Alaçam Web Tasarım

Web Tasarım Alaçam kurumsal kimliğe ulaşmak isteyen şirketlere hızlı bir şekilde web site oluşturarak, firmanın internette reklamına aracı olmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Alaçam Web Tasarım

Alaçam Web Tasarım

Alaçam web tasarım denilince akla gelen Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak hizmet verdiğimiz süre boyunca Alaçam web tasarım denildiğinde aklan ilk gelen isim olmaktan gurur duyuyoruz. Bölgesel çalışmalarımızı plan yaparken talep edilen ve olması gerekenler şeklinde iki ana başlıkta toplayarak kusursuz bir şekilde güzergah çizmeye çalışıyoruz. Web siteleri oluşturulması ve reklamlarının yönetilmesi günümüzde tamamen farklı bir sektör haline gelmiştir. Bu gelişmeler ile birlikte hem web tasarımı hem reklam yönetimi ile beraber bir firmanın yazılım konusunda ihtiyaç duyduğu tüm verileri zaman kaybetmeksizin önüne getirmiş oluyoruz. Çağımızın gereklerine uygun şekilde çalışmanın en net kazancını kaybedilen vaktin geri gelmeyeceğinin farkında varılmasından sonra anlıyor çoğu insan. Çok klasik bir tabir olsa da "vakit, nakittir" bu tabir artık "vakit, her şeydir" diye güncelleyebiliriz. Bu mantıklı da hareket edilmesi ile beraber ıska geçen vaktin nasıl daha verimli hale geldiğini birebir yaşayarak şahit olacaksınız.

Firmaların kendi bünyelerinde iş yüklerini büyük oranda azaltabilecekleri tüm işlemlerin programa dökülmesidir diyebiliriz. Her şirket kuruluşunda kendi çalışma sistemini belirlemektedir. Bu sisteme dahil olan insanların bu çarkın dönmesi adına çalışma sitemini çözmesi vakit alacaktır. Özelleştirilmiş yazılımın en büyük fayda tam olarak burada ortaya çıkmaktadır. İnsanların sistemi çözmesi beklenmeden sistemin kendi kendine iş yükü ortadan kaldırması ve işe yeni girmiş birinin dahi çalışma sistemine çok kolay dahil olarak bir an önce firma adına üretime geçmesi sağlanır.

Biz Mirbax olarak firmaların çoğu zaman atladığı bir noktanın altını çiziyoruz. Günümüzde her yerden ulaşımın öneminin farkında olduğumuz için, oluşturulacak özel yazılım aktif olarak internet üzerinde çalışmasını ve 7/24 konum fark etmeksizin bağlantı kurulmasını sağlanmasını destekliyoruz. Biz sizin işinizi ileri taşımak adına her daim yanınızdayız.

Geçtiğimiz dönemde web tasarım yerine kapalı sistem bilgisayar programları tercih ediliyordu. Güvenlik açısından faydalı olacağı düşünülmüş olsa da kullanım kolaylığı, erişimi ve iş yükü oluşturması bakımından giderek azalmıştır. Üretimi artık yapay zekalara yaptırmayı hedefleyen ve günümüzde teknolojik devrimler için koç başı olarak isimlendirebileceğimiz firmaların çoğu sistemlerin tamamını internet ortamına aktarmış durumda. Şirket çalışanlarının farklı illerde veya farklı ülkelerde olmasının herhangi bir problem olmaması büyük avantaj. Vakitten kazanmak, rahatça erişim, 2/24 kontrol edilebilir bir sistem ve yapılan projenin yada işin direk oluşturulan web site üzerinden sunumu yerel programlarla kıyaslanamayacak kadar büyük fayda sağlamıştır.

Web tasarım konusunda da özelleştirme gerçekleştirilmesi aynı kulvarda gitmeye benzer. Web sitesi yapan firmaları en çok zorlayan durum bu özelleştirmeden ziyada kullanıcıların talep etmiş oldukları faydası bulunmayan değişiklikler. İnsanlar internet üzerinden güzelce kendilerini geliştirdikleri gibi yine aynı internet üstünden karşılığı olmayan ve web sitelerine herhangi bir pozitif katmayacak bilgilerle web sitesi yapan firmaları ile iletişime geçmeleri diyebiliriz. Bahsettiğimiz özel yazılım tamamen son kullanıcı odaklı yazılarak iş yükünü azaltmalı bunun yanında farklı bir seçenekte ortaya çıkmaktadır.

Startup projeleri için kişiselleştirilmiş menü ve web tasarım olması dikkat çekmenin en başında gelmektedir. İnternet ortamında yazılım için bir çok sektör çalışanının olması beraberinde farklı fikirleri de doğal olarak doğmasına neden olmuştur. Bu değişiklikler insanlar için birer güzellik olarak belirtebiliriz. Her fikrin bir alternatifi olduğu gibi her fikrin kopya bir benzeri de ortaya çıkmaktadır. İşte tam bu noktada özel yazılım web site ön plana çıkmaktadır. bizim için her proje saygıyı hak etmektedir lakin her fikrin birebir bir karşılığı olmayacağı da aşikardır. Alaçam özel yazılım web tasarım fikirleri konusunda zengin bir yapıya sahip. Beraber çalışma yaptığımız ve üzerinde ortaklaşa geliştirme sürecinde bulunmuş olduğumuz firmalar Alaçam'da yazılımın basic olarak kalmadığını ve özel olarak oluşturulan sistemlerle çalışıldığını önce kendi bölgesine sonra dünyaya kanıtlamıştır.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Alaçam Web Tasarım Firmaları

Alaçam Web Tasarım Firmaları

Alaçam web tasarım firmaları marka oluşturma serüvenlerini buraya yazmaya kalkarsak sanırım sunucularımız yetmeyecektir. Bizde dahil olmak üzere ortaya atılan her projenin bir oluşum süreci bulunmaktadır. Bazı fikirler ise zorunlu olarak doğmuştur. Kendi sistemi içinde bir açığı kapamak adına yapılan işlemin hikayesinin olmaması gibi bir ihtimal olmayacağı için onlar içinde bir marka değeri oluşturulur. Bu oluşturma işlemi de önümüze yepyeni bir sektörün doğmasına sebep olmuştur. Marka oluşturmak. Marka oluşturulurken öncelik sektör araştırılması yapılarak en uygun isim belirlenir. İnsan duyguları ve psikolojisini de işin içine katarak seçilen isim adına bir hikaye yazılır. Perde arkası ne kadar güçlü olursa o kadar çok insana ulaşır ve o kadar kalplere işler. Firmaların en çok sevdiği olaylarında zaten başında insan kalbine dokunmak gelir. Eğer büyük bir firmanın yeni çıkaracağı bir ürün veya yan bir firma olmayacaksa, sıfırdan oluşan ve her şeyi ile propagandasını kovalıyorken insanların onları benimsediği bir ortam yakalandıysa amacına büyük oranda ulaşmış olur.

Biz şimdilik marka oluşturma sürecini devam ettirelim. İsmimizi buldu, hikayemiz hazırlandı ve sıra sanal ortamda var olmaya geldi. Dükkan veya ofis tutma olayları birebir hizmet sağlayacağınız bir sektör olmadığı takdirde çok aciliyet gerektirmemektedir. Lakin sanal ortamda her mecrada isim hakkınız ile beraber var olmanız kesinlikle gerekiyor. İnsanlar artık firmanın varlığını adresinden ziyade site ve sosyal medyaları üstünden kabullenmekte. Koca bir şehri kaplayacak adar büyük bir işletme kurun ve o çarkın kendi kendini tanıtmasını bekleyin. Eğer sosyal medya ve web sitesi yok ise kendi bölgesi dışında çıkmadı on yıllar alır. Halbuki internetin gücü ile 20 metre kare alanda olan bir ofis dahi günümüzde dev şirketlere dönüşebilmektedir. Bu konu hakkında birçok bilinen isimlerde verilebilir.

Alaçam'da E-Ticaret sitesi kurmak bizimle beraber artık çok daha kolay. Web tasarım konusunda ve E-Ticaret için hazırlamış olduğumuz yenilikçi yazılımları sitenizde olması kazanç potansiyelinizi beklediğinizin çok üstüne çıkaracaktır. Ürünlerinizi veya hizmetinizi satabileceğiniz bir çok platform olmasına rağmen kendinize ait tamamen kontrolü sizde olan bir E-Ticaret web sitesi kazancın tamamını elinizde tutmanıza fayda sağlayacaktır. Diğer web siteleri komisyon ücretleri ile yaptığınız işin belli bir kısmına sadece ufak bir panel karşılığı sizden almaktadırlar. Ayrıca kontrol onların elinde olacağı için insanları online dükkana çekilmesi için onların bir strateji geliştirmesini bekleyecektir. Bu durumda bir zarar görmemekteyiz ama a'dan z'ye tüm noktalarına müdahale edebileceğiniz bir sistem kurmak var iken bu şekilde kazancı başkaların eline bırakmak sizin önünüzü görmemenize neden olacaktır.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Alaçam Web Sitesi Yapan Firmalar

Alaçam Web Sitesi Yapan Firmalar

Alaçam web sitesi yapan firmaların içinde oluşturulan özel programlar şirketlerin işlerini olumlu yönde etkilemektedir. Bu yazımız ile Özel yazılımın faydalarını, Marka Değeri ve E-Ticaret sistemleri hakkında giriş yapmış olduk. Elimizdeki verilere bakarsak, bir marka oluşturduk o markamız için ofis ve dükkan bulduk. Ticari sistemlerini oturttuk. Sadece oluşturduğumuz markamızın reklamının yapılması kaldı. Reklam sektörü dünya üzerindeki en güçlü sektörlerden biridir. Bu konuda onlarca çalışma olduğu gibi en temel baz aldığı unsur insan doğasının kendisidir. İnsanların hangi renge nasıl tepki vereceğini, hangi sayıya karşı ne hissettiklerini veya hangi görsellerin onlarda uyandırdığı hissiyatları dahi takip eden ve ellerinde muazzam bir istatistiki veri barındıran bir sektördür. Güven - Huzur - Korku - Açlık - Duygusallık - Endişe - Neşe gibi insanı ilgilendiren ve daha sayamayacağımız bir çok şekilde anketlere tabi tuttukları insanlardan aldıkları verilerle oluşturulan reklam politikaları doğal olarak ıska geçme şansı bulunmuyor. Bu politikaların bazıları insan haklarına karşı yapılıyor olsa da sektörün büyüklüğünden kaynaklı olarak ses çıkartılması pek mümkün olmuyor. Biz bu gerçeklerin yanında işin sadece iyi tarafını alarak çalışma ortaklarımızın güzel bir reklam stratejisi bulmasına yardım ediyoruz. Mirbax, olarak reklam yönetimi konusunda destek olduğumuz müşterilerimizin çoğu belli dönem kendini tekrar eden zaman dilimlerine sıkışmış halde bize geldiler. Bu durumunda en temel sebebi programsız hareket edilmesi. En basit projede dahil programın olmaması o işin olmayacağı anlamına gelmez lakin çok büyük sıkıntıların kar topu etkisiyle ilerde karşılarına çıkabileceği gerçeğini değiştirmez. Bundan dolayı biz anlaşma yaptığımız kullanıcılarımız ile önce toplantı düzenleyip bir program oluşturuyoruz.

Ortaya çıkan fikirde hem fikir olduktan sonra o programı tamamen zaman dilimlerine uygun şekilde gerçekleştirmeye başlıyoruz. Bizim çalışmalarımız sonucunda öyle noktalara ulaşan kullanıcılarımız oluyor ki yapılan reklam stratejisini azaltıp yoğunluğu atlama talepleri ile tekrar dönüş sağlıyorlar. Kimse reklam neticesinde para kazanmayı vaat edemez lakin bizler reklamları kullanarak oluşturduğumuz planlar sayesinde kazanç getirecek tüm noktalara erişmeyi vaat ediyoruz. Adım adım şirket kurup değerli bir marka oluşturup. Hikayesi ve reklamını yaptığımız şirketimizin şuan için çekeceği bir sıkıntı görünmemektedir. Geriye tek kalan işinizi büyütmeyi düşünmek ve yeni planlar kurarak hedeflerinize odaklanmaktır.

Sağlam Bir Web Sitesi Sağlan Bir Marka Değeri Sağlam Bir Reklam Planı olduktan sonra yapmanız gereken tek şey üretime geçmektir. Bunların dışında sektörde her türlü insanın ve firmanın var olduğunu unutmayarak ve yaş tahtaya basmadan ilerlemeye çalıştığınızda oluşturduğunuz firmayı kimse durduramayacaktır. Hem fiziki olarak hem de sanal ortam varlığınızı sürdürmek adına ulaşmanız gereken tek adres Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , 19 Mayıs Web Tasarım , Asarcık Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al