19 Mayıs Web Tasarım

19 Mayıs Web Tasarım Özel Yazılımlar gibi hizmetler sunmak adına tecrübeli ve dinamik ekibi Mirbax sizleri beklemektedir. Hemen ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

19 Mayıs Web Tasarım

19 Mayıs Web Tasarım

19 Mayıs web tasarım farkını her projesine yansıtan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, web siteler ve özel yazlımlar üretmekte. Müşterilerimizin kazanç potansiyelini artırmak için bu temeli beraber oluşturmaktayız. Öncelikle toplantılar eşliğinde izleyeceğimiz yolu ve güzergahı belirliyoruz. Akabinde firma için en faydalı olacağını düşündüğümüz site bulup, onu dizayn ediyoruz. En başarılı tasarıma sahip olmak için tüm bu yolu özenli bir şekilde adım adım ilerletiyoruz.

Hedef kitleniz için doğru sayfayı oluşturmak potansiyel kitle analizi ile beraber web sitenin yapı, düzen ve bileşkelerinin düzgün şekilde seçilip seçilmediğinin kontrolünü yapmaktayız. İnternet dediğimiz ortam koca bir okyanusa benzetirsek eğer, biz bu okyanusta uzun soluklu yol alabileceğiniz en sağlam gemiler arasındayız. Uzun seneler hep beraber çalışmak için yola çıktığımız ve çıkacağımız müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük farkımız diyebiliriz. Yazılım sektörü içinde ayrı alanlarda projelerimizin bulunması, ne kadar bir tecrübeye sahip olduğumuzu sizlere göstermektedir.

Samsun 19 Mayıs web tasarım yapan firmalar içinde rahatça kontak kurabileceğiniz. Sanal dünyada işinize değer katacak her türlü alanda size destek sağlayacak ve uzun yıllar yanınızda duracak yegane ajanslardan biriyiz. Beraber çalıştığımız insanlara kattığımız değeri ve projelerindeki geri dönüşleri dahi sistemli bir şekilde kontrol ettiğimizi söylersek abartmış olmayız. Bizim için önce yaptığımız web tasarımın kalitesi akabinde müşteri memnuniyeti ve nihayet sürdürülebilir bir doğal bağ oluşturmak. Bunların herhangi birinde oluşacak bir sorun bizi kötü etkileyeceğinden dolayı her işi ilk işimiz gibi benimseyip web site kalitenizi o denli artırıyoruz. 19 Mayıs web tasarım konusunda Samsun'un önde gelen firmalarını içermesi rekabeti tetiklemekle birlikte bu rekabet kaliteyi yükseltmektedir. Sadece kendi kalitemize değil rakiplerimizin kalitesine de odaklanmış durumda. Aslında bu düşünce her iş sektörü için geçerli olmaktadır. Projelerin kaliteli olması için ortada muhakkak bir yarış potansiyeli bulunması gerekmekte. Tek düze ve basit tasarımlardan ileri gidilmeseydi günümüzde işlerimizi kolaylaştırdığımız icat edilmiş yazılım programları bulunmayacaktı. Bu sebeple Hem ilçe hem il hem de ülke bazında kalitemizi en yukarı çekiyoruz.

Ülkemizde son zamanlarda yazılım konusuna oldukça ilgi artmış halde. Bu durum bizi çok mutlu ettiği gibi sektörümüzde var olan çalışma arkadaşlarımızın hepsini de pozitif yönde etkilediğini düşünmekteyiz. Yazılım öğrenmenin temeli genel olarak yüksek öğrenim ile başlayacak olsa da yayılan sosyal medya kültürü ile web tasarım veya diğer grafik alanlarında uzmanlıkları olan bazı arkadaşlar imkanı olmayan yahut henüz eğitimin o boyutuna ulaşmamış kişiler için kişisel olarak kurslar, eğitimler, belgeler ve örnek çalışmaları ücretsiz bir şekilde paylaşmaktadır.

Gençlerimiz bu sayede öğrenmeye sistematik bir şekilde işleyen eğitim sistemine paralel, kendilerini geliştirebilmektedirler. İnternet üzerinden para kazanmak için internette kullanacakları programı internetten öğrenmeleri ne kadar güçlü bir sektör içinde olduğumuzu aslında tek bir cümle ile ispatlamaktadır.

Web site üretebilmek için mantıksal düşünmeyi madde halinde belirtebiliriz;

Problem veya ihtiyacın belirlenmesi,

Çözüm aşamaları ve sağlayacağı faydaların kalitesinin belirlenmesi,

Konu hakkında araştırma ve alternatif seçenekler,

Çalışma planının oluşturulması,

Üretim süreci ve çözümün geliştirilmesi olarak not düşebiliriz.

Web tasarımı öğrenmek istiyorum diyen her kişinin kavraması gereken en büyük kavram algoritmadır. Hangi program hangi programlama dilini kullanırsanız kullanın algoritmanın çalışma mantığını her türlü işlerinize dahil etmek zorunda kalınmaktadır. Çok geniş bir şekilde özetler isek sorunu bul-çöz-bitir şeklinde basamaklara ayrıldığını anlayabiliriz. Bu şekilde tasarım çalışması yapmayan arkadaşların proje büyüklüğüne göre erken safhada veya ileri aşamalarda problem yaşamaktadırlar.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

19 Mayıs Web Tasarım Firmaları

19 Mayıs Web Tasarım Firmaları

19 Mayıs web tasarım firmaları üretim sürecinde işlerin olabildiğince hızlı tamamlanması adına takvim oluşturmaktadır. Web siteleri oluşturulurken içeriklerin kendi kendinize ekleyebileceğiniz yönetim panellerini web tasarım planlanırken en başta entegre ediyoruz. Böylece web sitenizin en uç noktasına dahi erişimi sağlayabileceksiniz. Çalışırken zaman kazanmanızın en kolay yolu, işe başlarken bu şekilde yönetim panelli bir sistemi işin içerisine eklenmesi. Nasıl kullanılacağı konusunda sizi eğitiyor ve yardımcı destek sağlıyoruz. Böyle web sitenizi rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. İşinize harcamanız gereken efor ve zamanı sitenizin güncellenmesi adına kaybetmemeniz için bu şekilde çalışmalar size maddi, manevi geri dönüşü çok hızlı olacaktır. Tüm noktalara müdahale edebildiğiniz bir sistem bulunuyorken tek düşünmeniz gereken işleyişin devamı olacak. Yönetim panelinin en büyük tüm işlerin kayıtlı bir şekilde gerçekleştirilmesi. Tutulması gereken doysalar, evraklar, yazı takiplerini ortadan kaldırarak tamamen sistem üzerinden kontrolün sağlanması.

Akıllı telefon ve tabletlerin yaygınlaşmasıyla beraber internette mobil kullanıcıların sayısı dikkat çekici hale geldi. Tüm cihazlar için erişimin olması ve kullanımı kolay web siteleri tasarlayarak 7/24 kullanıcıların yanında oluyoruz. Aktif web tasarıma sahip siteniz için mobil platformlardaki etkinliğini artırmaya yönelik çalışıyoruz. Bu konu hakkında verilecek en iyi örnek, akıllı telefonunuz veya bilgisayarınızla web sitemizi ziyaret ederek karşınıza çıkacak tasarım, tüm cihazlar için ayrı olarak otomatik şekilde nasıl uyum sağladığını birebir şahit olabilirisiniz. Günümüzde kullanıcılar artık çoğunlukla mobil ortamdan giriş sağlamakta bunun için web siteler ve özel yazılımların mobil tasarıma uygun olması kaçınılmazdır. Konum fark etmeksizin projenize veya web sitenize ulaşımın sağlanması bu uyumluluk konusunun ilk hedefidir. Bizlerde perde arkasında kullanıcıların sitede nasıl daha fazla vakit geçirebileceğini planlarken bu konunun en önemli noktası olarak mobil ile giriş sağlayan kullanıcı kitlesine ulaşmaktır.

İnternetin her gün dünyanın en uzak noktalarına kadar yayılmasıyla birlikte insanlar birbirleriyle çok kolay bir şekilde bağlantı kurmaya başladı. Sosyal Medya ağları iletişimi artırmış iken firmaların kendi piyasalarında var olmayı sürdürmesi için web siteleri kaçınılmaz oldu. Her gün açılan şirket ve projelerin var olduğu bir sanal ortamda öne çıkmak için hızlı, güvenilir ve güzel ara yüze sahip bir web sitesine ihtiyaç duyulmaktadır. Yazılım konusunda açığa düşen firmalar profesyonel destek alarak rakiplerin bir adım öne geçmiştir.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı bünyesinde yapmış olduğumuz tasarımların kolay kullanımı, hızlı olması ve güvenliği her zaman önceliğimiz olmuştur. Her zaman değişik akımların oluştuğu sanal ortamda aynı şekilde çalışmak zamanla körelip işlevsiz bir hale gelmeye yol açtığının bilincindeyiz. Teknolojik gelişmeler ve en güncel yazılımları takip ederek, olması muhtemel sorunları daha ortaya çıkmadan çözerek müşterilerimiz adına zaman kaybının önüne geçmekteyiz.

"İnternetin en ücra köşelerinde dahi var olmanın bir kaç kuralı bulunuyor. Eğer çalışmakta olan bir sistemininiz bulunuyorsa bunları uygulamanız sizin ve projeniz için olmazsa olmazdır. Sanal ortamda öne çıkma yarışının inceliklerini bizim Seo uyumlu web tasarımlarımız ile kolayca kendi planınıza dahil edebilirsiniz. Konu hakkında bizlerinde çalışma yaptığı gibi dilerseniz işin başında dilerseniz site kurulumu sonrası da destek alabilirsiniz. Reklam ve Seo çalışmasını bir uçağın 2 kanadı olarak düşünebiliriz. Reklamlar olayın rahat kısmı diyebiliriz. Düzgün bir reklam stratejisi ve planlaması ile bütçe yönetimiyle çözüm elde edilir. Fakat reklam olayını girmiş olan firma aynı zamanda SEO çalışması yapıyorsa ise 2 kanadını da aktif olarak kullandığını dile getirebiliriz ve sadece reklam verenlerden daha sağlıklı sonuç alacağı kaçınılmazdır. Web tasarım konusunda kendi işinize bir yatırım yapıyorsanız öne çıkmak ve rakipleriniz ile fark oluşturmak adına uçağınızın iki kanadınıda aktif kullanmanızı tavsiye ediyoruz."

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

19 Mayıs Web Sitesi Yapan Firmalar

19 Mayıs web sitesi yapan firmalar her alanda çalışma yapmaktadır. Sosyal medya dendiği zaman insanların aklına gelen bazı temel sorular bulunmaktadır. Bunların en temelleri "Sosyal medyada daha fazla insana nasıl ulaşırım ?", "Sosyal medya müşteri potansiyelini artırabilir mi ?" veya "Yaptığım ticareti hacmini sosyal medyada nasıl artırabilirim ?". Çok fazla sayıda sosyal medya platformu yer alsa da proje kapsamı gereği kendini insanlara tanıtmakta zorlanan sayısız firma bulunmakta. Elimizde bulunan bu gücün doğru kullanılması arka planda kalmış her türlü projeyi öne taşıyacaktır. En önemli nokta Sosyal Medya Yönetiminin doğru planlanması. Firmalar artık sadece fiyat performans oranını değil verdikleri hizmetinde hızlı olmasını sosyal medyada pazarlayarak alternatif rekabet ortamı oluşturmaktadır. Reklam için duyulan talepleri süreli inceleyen büyük firmalar stratejilerini her daim güncelleyerek rutin bir biçimde kendilerini yinelemekten kaçınmaktadırlar.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak 19 Mayıs ilçesinin genelinde de hizmet verdiğimiz firmaların kazanç potansiyellerini yukarı taşıyarak, kendi sınırlarını aşmalarını sağlamaları konusunda destek veriyoruz. Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan terimler arasında yer alan E-ticaret sadece firmaların kendi sosyal ağları veya siteleri üzerindeki satıştan ibaret değildir.

Olayın aslına bakılırsa E-Ticaret geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Ayrıca sosyal medya ve bileşke şirketlerden ziyade firmaların kendi E-Ticaret sitelerinin oluşturmasıyla ortaya çıkmış diyebiliriz. Kolayca internetin renkli dünyasına insanları çeken ticari firmalar bulunsa da, komisyon denilen kavramın ve reklam planının kontrol dışında kalması kullanıcıları kötü etkilemektedir. Kendi sitelerinde komisyon olmadan satış yapabilecek iken sadece internet sitesi açarak kendi işine bir yatırım yapmaktan kaçan satıcılar ilerleyen zamanda bu komisyonlardan dolayı sorun yaşamaktadırlar.

"E-Ticaret sitesi açtırmak istiyorum fakat kimseye güvenemiyorum." İnternetin bizlere getirdiği çok büyük güzelliklerin yanında ne yazık ki istemesek de bazı kötülükleri hayatımıza dahil etmiş bulunuyoruz. İnternet siteleri, E-Ticaret siteleri, Özel Yazılımlar, Sosyal Medya Yönetimi, Reklam Kampanyaları gibi çeşitli alanlarda gerçekte var olmayan firmalar kullanıcıları maddi manevi zarara uğratmıştır. Bunula kalmayıp sektör için kamuda kötü bir imaj bırakmıştır. Doğal olarak insanlar internet üzerinden bir işlem yapacağı zaman alacakları hizmetin kalitesinden önce güvenilirliğini kontrol etmeye başlamıştır. Bu yanlış bir hareket değildir. Yalnız internetin insanlara sağladığı "7/24 açık olan bir dükkan" mantığını arka planda bırakmaktadır. Ofis giderleri alınacak hizmet ve üründen çıkarak uygun fiyata internet üzerinden satış gerçekleştirmeyi hedefleyen kullanıcılar oluşan bu kötü algı sebebiyle istedikleri performansı yakalamamaktalar. Halbuki insanlar internet üzerinden alacakları hizmet ve ürünlerin kimin "Kimin sattığı?" veya "Hangi firmanın site?" sorularından önce ürün ve hizmet özellikleri nelerdir ? Bana fayda sağlar mı ? veya Fiyat konusunda beni tatmin eder mi ? gibi soruları sorması gerekmektedir.

Bizler, Mirbax ekibi olarak bu kötü algının tam karşısında durarak kullanıcıları hem pazar yerlerinde var etmenin hem de kendilerine ait bir E-Ticaret Web Sitelerinin bulunmasından yana çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve piyasa hakkında detaylı sunum yapıyoruz. Kişinin veya kurumun henüz tecrübe etmediği problemleri yaşanmadan kendisine aktararak maddi kayıpların önüne geçmesini sağlıyoruz.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Tekkeköy Web Tasarım , Alaçam Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al