlara uygun olup olmaması arama motorları ve erişilebilirlik için çok önemlidir, siteniz kullanıcıların işini kolaylaştıran işlevsel, güvenli (ssl protokolü) ve sezgisel olması önemlidir. Kullanıcılarını önemseyerek tasarımlarını hazırlayan markalar kullanıcıların gözünde marka güvenirliği ve itibarlarını artırmada büyük bir yatırım yaptıkları düşünülebilir.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Vezirköprü Web Tasarım Firmaları

Vezirköprü Web Tasarım Firmaları

Vezirköprü web tasarım firmaları içinde ileri çıkan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı sektör fark etmeksizin tüm dijital ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Bir sitenin web tasarımı, sitenin başarılı mı yoksa başarısız mı olacağının en önemli faktörüdür. Bir web sitesinin tasarımının en yüksek kalite parametreleri göz önünde bulundurularak yapılması çok önemlidir. Bir web tasarımı iyiyse, kullanımı kolaydır, estetik açıdan göze hitap eder ve web sitesinin kullanıcı grubuna ve marka imajınıza uygundur. Web sayfaları çoğunlukla kullanıcıların dikkatini dağıtmadan, kafalarını karıştırabilecek gereksiz bilgi ve işlevselliğe yer vermeden basitliğe odaklanılarak tasarlanmalıdır. Bu alanda birçok web tasarım şirketi olmasına rağmen, hepsi yüksek kaliteli hizmetler sunmamaktadır. Sizi hedefinize daha hızlı ulaştıracağını garantileyen birçok şirket, sitenizin arama motorlarındaki görünürlüğünü etkilemek için etik olmayan stratejilere de başvurur. Kısa vadede başarı gibi görünse de etik olmayan SEO stratejileri nedeniyle arama motoru listesinden yasaklanabilir ve kara listeye alınabilirsiniz. Sadece bunu düşünerek bile çalışacağınız web geliştirme ajansını seçerken oldukça dikkat etmeniz gereklidir. İş anlaşması öncesinde profesyonel yeterlilikleri hakkında fikir edinmek için referanslarını ve portföylerini inceleyebilirsiniz. Böylece hem sizin tarzınıza göre sonuçlar alma ihtimalinizi hem de işlerine gösterdikleri özenli yaklaşımı görebilirsiniz. Web sitenizin ve tasarımının marka kimliğinize uygun ölçüde özelleştirebilecek bir ekiple çalışmak başarınızın anahtarı olacaktır. İyi tasarlanmış bir web sitesi işinizi büyütmek istediğiniz her hamlenizle doğaçlama uyum içerisinde olabilecek profesyonellikle hazırlanmalıdır. Web sitesi için son derece çekici, temiz ve düzenli arayüzler kullanılması ve ziyaretçiler için çekici hale getirilmesi için yetenekli grafik tasarımcılar çalışmak atılabilecek en doğru adımdır.

Profesyonellerle çalışmak sizi ölçeklenebilir ve esnek bir site sahibi yapar. Teknolojinin hızla ilerlediğini ve her zaman güncel kalınması gerektiğini unutmamalıyız. Bunun için hem size göre özelleştirilebilir hem de yeni işlevlerin eklenmesine imkan tanıyan siteler gereklidir. Böylece, zaman içerisinde ortaya çıkan ve sitenize dahil etmek istediğiniz yenilikleri entegre etmeniz kolaylaşır, sürekli sitenizi sıfırdan ayarlamanız gerekmez. Dahası web sitenize eklenebilecek yönetim paneli ve size özel geliştirilmiş araçlar ile sitenizi kendinizin güncellemesi mümkün. Tasarımın bütünlüğünü bozmadan sitenizle uyumlu ürün veya hizmet eklemeleri, bilgi güncellemeleri gibi işlemleri yapmanız artık çok kolay. Sitenizin içeriğini düzenleme veya bir sayfayı kolaylıkla ve teknik bilgiye ihtiyaç duymadan değiştirme (metni değiştirme, resim ekleme, renk veya yazı tipi boyutunu değiştirme, altbilgiyi değiştirme…) imkanı sunar. Tercihinize göre sitenizi kendinizin yönetebileceği bir panele sahip olabilir veya profesyonel destek almaya devam edebilirsiniz.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Vezirköprü Web sitesi Yapan Firmalar

Vezirköprü Web sitesi Yapan Firmalar

Vezirköprü web sitesi yapan firmlalar çok yönlü düşünmektedir. Müşteri olarak gereksinimlerinizi karşılayacak ve aynı zamanda görünürlüğünü zenginleştirmeye yardımcı olacak yenilikçi stratejiler uygulayarak hizmetleri en iyi şekilde sunacak bir web tasarım firması arıyorsanız, Mirbax yetenekli ve profesyonel kendine güvenen kadrosuyla sizin için en doğru adres olacaktır. İster yeni bir web sitesi oluşturma sürecinde olun ister sitenize gelen trafiği artırmak istiyor olun, ajansımız size ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özel yardım sunabilir. Sitenizin yapısına, teknik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak uygun modeli tasarlamadan önce teknik fizibiliteyi inceliyoruz.

Her siteye kendi sitemizmiş gibi özen gösteriyoruz ve bu nedenle kullanıcılara mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunabilecek bir grafik tasarımın ardından iyi bir editoryal tasarım ortaya koyuyoruz. Sitenizin veya uygulamanızın modelinin doğrulanmasından sonra geliştirmeye başlıyoruz. Ayrıca günlük iletişiminiz için (sosyal ağlar, mailler, mevcut siteler...) tüm web görsel desteklerinizin oluşturulmasını da sağlıyoruz. Profesyonel iş ortağınız olan web ajansımız, sitenizin oluşturulmasından grafik arayüzüne, SEO referanslarının veya diğer iletişim stratejilerinin optimizasyonuna kadar web projenizi titizlikle hayata geçirecektir. Arama motorlarındaki görünürlüğünüzü, gelirinizi, marka imajınızı, webdeki itibarınızı artırmak amacıyla dijital dönüşümünüzde ve hedeflerinize ulaşmada size destek oluyoruz. SEO uyumu, siteniz için web tasarımdan sonra atılması gereken en ciddi adım olarak düşünülebilir. Çünkü ağda görünmez olmanız bütün emeklerinizin boşa gitmesine neden olur. Arama motorlarında görünür olmak ve konumlanmak, şirketiniz için kazançlı bir hamledir. Sitenin sürekli optimizasyonunu sağlamak için işletmenize uygun öğeleri ve anahtar kelimeleri belirlemenizi öneririz. Diğer yandan ekibimiz de sektörünüzdeki rakiplerinizin çevrimiçi varlık yaklaşımlarının ve hedef kitlenizin arama alışkanlıklarının analizini yaparak stratejik anahtar kelimelerinizi belirleyecektir. Site yapınızı çevik ve işlevsel hale getiriyor, içerdiği ögelerin optimizasyonunu(başlık, url, açıklama, resim adı, boyutu ...) sağlıyoruz. Metin içeriklerinizde ilgili anahtar kelimeleri okuyucunun akışını bozmadan doğal özdeş olarak kullanıp metinlerinizi zenginleştiriyoruz. SEO ile kalıcı ve uzun vadede gelişiminizin sorumluluğunu üstlenebilmeniz için size tüm desteğimizi sunuyoruz. Tüm becerilerimizi ve bilgi birikimimizi dijital varlığınızın etkili dönüşler getirmesini sağlamak için kullanıyoruz. Müşteri iletişim sistemleri, web uygulamaları, yönetim yazılımları gibi ihtiyaç uyduğunuz bütün web çözümlerini sağlamaktayız. Her aşamada, geliştirilecek ve/veya güçlendirilecek noktaları vurgulayarak sizin fikirlerinizi de proje aşamasında önemseyerek kalıcı ve küresel bir başarı elde etmenizi sağlamak istiyoruz.

"Emlak sektöründe hizmet veren firmamız için teklifler sunabileceğimiz ve portföyümüzü sergileyebileceğimiz bir sitenin yapımı için Mirbax ile çalıştık. Şimdilerde her gün müşterilerimizden sitenin kullanım kolaylığı için övgüler alıyoruz. Sitenin içeriğini mümkün olan en basit şekilde bağımsız olarak yönetme talebimizi de hızlıca karşılayarak bizim için bir panel oluşturdular. Sitede ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunu çözmek için her zaman müsait ve hazır olmaları harika. Uzun ve zor bir işti ama Mirbax neyi başarmak istediğimizi anladı ve taleplerimize göre aklımızdakini başarmak için mümkün olan en iyi seçimler konusunda bize rehberlik etti. İletişim kolaylığı, netliği, çabukluğu ve samimiyeti Mirbax ile çalışmaktan memnun kalmamız için fazlasıyla yeterli."

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Terme Web Tasarım , Yakakent Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al