Web Tasarım Ayvacık

Web Tasarım Ayvacık farkı ile oluşturduğunuz kurumsal web siteleri sizi rakiplerinizin önüne geçirerek kazancınızı artırmanızı sağlayacaktır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Ayvacık

AYVACIK WEB TASARIM

Ayvacık web tasarım müşterilerinin her zaman en temel ihtiyaçlarına göre hareket etmektedir. Güzel ve kaliteli bir web tasarımı baz alırken sadece görsellik göz önünde bulundurulmamalı. Arka planda çok fazla detayı olan bu sürecin en önemli kısmı başta güvenliktir. Akabinde güvenliği hızlı olmak ve kullanılabilir olmak takip eder. Bunları barındırmayan bir web tasarım istediği kadar görsel anlamda etkileyiciliği olsun ilerleyen süreçte sorun yaşamaması imkansızdır. Oluşturulan web siteler bir firmanın aynı zamanda kasası konumdadır. Bu sebeple korunaklı olması da o firma için çok önemli bir noktadır.

Dönemin gereklerine uygun ve kaliteli sistemler kullanarak yapılan internet siteleri ile öne çıkmakta. Çalışma tipi, disiplin ve düzene dayalı olduğu gibi, anlaşma sağlanan her tasarım için vaat edilmiş gün ve isteklerin hepsini karşılamakta. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı içinde bu kurallar ve çerçeveler dışına çıkmayarak binlerce kullanıcımıza hizmet veriyoruz. İş yüklerini azaltmak ve iş kapasitelerini artırmak onları mutlu ettiği gibi bizlerde kullanıcılarımızın mutlu olmasıyla keyif almaktayız. Beraber yol çıktığımız şirketlere kurduğumuz siteler ile her zaman daha ilerisini hedeflemekteyiz. Web tasarım ve özel programların potansiyeline bir kere şahit olmuş kullanıcılar eski tip çalışma şeklinin nasıl zaman kaybettirdiğinin farkında olduğu için ilk şirketlerini yazılımsal olarak iyileştirmektedirler. Siteleri bulunmayan şirketler en uçtan en aşağı doğru iş yükleri giderek artmasından dolayı bir zamandan sonra çıkılmaz yollara girip ya iflas ediyorlar yada işlerini büyütemiyorlar. Biz bu gibi haller yaşanmasın diye en güncel web tasarımlarımız ile her şirkete ulaşmak istemekteyiz.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı amaçları içerinde yer alan web tasarımlar ve özel yazılımlar bizim ilk işimizdir. Kullanıcılarımızın başarıları için bu yolda beraber çalışıyoruz. Birlikte web tasarım için önce alt yapı planını hallediyoruz sonra içine yazılacak ve eklenecek olan içerik ve görünecek tüm bilgileri not alıyoruz. Arama motoru kısmında da ön plana çıkmak için plan yapıyoruz. En son tasarlama için toplantı yaparak nihai şeklini veriyoruz. Sıra dışı tasarıma sahip olmak adına her zaman bu adımları özenli bir şekilde ilerletiyoruz. Belirlediğimiz kullanıcı ve insan grubu için uygun siteyi oluşturmak kitle ölçümü sonrasında sitenin arka planı içeriği, tasarımı ve düzeni uygun şekilde seçiminin olup olmadığının araştırmasını yapmaktayız. İnternet bize kattığı kolaylıklarının farkında olduğumuz için teknik imkanların hepsini kullanarak web tasarımı yapmaktayız. Uzunca yıllar beraber yol almak için yola çıktığımız ve aynı yolu ilerleteceğimiz müşterilerimizin memnuniyeti Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak farkımızı ortaya koyan nedenlerden bazıları diyebiliriz. Yazılım alanında bir çok site ve uygulamanın altında bulunan imzamız olması, var olan tecrübemiz için farklı kullanıcılara bir referans sayılaiblir.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Ayvacık Web Tasarım Firmaları

Ayvacık Web Tasarım Firmaları

Ayvacık web tasarım firmaları içinde de kullanılan yönetim panellerinin kullanım amacını kısaca açıklamak gerekmektedir. Bir çok tasarım şirketi bu konuda ekstra bir ücret talep etmektedir. Bizim hedefimiz belirlenen ve oluşturulan sitenin kontrolünü olabildiğince kullanıcının kontrolünde olmasıdır. İçeriği kendinizin düzenleyebileceği şekilde web sayfaları yapıyoruz. Web siteniz her yerine erişimin basit olması bu Yönetim Panelleri sayesinde içerik ekleme ve düzenleyebilme noktasında tüm kontrol direk sizde olmasının imkanını verecektir. Nasıl kullanılacağını sitenizi tasarladıktan sonra size eğitim vererek destek sağlamış oluyoruz. Böylelikle web sitenizi kolayca düzenleyebiliyorsunuz. İşinize harcayacağınız efor ve zamanı web sitenizin güncellenmesi sırasındaki vakit kayıpları olmadığı için bu şekilde çalışmalar size maddi ve manevi olarak geri dönüşü çok hızlı olmaktadır. Tüm bu noktalara müdahale edebileceğiniz bir sistem var iken tek düşünmeniz gereken işlerin devamı olacaktır. Yönetim panellerinin en büyük faydası tüm bu işlerin kayıtlı bir şekilde olmasıdır. Saklanması gereken dosyalarınız, evraklarınız, yazılarınızın takiplerini ortadan kaldırarak tümüyle sistem üzerinden kontrol edilmesini sağlanmaktadır.

Akıllı telefonların halk içinde çoğalması ile birlikte internette mobil kullanıcıların sayısı çok yükselmiştir. Tüm bu mobil cihazlarda erişilebilir ve kullanımı basit web siteleri tasarlıyoruz. Hareketli sitelere sahip sitenizin mobil cihazlardaki performansını geliştirmekteyiz. Konu hakkında verilecek iyi bir örnekte, akıllı telefonunuz veya bilgisayarınızla web sitemizi ziyaret edeceğiniz zaman karşınıza çıkan tasarımın, her cihaz için farklı olarak otomatik şekilde uyumluluk gösterdiğine şahit olacaksınız. Özellikle son 10 yılı baz alırsak internet kullanıcıların çoğu mobil ortamdan giriş sağladığı için siteler ve özel yazılımlar mobil tasarıma uygun olması gerekmektedir. Her an her yerden sitenize veya işinize ulaşım olması için bu uyumluluk konusunda göz ardı edilmeyecek bir ayrıntı olduğunun ispatıdır. Büyük şirketler kullanıcıların daha fazla sitelerinde nasıl daha fazla zaman geçirebileceğini planlamaktalar. Bu durumun yapı taşı kullanıcıların mobil girişli kullanıcılar olmalarıdır. Araştırma ve geliştirmeye ayrılan bütçeler insanları birbirine bağlamak ve olabildiğince geniş kitleye yayılma politikası için çalışmaya odaklanmışlardır. Mirbax olarak biz tüm bu gelişmeleri takip ediyoruz, en güncel teknolojiyi kullanıyoruz ve müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz.

İnternet ortamının her geçen zamanda dünyanın en uzak noktalarına kadar ilerlemesiyle birlikte ülke sınırları, şehirler, kıtalar fark etmeksizin insanları birbirine çok kolay bir şekilde bağlantı kurmasına olanak sağlamaktadır. Sosyal tabanlı ağlar birlikteliği artırırken firmaların kendi piyasalarında var olabilmelerini sürdürmek için web sayfaları olmazsa olmazları haline gelmiştir. Her geçen zamanda yeni oluşan firmalar ve projelerin olduğu bir sanal dünyada ön plana çıkmak için hem kaliteli hem de güvenilir bir web sitesi ihtiyacı doğmuştur. Ortaya çıkan bu ihtiyacı profesyonel şirketler ile beraber çalışarak kapatan firmalar her zaman birer adım öne geçmiştir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı bünyesinde, yapmış olduğumuz tüm sitelerin rahat kullanımı, kalitesi ve güvenliğini hep ilk sırada tutmaktayız. Dönem dönem farklı akımların doğduğu bu sanal ortamda aynı şekilde çalışmanın zaman içinde körelmeye yol açtığını ve gerilemeye sebep olduğunun farkındayız. Teknolojik gelişmeler ve güncel yazılımları takip ederek olması muhtemel sorunları daha ortaya çıkmadan çözmüş bulunuyoruz.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Ayvacık Web Sitesi Yapan Firmalar

Ayvacık Web Sitesi Yapan Firmalar

Ayvacık web sitesi yapan firmalar, hazırlanan projelerin insanlar üzerinde etkisinin büyük çapta olmasının en temel kuralı oluşturulan yazılımların, görsel açıdan kullanıcıları tatmin etmesidir. Görsel çalışmak çoğu kişinin uzmanlık alan gibi dursa da madalyonun tersi aslında bizlere başka bir gerçek ile cevap veriyor. Uzman insanların ortaya çıkardıkları grafiklerin günümüz gelişen teknolojileri sayesinde çok rahat bir şekilde kopyalanması verilen emeğin ve uğraşın yanında harcanan zamanında göz ardı edilmesine neden oluyor. Yazılım konusunda kullanıcılar uzman arkadaşın nasıl bir yol izleyeceğini veya tasarıma nasıl ulaşacağı hakkında çok bilgiye sahip olmamalarından dolayı genelde sadece ortaya çıkan ürüne odaklanmaktadırlar. Grafiker arkadaşlar ise ortaya bir ürün çıkaracakları vakit sürecin tümünde kullanıcı müdahalesi ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Kötü olmamak adına bir çok müdahaleye müsaade eden grafiker bir süreden sonra kendi tasarımından uzaklaşarak görsel açıdan bilgi olmayın sadece bir yorum yapabilen normal bir kullanıcının içeriğini ortaya çıkarmaktadır. Bu can sıkıcı durumların olmaması için müşterilerin olayın en başında ne istediklerini net bir şekilde açıklamalı ve işin sonunda bu taleplerinin karşılanmasının ardından büyük revizeler talep etmemeleri işin sağlıklı sonuçlanması için gerek olan süreçtir. Veya sonunda net bir bilgilendirme ile 1 revize yapılabilir. Lakin grafik tasarım oluşturulurken adım adım logonun veya ürünün sürekli müdahale edilmesi tasarımcı içinde zaman kaybı haline dönüşmektedir.

Ticaret yapan firmalar ve işletmeler kendileri için dükkan kiralamak ve bu dükkanlarda insan çalıştırmak üzere eleman bulundurmak zorundalar. Eleman sayısı az dahi olsa yükü bir işletmeye her zaman bilindiğinden daha fazla maliyete sebep olmaktadır. Çalışan kişinin sağlığı, ailesi, yediği yemek, ulaşımı derken liste uzayıp gitmektedir. İnsani çaışma şartlarının karşılanması firmalar adına yük demektir. Özellik bu yük eleman sayısının arttığı firmalarda daha çok olmaktadır. Az kişi bulunan firmalarda biraz daha rahat olunsa da yüzler veya binler kişinin çalıştığı bir kurumun çalışma mekanizmasını düşündüğümüzde ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek. İnternet üzerinden hizmet satmaya çalışırken gelişen teknolojiyle hayatlarımıza eklenen E-Ticaret siteleri beklediğimizden hızlı bir şekilde uyum sağlamışlardır. Artık müşterilerin dükkandan içeri girip alışveriş yapmasını beklemek, satış yapma adına tek işçilik olarak görülmüyor. Ofis veya dükkanı var olan firmanın en güzel alternatifi oluşturduğu hızlı ve güvenlikli E-Ticaret web sitesidir. Sektöre giriş yapmayı düşünen kişilerin işin başında muhakkak öğrenmesi gereken bir kaç soru bulunuyor. "E-Ticaret sitesi nasıl kurulmalıdır ?", "E-Ticaret sitesinden nasıl ürün satışı gerçekleştirilebilir ?" yada "E-Ticaret sitesi üzerinden hizmet ve ürün satışı kapasitemi nasıl çoğaltabilirim ?"

Firmanıza için Googla da daha iyi bir sıralama sağlamaktayız. Bu hizmetin zamanlama açıdan diğerlerine göre biraz daha uzun sürüyor olsa da ömrü de bir o kadar uzun olmaktadır. Arama motorları optimizasyonu için uzun senelerce edinilmiş tecrübenin kuşkusuz etkisi çok fazla olacaktır. SEO hizmeti başlı başına bir operasyon olarak görülebilir. Aramalarda fark edilmek adına ilk gereken donemiz kaliteli ve uygun strateji oluşturmak. Web tasarımınız içinde bulunan sayfaların optimizasyonunu sağlanması sonrası doğaçlama bir akış olması görünürlüğünüzün öne çıkmasına neden olacaktır. Bu sayede web sayfanızın trafik akışı da o kadar yükseltmiş bulunuyoruz. Kısa sürede google üzerinde arama kısmı içinde ilk sıralarda olmak isteyen müşterilerimize Google Adwords hizmetimizden faydalanarak iş kapasitelerini artırmaktadırlar. Reklamların detaylı incelemesini yaparak ince bir veri ortaya çıkarıyoruz. İhtiyaç halinde de yeniden strateji oluşturup, anında hamle yaparak en güzel şekilde geri dönüşleri almayı amaçlıyoruz.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Asarcık Web Tasarım , Bafra Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al