Web Tasarım Salıpazarı

Web Tasarım Salıpazarı ile yaptırmış olduğunuz kurumsal bir web sitesi ile firmanızı her türlü sanal ortamda öne çıkartarak tanıtımını yapabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Salıpazarı

Salıpazarı Web Tasarım

Salıpazarı web tasarımı internetin her yerinde. Web tasarımı dijital imajınızı oluşturur. Ancak modern tasarım, yalnızca web sitesinin tasarımını içermekle kalmaz, aynı zamanda işlevlerinizi de destekler ve web sitesinin sezgisel kullanımını sağlar. Bir web sitesi sahibi olarak, (potansiyel) müşterilerinizi veya ziyaretçilerinizi, çevrimiçi varlığınızla ikna etmeniz gereken konuklar olarak hayal etmelisiniz. Web siteniz ne kadar çekici tasarlanırsa, ziyaretçileriniz üzerinde o kadar uzun süre kalacak ve bu size ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgili müşterilerinizi ikna etmek veya olası satışlara dönüştürmek için daha fazla zaman verir. Ancak Google, kalış süresini de yakından takip eder ve bu sıralamayı önemli ölçüde etkileyebilir.

Günümüzün internet kullanıcıları sürekli olarak muazzam bir izlenim seline maruz kalmaktadır. Ziyaretçileri kendi web tasarımınızla gerçekten ikna etmek ve hatta etkilemek kolay değildir. Ziyaretçi, web sitesinde kalmaya veya siteden ayrılmaya sadece birkaç saniye içinde karar verir. Ancak, bunu başarırsanız, daha uzun süre kalma olasılığınız önemli ölçüde artar. Modern, mükemmel bir şekilde koordine edilmiş bir tasarımı ile tam olarak bunu başarabilirsiniz. İlgi uyandırırlar ve ziyaretçilerin daha fazlasını merak etmelerini sağlarlar. Etkili gezinme, iyi bir web sitesinin en önemli parçalarından biridir. Ziyaretçi, aradığına mümkün olan en kısa sürede ulaşmalıdır. Web sitesi küçük bir akıllı telefonla kullanıldığında bile, ziyaretçinin ekran boyutuna dinamik olarak uyum sağlamalıdır. Oluşturduğunuz bir web siteniz varsa, bu özelliğe dikkat edin.

Her düzeyde optimum şekilde tasarlanmış bir web sitesi hızlı ve hatasız yüklenir. Bu bir yandan kullanılabilirlik üzerinde çok olumlu bir etkiye sahipken diğer yandan Google sıralamasını da etkiliyor. Çünkü sayfa hızı son zamanlarda resmi olarak arama motoru lideri tarafından merkezi sıralama faktörlerinden biri olarak açıklandı. Görsel tasarım yüzeysel olarak ikincildir. Buradaki anahtar, doğru kodlamadır. Ancak, web varlığınızın görünümünü tamamen göz ardı etmemelisiniz.

Çünkü sayısız farklı görsel hile, animasyon vb. ile donatılmış bir site tasarımının tarayıcıda yüklenmesi, temel öğelerle sınırlı yalın bir alternatiften doğal olarak daha fazla zaman alır. Özellikle, bugün çok (SEO) alakalı olan ve genellikle kaynak yoğun etkileri uygulamada daha az yetenekli olan mobil cihazların kapsamlı bir şekilde ele alınmasıyla ilgili olarak, web açısından "Sadelik" sloganına her zaman bağlı kalınması tavsiye edilir.

Çoğu internet kullanıcısı için, aradıkları bilgiyi bir web sitesinde hızlı ve kolay bir şekilde bulamamaktan daha sinir bozucu bir şey yoktur. İlgili içeriğin mevcut ve kolay erişilebilir, ancak kullanımı zor olması daha da rahatsız edici olabilir. Açıkça doğru yapılandırılmış bir web tasarımı ile her iki sınırlama da pratik olarak ortadan kaldırılabilir.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Salıpazarı Web Tasarım Firmaları

Salıpazarı Web Tasarım Firmaları

Salıpazarı web tasarım firmaları (potansiyel) kullanıcılarınıza göre uyarlayarak yalnızca optimum web sitesi kullanılabilirliğini elde edebilirsiniz. İçerik pazarlamasında, maksimum kâr elde etmek için uygun önlemlerin her zaman ilgili hedef gruba mümkün olduğunca kesin bir şekilde hitap etmesi gerektiği konusunda hiçbir şüphe yoktur.

Aslında, bu aynı zamanda web tasarımı için de geçerlidir. Bu nedenle, böyle bir projede bir hedef grup analizi veya hatta kişilerin oluşturulması pratik olarak kaçınılmazdır. Her şeyden önce, (potansiyel) ziyaretçilerinizin hangi tasarım özelliklerini ve özelliklerini tercih ettiğini kaydetmeniz önemlidir. Konvansiyonlar, beklentiler ve inovasyonun doğru dengesi de burada başarı için çok önemlidir.

Başarılı web siteleri düzenli bakım gerektirir. ,Kullanıcılarınıza her zaman aynı kalitede içerik sunabilmeniz önemlidir. İçerik yönetim sistemine sahip bir web sitesinin bakımı kolaydır. İnternet hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmasanız bile, sitenizin içeriğini güncel tutabilir veya bizden destek alabilirsiniz. Böylece sitenizin ziyaretçilerini sürekli olarak sitenizle iletişimde tutabilir, tasarımda hataya neden olmadan güncel içeriklerinizden haberdar edebilirsiniz.

Modern bir web sitesi her zaman Google'a yöneliktir. Ziyaretçilerin önemli bir kısmı, arama motoru aracılığıyla sayfalarınıza ulaşır. Bu nedenle, iyi bir sıralama elde etmek, maksimum başarılı çevrimiçi pazarlama için temel bir dayanaktır.

Google'ın web etkinliğinize bakış şekli çok yönlüdür. Merkezi bir odak, aslında web tasarımı ve arkasındaki kodlamadır. Bu konuda arama motoru, ilgili sunum çerçevesinde sunulan içeriğin ziyaretçi tarafından her zaman sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesine büyük önem vermektedir. Öte yandan, internette olup bitenleri olabildiğince hızlı ve kolay bir şekilde kaydedebilmek de istiyor. Bu faktörlerin bazen bir internet varlığının değerlendirilmesi ve dolayısıyla sıralama üzerinde muazzam bir etkisi vardır. Her iki durumda da başarılı olmak için, esaslarla sınırlı hatasız programlama olmalıdır.

Web tasarımı nihayetinde güven oluşumunu teşvik eder - ve bu tam olarak bugün çevrimiçi pazarlamanızın ve müşteri kazanımınızın ve elde tutmanızın başarısı için temel olan şeydir. Ayrıca, asıl avantaj, markanızı güçlendiren tanınma etkisini de artırırsınız.

Mirbax'ta ister sayfa içi ister sayfa dışı optimizasyon olsun, mevcut web sitenizi analiz eder veya yeni web sitenizi yapılandırırız. Buradaki hedefimiz, sizin için mümkün olan en iyi Google sıralamasını elde etmek ve bunu uzun vadede pekiştirmektir. SEO zaman alır ama etkisi kalıcı olur.

Harika bir web tasarımı, işletmeniz için en uygun maliyetli reklam yöntemi olabilir. Web sitenizin görünümü ve işlevi, müşterinizin işletmenize ilişkin algısını büyük ölçüde etkiler. Ayrıca, müşterileriniz için web' deki varlığınıza harika işlevsellik kazandırmak için web geliştirme hizmetleri de sunuyoruz. Profesyonel grafik tasarım, web sitenizin erişilebilirliğini destekler ve iyi tasarımı için bir temel oluşturur. Bireysel simgeler veya grafik öğeler, web sitenizi yükseltir ve web sitesinin tanınma değerini büyük ölçüde artırır.

Mirbax, en son endüstri standartlarını kullanarak modern, mobil uyumlu web tasarım oluşturur. Mesajınızın net, özlü ve çekici olması için sezgisel gezinmeye ve dağınıklığı ortadan kaldırmaya odaklanıyoruz. İster kendi fotoğrafınız olsun, ister stok fotoğrafçılığına ihtiyacınız olsun, mesajınızı iletmek ve tasarımınıza güzellik katmak için en iyi görselleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Salıpazarı Web Sitesi Yapan Firmalar

Salıpazarı Web Sitesi Yapan Firmalar

Salıpazarı web sitesi yapan firmalar kendi bünyesindeki çalışmalarda web tasarım projenizin kapsamını belirlemek için mevcut web sitenizin veya kaba taslak içeriğinizin yanı sıra beğendiğiniz birkaç web tasarım örneğine sahip olmanız yararlıdır. Detayları görüştükten ve karara bağladıktan sonra web sitenizin tasarımına başlıyoruz. Sunum sunucumuzu kullanarak sitenizi kurar, menü yapısını oluşturur, içerik girer ve tasarım üzerinde çalışırız. Ardından, web sitesinin nasıl göründüğünü göstermek, özellikleri vurgulamak, mobil cihazlarda nasıl göründüğünü göstermek ve inceleme sürecini başlatmak için öneriler ve konuşma noktaları sunmak için yeni web sitenizi kendiniz de test edebileceğiniz şekilde yeni sitenin bağlantısı üzerinden değerlendiririz. Web sitesini ve tasarımını inceledikten sonra geri bildirim ve ek materyalleri derleyebilir ve bunları uygulama için Mirbax'a gönderebilirsiniz. Web sitenizi lansmana hazırlamak için ilk SEO ve diğer sahne arkası ayarlamalarını yapıyoruz.

Web sitenizi güncel tutmanın önemli olduğunu anlıyoruz ve oluşturduğumuz web sitelerini desteklemeyi seviyoruz. Bu nedenle web tasarım kullanıma sunulmasından sonra herhangi bir değişiklik veya bakım gerekirse, bu süreçte de yanınızdayız.

Tasarımlar için özel olarak fotoğraf çekimlerinin yapılması sizi daha net anlatabilmeyi sağlasa da, yeni bir web sitesi için ayırdığınız gerek bütçe gerek zaman yüzünden tercih etmeyebilir, stok resimleri kullanarak sitenize etkileyici resimler ve videolar ekleyebilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu, her web tasarım işinde dahil edilmesi gereken hedef kitleniz için görünebilir olmanızda önemli rol oynayan özelliktir. Başlık etiketlerinizin, açıklamanızın ve resim alt etiketlerinizin her sayfa için uygun anahtar kelimeyi hedeflediğinden emin olacağız. Sitenizin hazırlıkları bittikten sonra web sitenizi Google Arama Konsoluna ekliyoruz ve web sitenizin site haritasını göndererek Google'ın web sitenizi dizine eklemesini istiyoruz. Size özel yapılandırdığımız içerik yönetim sistemi modüllerini kapsayan bir dizi video eğitimi, web sitenizin yönetici alanına dahil edilmiştir.

Ekibimiz, oluşturduğumuz her web tasarımının her adımda düşünülmesi için oluşturulmuştur. Sürecimiz her zaman proje yöneticimizin ve müşterimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını tartışıp belirlemesiyle başlar. Daha sonra hem ihtiyaçlara hem de bütçeye uygun bir çözüm sunmak için araştırmamızı yaparız. Her işletmenin veya bireyin kendi sanat eserini hak ettiğine inandığımız için her tasarım sıfırdan oluşturulur. Kullanılabilirliğe ve genel deneyime odaklanmak, her sayfada pratiklik sağlamamızı sağlar. İşimizle gurur duyuyoruz ve zamanımızı her projeye özel planlıyoruz ve her zaman zamanında teslim etmeyi unutmuyoruz. Çeviklik metodolojisine uygun olarak çalışıyoruz. Amacımız, geliştirme sürecini klasik süreç modellerinde olduğundan daha esnek ve daha yalın hale getirmektir. Ulaşılacak hedeflere daha fazla odaklanmak ve web geliştirmedeki teknik ve sosyal konuları ele almak istiyoruz. Projenin başlangıcından hemen sonra gelişimini gerçek zamanlı olarak takip etmenize izin veriyoruz. Çevik web geliştirme ile web sitenizde her zaman geliştirmeler talep edebilirsiniz.

Mirbax, yalnızca web sitenizin harika görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda web sitenizi ziyaretçilerinizle etkileşime girecek ve çalışanlarınızın daha üretken olmasına yardımcı olacak şekilde programlayabilir. İster basit bir iletişim formuna, ister alışveriş sepetine veya özel arka uç veri tabanına ihtiyacınız olsun, Mirbax sizin ve çalışanlarınızın daha önemli görevlere odaklanmasını sağlayarak web sitenizin sizin için daha çok çalışmasını, web tasarımınızın markanızın akılda kalıcılığını arttırmasını sağlayabilir.

Mirbax'ın işinize yardımcı olmak için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu gün bize ulaşın.

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Ladik Web Tasarım , Terme Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al