Web Tasarım Havza

Web Tasarım Havza firmanızın aramalarda öne çıkması için ihtiyacınız olan web sitesini profesyonel şekilde oluşturarak size teslim etmektedir.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Havza

HAVZA WEB TASARIM

Havza web tasarım, site tasarımı, hosting ve domain hizmetleri veren firmamız alanında uzman web tasarımcı ekibi ile şirketinizi, ürün, hizmetlerinizi ve ürettiklerinizi web portalında en kaliteli şekilde temsil eden ve ihtiyacınız olan web sitesi hizmetlerini Havza web tasarım olarak en doğru ve en uygun web sitesi fiyatlarını sizlere sunmaktayız. Havza'da da çalışma yürüten yazılım firması olarak, kurumsal internet sitesi, E-Ticaret sitesi veya online satış sitesi, ürün tanıtım siteleri, ilan Siteleri, kişisel internet sitesi yanı sıra Google kayıt, haritalarına eklemeler, AdWords reklamları, Analytics ziyaretçi istatistikleri, web tasarım ve Google hizmetlerini Havza bölgesinde yürütmektedir.

Havza'da web tasarım ve diğer hizmetlerimizi almak isteyen ve bu konu hakkında bilgi edinmek isteyen müşterilerimiz 0212 909 4 808 üzerinden veya info@mirbax.com adresine mail göndererek bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Havza web sayfası yapan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı profesyonel web tasarımcı ve grafiker ekibi ile şirketinizin ihtiyaç duyduğu mobil uyumlu web sitelerini tasarlayan firmamız; web sitesi oluşturma, web sayfalarını güncelleme, domain, hosting, grafik ve diğer web tasarım hizmetlerini en hızlı ve en kaliteli bir şekilde üretmektedir. Firmamız, her gün gelişen ve de hızla büyüyen web teknolojilerini takip ederek "Müşteri Memnuniyeti" odaklı çalışma prensibine sahip bir yazılım firmasıdır. Web site alanının da firma ve kurumlara kaliteli web hizmetleri ile destek olmaya devam edecektir.

İyi bir web tasarım için sahip olunması gereken özellikler nelerdir ? Bu sorunun cevabını tam olarak işin profesyonellerinden öğrenmek en sağlıklısı olacak. Senelerdir yazılım sektöründe hizmet veren Mirbax bu konudaki tüm tecrübesini oluşturduğu tüm projelere yansıtmaktadır. Madde olarak sıralamak gerekirse Hız, güvenlik, erişilebilirlik, güzel bir ara yüz, kolay kullanım ve döneme uygun şekilde talep gören sistemler olmak üzere öne çıkabilir. Tasarım perde arkasında çok fazla detay olmasına karşında insanlar günümüzde görselliğin ön planda olduğuna inanır. Fakat bilinmesi gereken en önemli husus kurumsal kimliğin oluşturma aşamasında geleceğe yönelik hareket etmek gerekmektedir. Havza web tasarım ile tanışmasının geçmişi çok önceki yıllara dayanmaktadır. Henüz E-ticaret sistemleri günümüzdeki kadar yaygın olmadığı dönemlerde dahi büyük kuruluşlar bölgede faaliyet göstererek kendilerini de hem ülkelerine hem de ulusal pazara göstermişlerdir. Bunu konuda da kullandıkları en önemli araç web siteleri olmuştur.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Havza Web Tasarım Firmaları

Havza Web Tasarım Firmaları

Havza bölgesine web site konusunda birden çok tasarım hizmeti veren firma bulunmaktadır. Kullanıcıların bu firmalar arasından kendine uygun olanı seçmesi için öncelikle kendilerinin nasıl bir tasarım istediğini net bir şekilde belirlemeli ve bu çerçevede arayış içine girmeleri gerekmektedir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak bizler uzman olduğumuz alanları sizlere aktarıyoruz ve bu alanların dışında kalan herhangi bir hizmeti sırf kazanca dönüşsün diye üstlenip ne sizin vaktinizi çalıyoruz ne de kendimiz vakit kaybedip boşa emek vermiş oluyoruz. Bizler her sektörde olduğu gibi yazılım sektöründe de herkesin kendisinin uzman olduğu işi yapması taraftarıyız. Orta konulması gereken her projenin bir vakti olduğuna inanıyoruz. Bu ölçüde kimsenin değerli zamanını kullanarak bir şekilde yaparız gibi merdiven altı yorumlarla her işe atlamıyoruz. Eğer sizlere sunmak üzere olduğumuz hizmet hakkında tecrübeli ve uzman olduğumuzu anlatıyor isek o işi en uç noktasına kadar vaat ettiğimiz her noktasını yapabileceğimizden eminizdir. Bizim bu katı kuralı işi alan firmalar gibi müşteri tarafında da benimsenmesi aslında her iki kesim için çok faydalı olacaktır. Lakin bu şekilde ilerlemeyeceğinin farkındayız. Sektör için tutunmaya çalışan ve kendine yatırım yapmaktan kaçan bir şirketlerin nasıl mağduriyet oluşturduğunu görüyoruz. O şirketlerden gelen insanlarda nasıl bir önyargı olduğunu ve bu yargıları temizlemenin ne kadar zor olduğunu tahmin edebilirsiniz. Bu sebeple Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı bünyesinde çalışan her kişinin bu mantalite ile hareket etmesi ve firma bilincinin bu yönde oluşması bizler açısından mutluluk verici bir sebep. Kendine has bir çizgi çizen yazılım firmalarının müşteri portföyü genişleyerek kalıcı hale gelmektedir. Yazılım konusunda bilgi birikimi kadar iş etiği ve çalışma ahlakı da bir o kadar önemlidir. Aksi durumda mağduriyet oluşabilir.

Siber güvenlik bilgisayarlar, sunucular, mobil cihazlar, elektronik sistemler, ağlar ve verileri kötü amaçlı saldırılardan koruma uygulamasının tümünü kapsamaktadır. Bilgi teknoloji güvenliği veya elektronik bilgi güvenliği olarak da adlandırılabilir. Bilgi işleme gibi çeşitli bağlamlarda geçerli ve bir kaç ortak kategoriye bölebiliriz.

  • Ağ güvenliği
  • Uygulama güvenliği
  • Bilgi güvenliği
  • Operasyonel güvenlik
  • Olağanüstü durum kurtarma ve iş sürekliliği
  • Son kullanıcı eğitimi

Siber suç finansal kazanç veya işlerin kesintiye uğraması için sistemleri hedefleyen tek aktörleri veya grupları içerir, genellikle politik nedenli bilgi toplamayı içerir. Siber terör, elektronik sistemleri panik veya korkuya neden olacak şekilde zarar vermek için tasarlanır. Firma sistemleri ne kadar güçlü olursa olsun daima bir alternatif saldırı yönetimi bulunacağını unutmamak gerekmektedir. Korumanın 7/24 canlı bir şekilde olması yazılım ve hizmetlerin aksamaması için bir caydırıcı olabilir. Günümüz teknolojisi ile bu tür kötü amaçlı saldırıların nasıl yapıldığına dair bilgiler geniş bir alana yayılmış olsa da defans işlemlerinde uzman kişiler ile zarar alınmadan püskürtülebilir. Saldırı sürecinde kullanılan bazı yöntemleri sizin için derledik.

-Virüs -Truva atları -Casus yazılım -Fidye yazılımı -Reklam yazılımı -Botnet'ler -SQL aşılama -Kimlik avı -İşlemlere müdahale etmeye yönelik saldırı -Hizmeti engelleme saldırısı

Web tasarım veya özel yazılımların kodlanması sırasında bu saldırıların her zaman gelebileceğini göz önünde bulundurularak tasarımın önceden hazırlanması gerekmektedir. Ayrıca hazırlanan tasarımın oluşum sürecinden daha önemli olan depolama kısmında da son teknolojiler ve güçlü sistemler kullanılması muhakkak taviz verilmemesi gereken onular arasında yer almaktadır. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak güvenlik konusunda çok titiz çalışmaktayız. Burada alınacak önlemlerin ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bunun sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Havza web tasarım alanında ilerlemeye kaydederken bizlerde yazılım konusunda Havza için son teknoloji ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Talep edilen yazılımların online olarak barındırılabilir şekilde internet ortamında saklanması ve korunması bizim çalışma şeklimiz ile birebir aynı doğrultuda olduğu için Havza web tasarım desteği arayan firmaların ilk tercihi oluyoruz.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Havza Web Sitesi Yapan Firmalar

Havza Web Sitesi Yapan Firmalar

Havza web sitesi yapan firmalar, web tasarım konusunun açıldığı her ortamda insanlar her zaman bir fikri vardır. Detaylı bilgiye sahip olmasalar dahi iyi tasarlanmış veya görünümünde sorun olan site ve uygulamalar hakkında çok kolay bir şekilde yorum yapabiliyorlar. Bu ilk bakışta kötü bir durum gibi gözükse de sektör hakkında herhangi bir uzmanlık çalışması olmayan kişilerin dahi artık anlayabilmesi ortaya çıkan işlerin kalitesini iyi yönde etkilemektedir. Firmaların gelişi güzel tasarlanmış siteleri insanlara dayattığı bir dönemden geçtiğimizi düşünürsek bu kalitenin yukarı çekilme durumu hem iş yapan diğer şirketler için hem de site talebinde bulunan kullanıcılar için olumlu yöne bir etkiye sahiptir. Yazılım konusunda bilgi paylaşımı içerisine giren veya fikir alışverişi içinde bulunan firmalarda çoğunlukla daha kaliteli projeler ortaya çıkmaktadır.

Tüm bu gelişmeler ışığında bir şekilde kendini bu sanal dünyada var olmaya zorlayan ve oluşturulan web sayfası ile kendine yatırım yapan kullanıcılarımızdan bazılarına kulak vermemiz, işlerini büyütmek isteyen müşterilerimize örnek olacaktır. E-Ticaret sitesi ile tanışmasından sonra işlerindeki değişimi sizler için yorumlayan müşterilerimizden sadece bir örneğini aşağıya aktarıyor ve yorumu sizlere bırakıyoruz:

"...Havza'da orta halli bir perde dükkanı işleten esnaflardan biriyim. İlçenin kapasitesi bakımından kendimizi sorgulayacak pek bir zaman olmadı. İşlerimiz ne çok kötü gidiyor ne de çok iyi gidiyor şeklinde düzgün bir açıklama olmuyordu. Lakin çevremde internet üzerinden bir şekilde satışa başlamış arkadaşların kazancını gördükçe kendi kendime düşünmeye başladım. Ben bölge halkının ihtyacını karşılamaya çalışırken bu sınırlı müşteri ile gelirimi nasıl yükseltebilirim. Normal şartlarda dükkanından içeri giren insanların sayılı olduğu, mağaza sahibi arkadaşlarımızın yüzünde güller açıyor ve biz her günü aynı yaşıyoruz. Burada bir terslik olduğunu hissediyorduk ama tanımlayamıyorduk. En sonunda dayanamayıp sordum. Elden alışveriş yapan müşterin bu kadar az iken nasıl bu kadar kazanıyorsun ? arkadaşım sağolsun orada ışığı benim adıma yaktı ve bir başlangıç yapmamıza sebep oldu. Mirbaxla tanışmamda bu süreçte oldu. E-Ticaret sitesi kurulması ve oradan reklam yapılmasında bana çok hizmet ettiler. Bir hafta içinde dükkana gelip ve alışveriş yapan müşteri sayımısın 4-5 seviyelerinde kaldığı dönemlerde internet üzerinden sekiz siparişe kadar çıktığımız oldu. Özellikle düğün mevsimi ile beraber Havza içinden çok internet üzerinden gelen müşterilere çalıştık diyebiliriz. Şuanda da E-Ticaret sistemleri için gelişmiş ve bizim işimize yarayacak her şeyi Mirbax ile inceliyoruz. Bize faydası olacağını düşündüğümüz her uygulamayı kullanarak daha çok kazanmayı hedefliyoruz. Eğer bu süreç olmasaydı belki ben dükkanı kapardım belki de hala oturup dükkana müşteri gelmesini bekliyor olacaktım. Bu destek için Mirbax ailesine selamlar ve sevgiler.."

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Çarşamba Web Tasarım , Kavak Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al