Web Tasarım Terme

Web Tasarım Terme kurumsal kimliğine değer katmak isteyen firmalara profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktadır. Kalitenizi ön plana çıkartın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Terme

Terme Web Tasarım

Terme web tasarım farklı sektörler için çalışma yürütmektedir. Günümüz işletmeleri rekabetçi piyasada rakiplerinden daha fazla müşteriye ulaşabilmek için farklı platformlarda kendini duyurma ihtiyacı duyar. Bunun en etkili yolu müşterilerinizle 7/24 etkileşimde olabileceğiniz web siteleridir. Çevrimiçi bir varlığa sahip olduğunuzda hem müşterilerinize ulaştırmak istediğiniz ürün/hizmet hem de marka kimliğiniz hakkındaki bilgileri sürekli olarak yayında tutarsınız. Aynı zamanda farklı platformlara harcamaktansa kendi sitenizi web tasarımınızla daimi reklamınızı yapabileceğiniz bir yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. İnsanların alışveriş öncesi internet bilgi edinme amacıyla kullanmayı sevdiğini biliyoruz. Hedef kitlenizden sizden temin edebilecekleri ürün veya hizmetleri araştıranlar olduğunda onları siz karşılamak istemez misiniz? Hakkınızda en doğru bilgiyi bulabilecekleri, daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarlarsa sizinle iletişim kurabilecekleri bir ortam potansiyel müşterilerinizin beğenisini kazanacaktır.

Web çözümlerimiz sadece firma, şube, adres bilgilerinizi içeren web sitelerinden ibaret değildir. Markanızı profesyonel bir şekilde müşterilerinize tanıtarak harika bir izlenim bırakmak ve marka güvenirliğinizi oluşturmak için buradayız. Broşür web sitelerinden e-ticaret web sitelerine kadar sizi ve işinizi ileriye taşıyacak farklı web çözümleri sunmaktayız. Müşterilerinizden bağımsız olarak iş yönetim panelleri ile işlerinizi rahatça ve planlı şekilde kontrol edebileceğiniz web çözümlerimiz bulunmaktadır.

Hedef kitlenizde bırakacağınız ilk izlenim her zaman önemlidir. İster fiziksel bir mağaza veya ofis olsun ister web ortamında. Müşterilerinizde marka bilincinizi güvenilir, samimi ve kaliteli olma prensiplerine uygun olarak yansıtmanız gerekir. Akılda kalıcı, hızlı ve kolay ulaşılabilir web tasarımlara sahip olmanız müşteri dönüşlerinizde olumlu artışları beraberinde getirecektir. 

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenin zorluklarının farkındayız. Sizin için en kapsamlı proje hizmetlerimizi sunuyor ve barındırmadan yeni web sitenizi yayınlamaya kadar bütün adımlarla sizin yerinize ilgileniyoruz. İçeriklerinizi yönetebileceğiniz kolay arayüzler hazırlamayı ihmal etmiyoruz. Dijital dönüşümünüz için ihtiyacınız olan her desteği bizimle tek bir çatı altında edinebilirsiniz.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Terme Web Tasarım Firmaları

Terme Web Tasarım Firmaları

Terme web tasarım firmaları değişen teknoloji ile bir çok kesime online hizmetleri kısa sürede yerine getirmektedir. İnternetten alışverişin daha fazla tercih edildiği bu günlerde size özel tasarlanmış ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış e-ticaret siteniz ile ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırın. Faaliyet alanınız fark etmeksizin işinizle uyum içerisinde çalışacak, yönetimini kolaylıkla yapabileceğiniz çevrimiçi mağaza çözümlerimiz ile tanışın. Web sitenizi e-ticaret ile birleştirmek lojistikten, pazarlamaya, hukuksal bilgiden ödemeye kadar pek çok konuyu düşünmenizi ve dahil etmenizi gerektirir. Her konunun gereklilikleri ve işlevsel olarak içerdikleri aşamalar iyi planlanmalı ve kullanıcının rahat bir şekilde alışveriş yapmasını engellemeden ayarlanmalıdır. 

Mirbax, profesyonel web geliştirici ekibiyle ve farklı sektörlerden müşterileri ile edindiği tecrübeyle işiniz için en doğru yöntemleri seçmekte ve varsa taleplerinizi akışa göre entegre etmektedir. Müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak bu inanılmaz verimli dijital çözümlere ajans desteği ile sahip olmanızın avantajları olacaktır. Site hazırlığından, yayınlanmasına ve hatta reklamına kadar her aşamayı yeni kişiler ile çalışmak sizin için vakit ve nakit kaybından başka bir şey değildir. İşinizi büyütmek için güncel arayışlar içindeyken işinize değil de teknik konulara odaklanmanız gerektiğinde müşterilerinizi kalitenizin düşüşüyle hayal kırıklığına uğratabilirsiniz.

E-ticaret siteleri sadece işlevsel olarak kolaylaştırıcı olarak düşünülmemelidir. Sitenizin web tasarımı sizi bir çevrimiçi mağazadan daha fazlası olma imkanı tanır. İyi bir tasarıma sahip e-ticaret sitesi ile hedef kitlenizi çekecek hem reklamınız hem de ikna edecek potansiyeliniz olur. Kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış kullanıcı dostu uygulamaları alışveriş yapmalarını zorlaştıran, aradıklarını bir türlü bulamadıkları benzerlerine tercih ederler. Marka kimliğinizi ve güvenirliğinizi sağlam tasarımlar ve ince düşünülmüş detaylar ile ziyaretçilerinize aktarabilir, onları markanızın sadık müşterilerine dönüştürebilirsiniz. 

Mirbax, işinizin doğasına bağlı olarak e-ticaret sitenize eklemeyi tercih edebileceğiniz çok çeşitli özellikler sunar. Müşterileriniz için mümkün olan en etkileyici çevrimiçi alışveriş deneyimini birlikte hazırlayalım. Sitenizin kapsamını belirlemek için ön hazırlığı; pazar araştırması, rekabet analizi, arama motorlarında görünürlük, lojistik çözümler, ödeme araçları, pazarlama araçları ve teknikleri belirleme konularını inceleyerek sizin için en doğru çözümleri belirleyelim. Markanızın imajına uygun şekilde web tasarımınızı, web sitenizin teknik işlevlerini, size özel optimize edilmiş site yönetim araçlarımızı sitenizi inşa ederken sorunsuz işleyecek şekilde hazır hale getirelim. Bütün altyapıyı hazırladıktan sonra sitenizi çevrimiçi ortama aktaralım ve sitenizin her zaman tutarlı bir şekilde çalışmasını sağlamak için barındırma hizmetlerini yönetelim. Sitenizi yayınladıktan sonra da destek vermeye devam ediyoruz. Sitenizin performans dönüşüm takibinden, arama motorları için optimize hale getirilmesine kadar hedefinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Yönetim paneli kullanımınıza ve müşteri dönütlerinize göre yeni özellikler eklemek istediğinizde sitenizi aksatmadan değişikliklerin uygulanmasını sağlıyoruz.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Terme Web Sitesi Yapan Firmalar

Terme Web Sitesi Yapan Firmalar

Terme web sitesi yapan firmalar reklamın ve şirketlerin internette önde olmayı ne kadar çok talep ettiğini ve istediklerinin farkında olmakla birlikte bu konuda da detaylı çalışmalar yürütmektedir. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), bir web sitesine veya web sayfasına arama motorlarından gelen web sitesi trafiğinin kalitesini ve miktarını iyileştirme sürecidir. Bu, insanların Google'daki ilk birkaç sonuca tıklama eğiliminde olduğundan daha fazla kullanıcı tıklaması, daha fazla trafik ve daha fazla gelir ile sonuçlanır. SEO uyumu artık bir web sitesine sahip olmak kadar önemlidir. İşletmenizin çevrimiçi olarak görünmesini istiyorsanız, bunu yapmanın yolu organik arama motoru görünürlüğünüzü artırmaktır.

Mirbax, uygun fiyatlı SEO hizmetleri sunan yenilikçi bir SEO şirketidir. Anahtar kelimelerinizi, rakiplerinizi araştırmak ve sıralamanızı yükseltmek için etkili bir SEO kampanyası oluşturmak için dijital hizmet yelpazemizi kullanabiliriz.

Şirketler, SEO hizmetleri aracılığıyla gelir elde etmek için daha fazla SEO fırsatı arıyor. Pazarların sektör fark etmeden oldukça rekabetçi olduklarını biliyoruz, bu da işletmelerin Google arama sonuçlarında öne çıkmak için ellerinden geleni yapmaları gerektiği anlamına gelir. Bir SEO ajansı, bir işletme web sitesinin çevrimiçi olarak tanıtılmasına yardımcı olur. Web sitesi sıralamalarını artırmak için uyarlanmış içerik oluşturmak için alakalı anahtar kelimeleri bulmak için hem arama motoru algoritmalarını hem de SEO stratejilerini kullanıyoruz. En iyi anahtar kelimeleri bulmak ve uygulamak, organik trafiği, sorguları, dönüşümleri ve satışları artırır.

Siteniz SEO dostu ise yüzlerce, bazen binlerce farklı anahtar kelime için sıralama yapabilirsiniz. Bunu yapmanın bir yolu, arama motoru optimizasyonuna yatırım yapmaktır. Web sitenizin görünürlüğünü artırmak için profesyonel destek almayı düşünüyorsanız, Mirbax dijital ajansı size esnek, uygun maliyetli ve etkili SEO hizmetleri sağlayabilir.

Bir web sitesini yeniden tasarlamak, sitenizin kullanılabilirliğini artırır, daha fazla ziyaretçi çeker ve çevrimiçi itibarınızı korurken işinizi profesyonel bir imajla güçlendirir. Rekabetçi ve ilgi çekici bir web sitesi ile müşterilerinize keyifli bir tarama deneyimi sunabilir ve onları müşterilere dönüştürebilirsiniz. Mirbax web tasarım ekibimiz, hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaçlarınıza göre bir plan oluşturur. Hedefiniz müşteri adaylarınıza ulaşmaksa, web geliştirme ekibimiz bunu başarmak için tıklama başına ödeme, arama motoru optimizasyonu, e-posta pazarlaması, içerik pazarlaması ve sosyal medya pazarlaması gibi stratejilerini belirleyecektir.

Yeni web siteniz, masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet ve cep telefonları gibi farklı cihazlarda görüntülendiğinde harika görünecek. Ayrıca web sitenizin Windows sistemlerinde (PC'ler) ve Apple sistemlerinde (iOS) en iyi şekilde görünmesini sağlıyoruz. Ayrıca sitenizin Google Chrome, Internet Explorer, Edge, Mozilla Firefox ve Safari gibi popüler tarayıcılarda harika görünmesini sağlıyoruz. Küçük işletmeniz için fark edilen güçlü profesyonel web siteleri tasarlıyoruz. Yeni web sitenizi potansiyel ziyaretçilerin ilgisini çekecek şekilde stratejik olarak konumlandırmak için mesaj markalama, etiket satırları, ikonografi, grafikler ve birleşik fotoğraflar kullanıyoruz.

İster yeni başlıyor olun, ister yeni bir görünüm arıyor olun veya SEO sıralamalarınızı iyileştirmek istiyor olun, her şeyi bir araya getirmenin ve planlamaya başlamanın zamanı geldi. Hedef kitlenize bakacağız, içeriğinizi yeniden düşüneceğiz, rekabete bakacağız ve web sitenizi duyarlı ve SEO dostu hale getireceğiz. Web tasarımcılarımız ve dijital pazarlama uzmanlarımız, işletmeniz için hangi özelliklerin en önemli olacağı ve tasarımın hangi öğelerinin sizin için en iyi şekilde çalışacağı konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır.

Bir web tasarım şirketiyle web site tasarımı hakkında konuşuyorsanız ve ilk birkaç görüşmede işinize ve proje hedeflerinize odaklanmıyorlarsa, tavsiyemiz onlardan kaçmanızdır. Web sitenizi oluştururken de, yeniden tasarlarken de profesyonel bir dijital tasarım ajansı ile çalışmak önemlidir.

Web sitesi bakımı, güvenlik güncellemelerine ayak uydurmak, içeriği güncellemek, trafik artışını sağlamak ve web sitesi ziyaretçilerinizi mutlu etmekle ilgilidir. Web sitesi bakımı, web sitesinde düzenli olarak sorun olup olmadığını kontrol etmeyi, sorunları gidermeyi ve web sitenize güncellemeleri uygulamayı içerir. Performansını olumsuz etkileyen ve kullanıcı deneyimini bozan sorunları analiz ediyoruz. Rutin web sitesi bakımı, web sitesinin performansı üzerinde olumsuz bir etkiden kaçınmak için size herhangi bir hatayı veya sorunu zamanında tespit etme fırsatı verir.

Sitenizi çalışır durumda tutmanın en iyi yolu, en son içerikle güncel tutmak ve sürekli güncellenen site bakım görevleri listesiyle sitenizi çalışır durumda tutmaktır. Ayrıca, arama motoru sıralamasında yüksek tutmak için web sitenizi yeni içerikle düzenli olarak güncellemeniz gerekir, bu, ziyaretçileriniz için haftalık blog gönderileri veya diğer tür kaynaklar aracılığıyla yapılabilir. Tüm ticari web sitelerinin, müşterileri çekmek ve elde tutmak, arama motoru sıralamalarını korumak ve halka yeni bilgiler, ürünler ve hizmetler sunmak için düzenli olarak bir web sitesi bulundurması gerekir.

Diğer tüm iş araçları gibi, web siteniz de düzenli kontroller ve bakım gerektirir. Web sitesi bakımını kendiniz yapabilirsiniz, ancak Mirbax gibi profesyonel bir Dublin web sitesi bakım şirketi ile çalışmak, tüm gerekliliklerin tamamlanacağından emin olmanıza yardımcı olur. 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Salıpazarı Web Tasarım , Yakakent Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al