Web Tasarım Canik

Web Tasarım Canik işini kurumsal olarak büyütmek isteyen firmalar için profesyonel web site hizmeti sağlamaktadır. Kalite ve hıza aynı anda sahip olun.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Canik

Canik Web Tasarım

Canik web tasarım bünyesinde, Mirbax olarak web siteleri ve özel programlar tasarlamaktayız. İş ortaklarımızın başarıları için bu temeli beraber atmaktayız. Birlikte sitenin alt yapısını oluşturduktan sonra içerik ve yansıtılacak bilgileri belirliyoruz, arama motorları için strateji taslağı oluşturuyoruz ve tasarım için toplantı yapıyoruz. En iyi tasarıma sahip olabilmek için tüm süreçleri dikkatli bir şekilde incelemekteyiz.

Hedef grubunuz için doğru sayfayı oluşturmak kitle analizi sonrası sitenin yapı, tasarım ve içeriklerinin düzgün şekilde seçiminin olup olmadığının kontrolünü yapıyoruz. İnternetin beraberinde getirdiği özelliklerin tümünün farkında olduğumuz için teknik imkanların hepsini seferber ederek tasarım oluşturuyoruz. Uzun yıllar beraber çalışmak adına yola çıktığımız ve çıkacağımız müşterilerimizin memnuniyeti bizim farkımızı ortaya koyan yegane kriterlerden biridir. Senelerdir yazılım sektöründe ayrı ayrı alanlarda imzamızın bulunması, ne denli bir tecrübeye sahip olduğumuzun göstergesidir.

Yönetim panelleri ekleyerek içeriği kendiniz düzenleyebileceğiniz şekilde web siteleri oluşturuyoruz. Web siteniz her noktasına erişim kolaylığı olması adına yapılmış bu Yönetim Panelleri sayesinde içerik ve düzenleme noktasında tüm kontrol sizin elinizde olmaktadır. Nasıl kullanılacağı konusunda sizi eğitiyor ve yardımcı destek sağlıyoruz. Böyle web sitenizi rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. İşinize harcamanız gereken efor ve zamanı sitenizin güncellenmesi adına kaybetmemeniz için bu şekilde çalışmalar size maddi, manevi geri dönüşü çok hızlı olacaktır. Tüm noktalara müdahale edebildiğiniz bir sistem bulunuyorken tek düşünmeniz gereken işleyişin devamı olacak. Yönetim panelinin en büyük tüm işlerin kayıtlı bir şekilde gerçekleştirilmesi. Tutulması gereken doysalar, evraklar, yazı takiplerini ortadan kaldırarak tamamen sistem üzerinden kontrolün sağlanması.

 

 

Canik Web Tasarım Firmaları

Canik Web Tasarım Firmaları

Canik web tasarım firmaları içinde yerini alan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı her alanda boy göstermektetir. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte internette mobil kullanıcıların sayısı azımsanmayacak hale gelmiş durumda. Tüm cihazlarda erişilebilir ve kullanımı kolay esnek web siteleri tasarlamaktayız. Canlı web tasarıma sahip sitenizin mobil platformlardaki performansını geliştiriyoruz. Bu konuda verilebilecek en güzel örnek, akıllı telefonunuz veya bilgisayarınız ile web sitemizi ziyaret ettiğiniz vakit karşınıza çıkacak tasarım, her cihaz için ayrı olarak otomatik şekilde nasıl uyum sağladığına şahit olacaksınız. Günümüzde internet kullanıcıların çoğunluğu mobil ortamdan giriş sağladığı için site ve özel yazılımların mobile tasarıma uygun olması elzemdir. Her an her yerden projenize veya sitenize ulaşımın durmaksızın erişimin sağlanması için bu uyumluluk konusunun göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Büyük firmalar kullanıcıların daha fazla sistemlerinde nasıl daha fazla vakit geçirebileceğini planlarken bu konunun yapı taşı kullanıcıların mobil girişli kullanıcılar olmaktadır. Araştırma Geliştirmeye ayrılan bütçeler kitleleri birbirine bağlamak ve olabildiğince geniş alana yayılma politikası adına çalışma yapmaktadır. Biz tüm bu gelişmeleri takip ederek, en güncel teknolojiyi kullanarak müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.

İnternet ağının her geçen gün dünyanın en uç noktalarına kadar genişlemesiyle birlikte kültür, şehir, ülke fark etmeksizin insanlar birbirleriyle çok rahat bağlantı kurmaya başlamıştır. Sosyal ağlar birlikteliği artırırken tüzel kişilerin kendi piyasalarında varlığını sürdürebilmesi için web tasarım olmazsa olmaz haline geldi. Her geçen gün yeni çıkan firma ve projelerin olduğu bir sanal ortamda ön planda kalmak için hem hızlı hem de güvenilir bir web tasarımına ihtiyaç olmaktadır. Ortaya çıkan bu açığı profesyoneller ile beraber çalışarak kapatmaya çalışan firmalar her zaman bir adım öne geçmiştir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak, yapmış olduğumuz tüm tasarımların rahat kullanımı, hızı ve güvenliğini her daim ilk sırada tutuyoruz. Her dönem farklı akımların doğduğu bu sanal dünyada aynı şekilde çalışmanın zamanla körelmeye yol açtığının farkındayız. teknolojik gelişmeleri ve güncel yazılımların takibi yaparak olası sorunları henüz daha ortaya çıkmadan çözüyor bulunmaktayız.

Bu konu açıldığı anda firma büyüklüğü fark etmeksizin kafalarda oluşan birkaç temel soru işareti bulunmaktadır. "Sosyal medyada insanlara nasıl ulaşırım", "Sosyal medya işlerin büyümesine yardım olur mu ?" veya "Satışlarımı sosyal medyada nasıl artırabilirim ?". Sosyal medya denildiği zaman insanların çoğunda az sayıda platform düşünse de artık ortaya atılan her büyük proje arkasından bir sosyal ağın kurulmasını tetiklemektedir. Eğer proje kapsamı gereği kendi ağını oluşturmayan fakat büyük kitlelere hakim olan bir tasarım yapılmış ise tüm gücüyle var olan sosyal medya uygulamalarında adından söz ettirmektedir. Sosyal medya artık hem kişisel kullanım hem de iş yapmak adına insanlara destek vermektedir. Hızlı olmak için eldeki tüm verileri en hızlı şekilde kendi işinize entegre etmek, öne çıkmak için önemlidir. Şirketler artık sadece fiyat performansı değil verdikleri hizmetinde hızını sosyal medyada pazarlamaktadır. Reklam için duyulan talep ve arz eğrisini aralıksız inceleyen bu büyük firmaların stratejileri arkalarından gelen ufak şirketlere de yol göstermektedir.

Televizyon sektöründe de reklamın önemi çok büyük olsa da gelen genç neslin sabit bir şekilde televizyon karşısında geçirdiği vakit kısıtlı olduğu için mobil olarak bu insanlara ulaşmanın farklı yolları aranmakta. İşimi nasıl geliştirebilirim ? sorunun cevabı sistematik olarak ilerlemektedir. Öncelik sağlam bir web tasarıma ihtiyaç duyulmaktadır. Akabinde sektör araştırılması ve reklam stratejisinin planlanması gerekmektedir. İnsanların yaptığı en büyük hata platformların rutin olarak önerdiği ayarları veya reklam kampanyaları birebir kendilerinde uygulamaları olmakta. Örnek verecek olursak, sadece yaz mevsimi için satış yapan bir giyse firması ile 4 mevsim için satış yapmakta olan bir firmanın reklam planı kesinlikle aynı olmamalıdır. Bu bilinç ile hareket edilmediği takdirde hem zaman hem de para kaybının yaşanması muhtemeldir.

 

 

Canik Web Sitesi Yapan Firmalar

Canik Web Sitesi Yapan Firmalar

Canik web sitesi yapan firmalar, yaptığı çalışmalar ve gelişen teknolojiyle bulunduğumuz dönemin en büyük getirisi ticaretin global hale gelmesi diyebiliriz. Esnaflar, büyük ve küçük şirketler ticaret yapmak için dükkan kiralama ve bu dükkanlarda eleman çalıştırarak ürünlerini satmaya çalışıyorken değişen teknoloji ile hayatımıza damga vuran E-Ticaret sistemleri çok hızlı bir şekilde giriş yapmış durumda. Artık müşterileri dükkana beklemek satış yapmak adına yapılan tek işlem olarak görülmüyor. Dükkan veya deposu bulunana bir firmanın en güçlü silahı elinde bulunan kullanışlı ve güvenilir bir E-Ticaret sistemidir. Temel düzeyde bilgi sahip bir müşterinin dahi internet üzerinden rahatça sipariş vererek alışveriş yapması, müşteri yelpazesinin ne denli genişleyeceğinin kanıtı niteliğindedir. Her kullanıcının en başta öğrenmesi gereken bazı cevaplar bulunmaktadır. E-Ticaret sistemi nasıl kurulur ? E-Ticaret sitesinden nasıl satış yapılır ? veya nasıl satışlarımı çoğaltabilirim ? İlk adım atılması için gereken sorular tam olarak bunlardı. Bu noktada bir E-Ticaret sitesinin duyduğu gereksinimler nelerdir ve bunlar nasıl giderilir gibi sorulara daha önceden şahit olduğumuz için konu hakkında yeterli tecrübeye sahibiz. E-Ticaret sitesini sizin için önce en ideal tasarımı seçerek başlıyoruz.

Size Google'da ölçülebilir şekilde daha iyi sıralama sağlamaktayız. Arama motoru optimizasyonu hakkında uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, internet aramalarında fark edilmeniz için size en doğru stratejiyi oluşturmaktayız. Siteniz içindeki bütün sayfaların optimizasyonunu oluşturduktan sonra doğal olarak görünürlüğünüzü öne çıkarıyoruz böylece web sitenizin trafiği o denli artırmış olmaktayız.. Kısa zamanda google aramalarında üst sıralarda olmak isteyen müşterilerimiz Google Adwords (SEM) desteğimiz ile beraber işlerini hızlandırıyor, reklamların istatistiksel incelemesini yaparak etkinliğini kontrol ediyoruz ve yeniden planlama yaparak kısa sürede en etkili şekilde geri dönüş almayı sağlamaktayız.

Bütün anlattıklarımız işlerinizi büyütmenizde etkili olmakta mıdır? Konu hakkında en açıklayıcı bilgiyi daha önce beraber çalıştığımız web tasarım, pazar yeri ve sosyal medya yönetimi için hizmet almış butik mağazası işleten müşterimizden dinleyelim.

"Butik işine ilk girdiğim vakit sadece sosyal medya üzerinden satış yapmayı planlamaktaydım. Daha sonra pazar yerleri ve kargo işlemlerinin daha geliştiği bu pandemi süreci ile beraber, online satışa göz diktim. Tek bildiğim hesap oluşturup fiyat yazmaktı ve bunun bana yeterli olacağını düşünüyordum. Lakin tek tük satış yaparak bu çarkın dönmeyeceği aşikardı. İş geliştirme konusunda bir şey yapmam gerektiğini biliyordum ama tam olarak nelerde eksiklik yaşadığımı bilmiyordum. Herkes gibi kendimi geliştirmek adına internetten konu hakkında araştırma sonucumda bir şirket profilinin zorunluluk haline geldiği ortaya çıktı. İlk adım olarak bir web siteye ihtiyacım olduğunun farkında vardım. Mirbax ile tanışmamız bu şekilde oldu. Akabinde sosyal medya kontrolü, Pazar yerlerindeki mağaza kontrolü ve google reklamları ile tam bir firma haline geldik beraber. Ürün satışı çok kısa zamanda artıyor ve aynı zamanda ürün yelpazemde genişliyordu. Site aracılığı ile komisyonsuz satış yaptığım gibi pazar yerleri ile de bir çok müşteriye kendimizi göstermiş olduk. Bu çalışma yaparken her adımda kafa kafaya verip sanki benim ortağım gibi yanımda olmaları işimi geliştirmek için tavsiyede bulunmaları çok yardımcı oldu. İşe başladığımda tek başıma yola çıkmış iken şuanda koca bir bilişim ekibi ile bir şirket gibi sistemli çalışmak daha ilerisi de olacağının hayalini kurdurdu bana. Kurdukları sistem ile kendi kendime çok rahat çalışma potansiyeline sahip olmuş olsam da reklam ve sosyal medyada yönetim desteği almaya devam edeceğim. Yakaladığımız ivmenin geriye doğru ilerlemesini istemiyorum."Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Atakum Web Tasarım , İlkadım Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al