Web Tasarım Bafra

Web Tasarım Bafra kaliteli ve uygun web siteleri ile işinizi büyütmenize yardımcı oluyor. Fırsatları kaçırmamak için hemen ulaşım sağlayabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Bafra

Bafra Web Tasarım

Bafra web tasarım, kurulduğu günden bu zamana kadar yapılan siteler müşterilere destek sağlamıştır. Her geçen gün yazılım konusunda yeni teknolojiler ortaya çıktığı için kendini yenileyerek bunu çalışmalarına yansıtan ve Bafra web tasarım denildiği anda herkesin işaret ettiği Mirbax bir çok hizmet alanıyla da işinizi büyütmeyi vaat ediyor.

Bafra web tasarım günümüz teknolojilerinin takip ettiği gibi gelişme sürecinde olan hem yazılım hem de görsel anlamda işinizi güçlendirecek her haberin arkasını araştırmaktadır. Burada diğer firmalardan farklı olarak ortaya konulan ilk madde müşterinin istediği tasarımı veya yazılımı anlaşılan zamanda çıkarıyor olmasıdır. Yazılım ve tasarım konusunda herkesin sonsuz vaadi olmuş olsa dahi asıl meselenin programlı çalışmak ve dakik olmayı arka plana attığı bir gerçek vardır. Günümüzde de bu dakiklik sizi daha işin içine girmeden bile rakiplerinizin en az 2 adım daha öne çıkmanızı sağlayacaktır. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı tam olarak daha iş başında bu sınırları belirlediği için anlaşma sağladığı tüm işlerde bu kurallara dikkat ederek çalışmaktadır. Bu sayede her çalışmanın sonucu daima müşteri memnuniyeti olarak geri dönüş sağlamış olmaktadır.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı web tasarım ve özel yazılım başta olmak üzere reklam ve sosyal medya danışmanlığı, E-Ticaret Siteleri, Mobil uygulamalar dahil bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerimizin bizlerden aldığı hizmet karşılığı işlerinde artış göstermesi ve bu mutluk ile tekrar bizim ile iletişime geçip konu hakkında deneyimlerini aktarmaları bizler mutlu etmektedir. Tabi tüm bu çalışmanın bir arka planı olmaktadır. Bafra web tasarım diyerek arama yapıldığı vakit karşınıza Mirbax çıkmasının sebebi, yaptığımız çalışmanın her adımı planlamamızdan kaynaklanmaktadır.

Ulaşmak istediğimiz kullanıcı yada müşteri kitlesi için uygun web siteyi oluşturmak piyasa araştırması yapılmasından sonrası tasarımın alt yapısı, görseli ve içeriğinin özenle seçilip seçilmediğinin incelenmesi ile başlıyor. Tasarımın nasıl oluşacağı konusunda hem fikir olunduktan sonra ki işimiz grafik çalışmasının başlanmasıdır. Renk seçimleri, Logo çalışmaları, Menü seçimleri ile devam eden süreci tamamen müşteri ile planlayıp geri dönüş olmaksızın sonlandırıyoruz. İçerik ise sitenin en rahat ve kolay kısmı diyebiliriz. Özellikle sektöre hakim kullanıcılar bir kaç gün içinde tüm sitenin içeriklerinin doldurarak bizlere dönüş sağlayabiliyorlar. Nadir olsa da bazı müşterilerimizin içerik oluşturma konusunda yeterli vakti olmadığı için bizlerden destek almaktadır. Bizde sektör ve piyasa araştırması yaparak gene köklü bir site içeriği oluşturup kapanışı yapıyoruz. Son adımımız tüm bilgi birikiminin birleştirilmesidir. Bu arada Mirbax web tasarım olarak firma içinde oluşturduğumuz özel yazılım ile tamamen size özgün olacak şekilde sitenizi oluşturuyoruz. Kesinlikle şirket için hazır paket kullanmıyoruz. Gerek reklam gerek google tutumu bakımından sağlıklı bir sonuç olmadığı için konu hakkında önce müşterilerimize durumu izah ediyoruz sonra verdiğimiz bilgi üzerinden tasarıma başlıyoruz.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Bafra Web Tasarım Firmaları

Bafra Web Tasarım Firmaları

Bafra web tasarım firmaları, bu güne gelene kadar insanların web site yaptırma konusunda yakında bir konuya değinmek istiyoruz. Müşteri odaklı çalışma yaptığımız için var olan sorunları ortadan kaldırmak hem müşteriler için hem de bizim sektörümüz için çok sağlıklı olacaktır. Web site yaptırmayı düşünen kişilerin en sık sorduğu soruların başında gelen "Ben kendim içerik ekleyebilir miyim ?" sorusunun cevabını tam olarak bu başlıkta verebiliriz. Çok kısa şekilde cevap verecek olursak bunu YÖNETİM PANELİ ile yanıtlayabiliriz. Tabi bu panelin nasıl kullanıldığı sorusu da hemen arkasından geleceği için ona da hazırlıklıyız.

Mirbax bünyesinde oluşturulmuş olan yazılımların tamamında yönetim paneli içermektedir.(Eğer çok basit bir blog veya tanıtım sitesi talebi var ve içinde herhangi bir ekleme olmayacak ise kullanıcı talebi doğrultusunda bu yönetim panelini sitelerine eklemiyoruz.). Yönetim paneli bulunan sitelerimizde anlık olarak istediğiniz görsel ve yazıyı ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz. Bu konuda daha site açılırken size eğitim veriyoruz. Tümüyle hakim olduktan sonra ilerleyen zamanda kendi kendinize tasarımcıya ulaşmadan dahi işlem yapabiliyorsunuz.

Belki de internet üzerinde en can alıcı noktalardan biri bu konu olabilir. En güçlü firmaların ve en büyük finansal güce sahip şirketlerin dahi asla göz ardı edemediği bir gerçeklik olan mobil cihazların kullanımı ve yaygınlaşması. Bu denli büyük bir kitlesel hareketi yakından takip ederek teknolojilerini ve araştırmalarını ona göre dizayn eden bu firmalar reklam ve şirketlerinin büyümesi adına yaptığı işlerin karşılığını doğal olarak ufak firmalarda görmemiz mümkün değil. Burada sadece onların yaptığı çalışmanın derinliği ve sıklığını takip ederek, aslında günümüz teknolojisinin hangi yöne doğru ilerleyebileceği konusunda bir yorum yapmak olabilir. Akıllı telefonlar, tabletler ve diğer taşınabilir mobil cihazlar için özel olarak ekipler kuran bu firmalar televizyon sektörü ve sabit bilgisayarların dışında nasıl yoğun bir reklam çalışması yaptığını bizlere göstermektedir. Son kullanıcı hareketlerini artık birebir takip eden ve kişiselleştirilmiş reklam uygulamasına hayat veren bu sistemler insanları kendi geliştirdikleri ve öğrenebilen yapay zekaya sahip yazılımların kontrolüne vermiştir.

Bizler bu gelişmeleri sonuna kadar yakından takip ederek bizlere ulaşan müşterilerimizin en doğru rotada ilerlemesini ve eskiyen teknolojilerden korunmasını sağlayarak hem paralarını hem de zamanlarını kaybetmelerini engelliyoruz. Altını çizmekte fayda olacaktır ki, eski tip yazılım veya teknolojilerin reklamı senelerden beri geldiği için kullanıcıların bunlara aşina olması ve genelde yeniliklere kapalı olunması bizleri sektör olarak biraz zorlamaktadır. Bizim gibi yenilikçiliğin esas alındığı firmalarda yapılan işlemleri tane tane açıklamak ve izah etme durumları ekstra bir iş yükü oluşturmaktadır. Mantıklı hareket eden veya beraber düşünerek karar verdiğimiz kullanıcılarımız ile herhangi bir sorun yaşamıyor olsak da inatla eskiyen teknolojiler konusunda hizmet almak isteyenleri farklı firma bulmalarını talep ediyoruz. Bununla birlikte işimize gösterdiğimiz saygı ve duruşun her daim arkasında olduğumuzu kullanıcımıza gösterirken onlara son bir kez daha düşünmeleri içinde fırsat veriyoruz.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Bafra Web sitesi Yapan Firmalar

Bafra Web sitesi Yapan Firmalar

bafra web sitesi yapan firmalar konum fark etmeksizin hizmet vermektedir. Dünyayı her noktası ile bir kasaba haline getiren İnternetin gücünü artık kimsenin dikkatinden kaçmamaktadır. Bu sanal dünya düşünüldüğünden çok daha büyük bir alanı kapsamaktadır. Mevcut dünyamızın tamamı sanal geçmiş olmasa da işletme, kullanıcı ve benzer verilerin çoğunluğu bakımından toplam nüfusun kaydı girilmiş diyebiliriz. Bu sanal dünyada var olmanın belli başlı kuralları olmaktadır. Basit kullanıcı olarak bakarsak her şey bir mail adresi ile başlıyor diyebiliriz. Tüzel kişilerin ise kurumsal kimlik ve site oluşturması bu yönde atılan ilk adımlar olarak nitelendirebiliriz. İnternetin varlığını kıyaslamak adına eski dönemleri düşünebilirsiniz. İnternet daha önceden hayatımıza giriş yapmış olsaydı acaba hangi savaşlar önlenebilirdi ? veya hangi kritik krizler büyümeden kolayca bir şekilde çözülmüş olacaktı. Şuan bile iletişimin bu kadar hızlı olmasına rağmen ülkeler bazında türlü krizlerin var olduğunu düşünürsek insanoğlu için ne kadar etkili ir frenleme sistemi de olduğunu anlayabiliriz.

İnternet ortamında yerimizi ayırmanın araçların başında da web tasarım yaptırmak geliyor. Sitenizin varlığı bu süreçte sadece sanal dünyada bende varım diyebilmenize olanak sağlayacaktır. Sizin gibi diğer işletme ve firmaların önüne geçmek için var olmaktan bir adım daha farklı olmanız gerekmektedir. Bafra web tasarım bu noktada sizlere destek vermektedir. Sitenizin henüz oluşturma aşamasında yaptığı kaliteli ve güçlü bir tasarım ile yolun başında rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Özellikle kurumsal kimlik üretme konusunda tecrübeye sahip olan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, uluslararası alanda karşılık bulabileceğiniz tasarımlar ile sizlere hizmet vermektedir.

Son kullanıcı gözünden bakarak analiz yapacak olursak eğer, ticaretin en etkili hale gelmesi için yapılması gereken ilk işlem şirketin internete atılmasıdır. büyük veya küçük demeden her şirketin internette bulunması kullanıcılar için çok önemlidir. Kendilerini güvende ve rahat ulaşabildikleri siteler aracılığı ile sizin dükkanınıza girmiş bir şekilde hissetmeleri altı çizilmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Hızlı, güvenli ve kullanımı basit bir E-Ticaret sitesi ile çok daha fazla kullanıcıya ulaşabilecek iken ufak bir yatırım yapmaktan kaçarak aslında kendi kazanç potansiyellerini yok etmiş olmaktadırlar. Bu konu bizler gereken bilgiyi aktarıyor olsak da aslında konuşmamız gereken işin tasarım kısmı arka planda kalmaktadır.

Firmalar bu günden itibaren E-Ticarete yatırım yapmanın nasıl bir dönüş olacağını düşünmek yerine çok daha ileri giderek aynı anda kaç müşteriye hizmet verilebilir? Ne kadar hızlı sipariş alınabilir? Site kapasitesi nedir? gibi işi büyütmeye yönelik sorunların cevaplarını aramaları çok daha sağlıklı olacaktır.

Biz tam olarak bu soruların cevaplarını daha önceden defalarca kez tecrübe ettiğimiz için vakit kaybetmemeleri adına oluşturduğumuz E-ticaret sistemleri ile bir an önce kazançlarını katlamaları adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bazı kullanıcılarımız çok kısa sürede bu sistemlerin geri dönüşlerini aldığı gibi bazı kullanıcılarımız ise aldıkları geri dönüşün daha fazla olması için hem siteyi kurduruyorlar hem de reklamlar ile firmalarını desteklemektedir. Mobil uygulamaların bu konuda da daha fazla kitlelere ulaşmak için en güzel seçeneklerden biri olmasıyla beraber web tasarım konusunda da profesyonel hizmet almış kişiler tüm güçleriyle olabilecek en kısa sürede en fazla kazanç sağlamaya en yakın kullanıcılardır.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Ayvacık Web Tasarım , Çarşamba Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al